Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Patriotická loď C-Star propuštěna ze zajetí: falešná obvinění od neziskovek

Loď anti – NNO Generace Identity zapojená do projektu Defend Europe byla kypersko - tureckými orgány propuštěna. Padlo falešné obvinění z „obchodování s lidmi“, které neziskovky vykonstruovaly jen aby se zabránilo C-Star vyplout.
V Katánii neziskovky blokují přístav a manifestují proti příjezdu lodě C-Star. Proti je mimo starosty Katánie přes 60 anti - rasisitických neziskovek ...

Falešné obvinění z „obchodování s lidmi“, které neziskovky vykonstruovaly jen aby se zabránilo C-Star vyplout k Libyjským břehům.

Evidentně nechtějí, aby tam někdo monitoroval jejich aktivity, proč?

Loď C-Star Generace Identity, zapojená do projektu Defend Europe.

Není to jen námořní bitva, ale i médiální. Zprávy o zatčení, obvinění, výsměch. Mise Defend Evrope přitáhla pozornost mnoha lidí, včetně těch, kdo v hloubi duše doufají, že by loď C-Star při cestě do Libye mohla najet na nějaké útesy ...

Před pár dny se deník La Repubblica a ostatní noviny předháněly v oznámení o tom, že 26.07.2017 byl na Kypru zatčen na 40-ti metrové lodi C-Star, pronajaté Generací Identity za 60 tisíc eur, kapitán Tomas Egestrom a jeho zástupce.

„Kontradikce soudruzi, kapitán byl zadržen,“ jásavý titulek křesťanských novin - Famiglia Cristiana.

„Kontradikce soudruzi, kapitán byl zadržen“, titulek křesťanských novin Famiglia Cristiana, kde evidentně všichni jásali nad cinkáním pout ... Nad titulkem samozřejmě nemohla chybět „dojemná fotografie záchrany migrantů."

C- Star opouští pod Mongolskou vlajkou 27.07.2017 Kypr.

Kypersko-turecké orgány vznesli vůči veliteli obvinění za „obchod s lidmi“, protože někteří námořníci (pět z dvaceti) ze Srí Lanky požádali o azyl na Kypru. Ti měli vystoupit v Egyptě, po tom co cestovali jako učni, ale C –Star tam nemohla přistát a tak odpluli na Kypr, odkud mělo těch 20 tamilů ??odletět zpět do své země. Generace identity vydala veřejné prohlášení, že  to byly neziskovky, kdo je přesvědčoval, aby učni podali žádost o azyl a obvinili kapitána C- Star. Proto ta pouta a vyšetřování kyperských orgánů.

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/nave-anti-ong-arrestato-capitano-traffico-esseri-umani-1425329.html

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/cipro-rilasciata-nave-anti-ong-nessuna-irregolarit-bordo-1425614.html

 

 

Oficiální prohlášení GI o situaci na Kypru z 26.07.2017.

https://generazione-identitaria.com/2017/07/nonostante-le-falsita-delle-ong-defend-europe-va-avanti/

Překlad oficiálního prohlášení 

Jako součást mise DEFEND EUROPE jsme najali loď C-Star, plavidlo, které se plavilo přes mnoho moří a oceánů. Jeho posádka se skládá z různých národností, což je naprosto běžné v ,,námořním“ světě. Na palubě, dle společnosti, bylo 20 námořníků  - učňů. Ti zaplatili, aby v praxi udělali požadovaný počet  mil na lodi, za účelem dosažení vyučení a diplomu. Triviální a zcela legální praxe.Tito námořníci měli původně vystoupit v Egyptě, ale to nebylo umožněno, takže využili skutečnosti, že loď plula přes  Kypr, aby tam konečně opustili loď a mohli jet domů. Z toho, co nám bylo řečeno z  letiště, učňové se vraceli do své země původu, ale ze strany neziskovek jim bylo nabídnuto zůstat v Evropě a požádat o azyl na Kypru, s tím že vedle různých slibů je ještě je podplatili.Patnáct učňů odmítlo - vrátili se domů, ale bohužel pět dalších se nechalo zkorumpovat a nyní pracují na  falešném obvinění proti vlastníkovi lodi. Tyto skandální praktiky potvrzují, že nevládní organizace jsou připraveni na všechno, jen aby nám znemožnili osvětlit situaci ve Středomoří. Bohužel tyto další manévry zpozdí vyplutí a připlutí  C-Star z Kypru, ale to nás nikdy neodradí od cesty k libyjskému pobřeží s cílem plnit tam své poslání.Připomínáme také, že pomlouvačné a očerňovací  metody tohoto typu již byly použity, aby se zabránilo C-Star proplout přes  Suezský průplav. Všechna obvinění byla  zjevně nepravdivá a loď byla  jen zpožděna o dobu co trvalo dokázat nepravdivost takových  jasných pomluv .Chceme se pohybovat v souladu s právními předpisy, vyčkat na výsledek šetření a do té doby využijeme  tento  potřebný čas ke spuštění mise tím nejlepším způsobem.

Neziskovky zabývající se „imigračním busenissem“ se nezastaví před ničím. Peníze, které „někdo“ daroval jsou použity na korupci a falešné obvinění a ne na pomoc ?

27.07.2017 - Patriotická loď je propuštěna, příslušné orgány nezjistili nic podezřelého a obvinění se v žádném případě nepotvrdilo.  C-Star pluje z Kypru směrem ke své destinaci.

Jakmile se k neziskovkám tato zpráva dostala, tak v sobotu 29.07.2017 v Katánii  proběhl další protest proti příjezdu lodě C-Star. Toto je jeden příklad kde mluví rozhořčeně Luca Nicotra za neziskovku Avaaz a říká stále dokola jak je třeba být solidární s migranty a že Itálie, i když je Evropou opuštěna není rasistická jako takovéto pravicové a rasistické hnutí a že by se nemělo nikde v itálii dovolit C- Star přistát ... Na lodičkách s členy neziskovek samozřejmě nechybí pádlující imigranti ... 

Posádka je na palubě DEFEND EUROPE začala!

Defend Europe: předtočené  video, publikované dnes 30.07.2017, po tom co již C-Star pluje ,, z dosahu"  na moři  …

Ironické poděkování těm, kteří na italském parlamentu (naposledy 17.07.2017 poslankyně vládnoucí Demokratické strany PD - Gea Schiro) a senátu brojí proti projektu Defend Europe  ... mimo jiné všem nevládním organizacím a kolektivům “antifašistů“, Katánii atd .... naposledy (20.07.2017) senátor Francesco Campanella od sociálních demokratů MDP (předtím Hnutí 5 hvězd a předtím ještě dalších 5 stran) mluvil o Defend Europe  jako o rasistickém a fašistickém projektu, kdy se musí zamezit vyplutí a přistání v schengenu takovéto lodi, která by podle něho mohla mít na palubě zbraně a nazval ji ,,paravojenskou lodí" ... Ve videu bylo řečeno, že tento záznam bude zveřejněn teprve až bude C-Star venku z schengenského prostoru, takže žádost senátora a neziskovek je momentálně nepodstatná ... a že si tedy milé neziskovky mohou manifestovat jak chtějí u přístavů a dívat se tam na toto video  ...

C - Star už zahájila akci a pluje bez dalších problémů, jak se říká, ujela nepřejícím přímo před nosem ...

Gea Schiro  https://www.youtube.com/watch?v=9m-jhCH5Wyo

Francesco Campanella  https://www.youtube.com/watch?v=lLetj4ST9pw

30.07.3017 v 15 hod ... C Star
30.07.2017 v 19,40 ... C Star

 

Autor: Monika Pilloni | neděle 30.7.2017 20:26 | karma článku: 42,57 | přečteno: 3676x
  • Další články autora

Monika Pilloni

Bombový atentát před Salviniho návštěvou na sekci Lega Trentino v Ala

Ala: bomba exploduje v sídle Ligy jen několik hodin před návštěvou ministra vnitra Mattea Salviniho. Místopředseda senátu hovoří o tomto činu jako o terorismu a Předsedkyně senátu o vážném útoku a poškození demokracie.

13.10.2018 v 10:52 | Karma: 29,33 | Přečteno: 2385x | Diskuse | Politika

Monika Pilloni

Protest proti italské vládě, ulejváci jásali a dělali bordel ... podpora nelegálům

Řádění, nepořádek, oheň, dýmovnice a dopravní kolaps. Slogany proti vládě, proti bezpečnostnímu nařízení, proti fašismu a rasismu. Manifestace studentů středních škol a univerzit. Sociální centra, ANTIFA ... Podpora nelegálům!

12.10.2018 v 23:55 | Karma: 41,29 | Přečteno: 2824x | Diskuse | Politika

Monika Pilloni

Salviniho Liga zahájí svou činnost i v Praze

Sekce pražské Ligy oficiálně zahájí svou činnost v neděli 7. října, čestným hostem bude lídr SPD a místopředseda Poslanecké Sněmovny - Tomio Okamura spolu s předsedou Poslaneckého klubu SPD - Radimem Fialou

2.10.2018 v 17:58 | Karma: 33,59 | Přečteno: 1299x | Diskuse | Politika

Monika Pilloni

Syfilis, tak zní akronym nové politické strany Laury Boldrini

Itálie: Bývalá předsedkyně poslanecké Sněmovny Laura Boldrini by chtěla založit novou politickou stranu která dá na frak pravici. Akronym LUE je ovšem k smíchu ... znamená to syfilis a další podobné příjemnosti. Nomen Omen?

3.9.2018 v 15:30 | Karma: 38,25 | Přečteno: 3277x | Diskuse | Politika

Monika Pilloni

V Neapoli mají radního co neumí italsky

Itálie? Levicově naladěný starosta Neapole - De Magistris, chtěl radního pro imigranty. Tento radní, Viraj Prasanna Mihindukulasuriya původem ze Srí Lanky byl zvolen 15. června a musí mít tlumočníka, protože nemluví italsky !!!

8.8.2018 v 19:06 | Karma: 42,31 | Přečteno: 3577x | Diskuse | Politika
  • Nejčtenější

Novinky na iDNES Premium: Kompletní OH 2024 v Paříži díky televizi Telly

15. července 2024,  aktualizováno  22.7 8:34

Získejte 100 televizních kanálů na 30 dní zcela zdarma díky internetové televizi Telly. Součástí...

„Nakonec na mě plivnul.“ Nizozemec loví Češky a prodává je na gangbang

18. července 2024

Premium Stovky českých žen k natáčení tvrdého porna v Nizozemsku naverboval v uplynulých letech Daniël van...

IT problémy způsobily kolaps bank i letišť. V Evropě i jinde ve světě

19. července 2024  9:25,  aktualizováno  22:33

Řadu zemí v pátek zasáhly problémy s počítačovými systémy. Letiště kvůli výpadku čelila potížím s...

„Katastrofa pro Ukrajinu.“ Trumpův výběr viceprezidenta rozklepal Evropu

16. července 2024  10:28,  aktualizováno  12:04

Jméno J.D. Vance naznačuje, kam by se mohla ubírat zahraniční politika Spojených států v případě...

Vláda schvaluje „český“ Green Deal. Prudce zdraží benzin, uhlí i stavby

17. července 2024

Premium Benzin a nafta podraží od roku 2027 až o deset korun, stavět nové domy bude složitější kvůli...

Caesar, Chruščov, Biden. Připomeňte si nejkrásnější zrady v politice

23. července 2024

Premium Američtí demokraté se semkli kolem nové prezidentské kandidátky, třiadvacetidenní drama kolem...

Mattel uvádí na trh nevidomou Barbie. Navzdory filmu bojuje se slabou poptávkou

23. července 2024

Šest desetiletí poté, co se původní panenka Barbie objevila na pultech obchodů, uvádí její výrobce...

Šéfka Tajné služby USA rezignovala. Čelila kritice za atentát na Trumpa

23. července 2024  16:40,  aktualizováno  18:45

Šéfka Tajné služby Spojených států Kimberly Cheatleová rezignovala po atentátu na bývalého...

V Paříži před OH znásilnili Australanku, v cárech šatů vběhla do prodejny kebabu

23. července 2024  16:44,  aktualizováno  18:31

Francouzská policie vyšetřuje případ Australanky, která uvedla, že ji v centru Paříže znásilnilo...

  • Počet článků 157
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4740x
"V okamžiku, kdy se vzdáte svých zásad a svých hodnot, jste mrtví, vaše kultura je mrtvá, vaše civilizace je mrtvá. Tečka." Oriana Fallaci

 

Zajímám se o aktuální politické dění v Evropě.

Seznam rubrik