Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
RP

je na čase potápět lodě neziskovek

0 0
možnosti
PB

...... sim Vás na kolenou, zakomponujte do tej statě,- "a jeden uprchlík byl ze Sýrie protože Putin chce nelegální migrací rozvrátit celou Evropu !",- nic to nestojí a Baloghová s Ábelovským budou dneska aspoň v klidu chrápat VEU!!!

3 0
možnosti
MR

ty cisla co pani Pilloni uvadi nejsou hoaxy, hoax je ten ktery tvrdi ze do Evropy uz migruje malo uprchliku. Teda, maji pravdu, Africane nejsou uprchlici ze Syrie.

4 0
možnosti
ZB

Haló tady země. Pro všechny chválící diskutující. O "invazi" nevíte ne proto, že je cenzurována, ale proto že paní Pilloni přebírá, nebo sama tvoří hoaxy. Těžko říci, zdali jim i sama věří ( nejspíš ne, jinak by již byla v bezpečné Praze , že jo), nebo to dělá cynicky za penízky. Můj odhad je to druhé.Snad jí to zaplatí nějakou tu dovču na prázdné pláži;-D

3 9
možnosti
MP

Zpráva, že během víkendu bylo do Itálie dopraveno 6000 uprchlíků, běžela dnes celý den v titulkových zprávách ČT24.

4 0
možnosti
ZB

Milá paní Pilloni, pokud vás platí dle lajků tak asi máte docela hezký příjem od svých chlebodárců. Nicméně italský turizmus se vám asi nepoděkuje, i když čeští turisté asi moc vln nenadělají ať jedou do Itálie nebo ne. Nicméně - do Jižní Itálie jezdím často, zvláště mám ráda Sicílii. byla jsem tam v září a ujišťuji, byl to úžasný výlet. Letěli jsme do Catanie, byli jsme i v přístavu a nic z toho, co uvádíte jsme neviděli. Nemyslíte, že je škoda kazit kšefty lidem, kteří jsou tolerantní a turizmus potřebují, aby se ekonomicky trochu zmátořili a vy na severu jim přestali nadávat do vyžírek?

3 5
možnosti
RP

Ja tam byla je to rok a už se v těch uličkách u přístavu Catanie poflakovali.;-( Kdo nechce ať nevěří..stačí si přečíst články ze kterých autorka blogu čerpá v originále.

4 0
možnosti
TV

Moniko, desite me..respektive vlastizradne neziskovky a lokajsti politici. Letos se opet chystam v lete do Italie...musim zvolit vhodnou destinaci..za par let, zda se, bude Italistan bezpecny asi jako Svedsko.. karma za zpravodajstvi!

8 0
možnosti
JR

J70a89r32a 94R15a65n42k

8. 5. 2017 22:55

Jake neziskovky? Vzdyt v tom jede predevsim italska mafie uz dekadyRv

0 0
možnosti
AS

Sicilský prokurátor obvinil údajně neziskovky z napojení a spolupráce s pašeráky, nevíte o tom něco víc? Nezdá se, že by je to nějak zastavilo, bohužel:-( Chudák Itálie a posléze Evropa;-(

5 0
možnosti
Foto

Ano výslechy jsou v plném proudu ... Prokurátor Zuccaro to rozjel po tom jeden operator jedne neziskovky přiznal, že existuje dohoda a telefonáty mezi některými NNO a pašeráky z Libye ... nejvice vyplouvaji nad ránem za tmy a neziskovky svítí rozestavené vedle sebe jako majáky ... oni tvrdí, že prý pro to aby se ušetřili lidské životy ... jinak ale byli nejvíce podezřelé menší německé neziskovky co jsou nejvíce přítomné ... ty největší z toho vyváznou ...

0 0
možnosti
MV

ctu Vas, ale nediskutuju. a rad jsem poznal na srazu blogeru! fajn dny preju

0 0
možnosti
Foto

Děkuji ... náppdobně ... sraz byl opravdu pěkný.

0 0
možnosti
MK

R^R^R^ Všichni se díváme na stejné černé plátno; jen menší část tvrdí, že je bílé. (většinou mladí muži a určitě se na mnohé nevztahuje statut uprchlíka).

Vždy je na místě se ptát : Kdo to platí??!!! Kdo platí ty všechny "záchranné" lodě? Dostává Itálie od EU za každého přijatého migranta 6.000 EUR?

Stále častěji se vynořuje úvaha, že za celou migrací někdo stojí, někdo ji podporuje. Když vynechám trvalý muslimský zájem na islamizaci Evropy, zůstává mně jediné vysvětlení: nehledejme záhady, je to velký byznys a odhalení toku peněz hodně vysvětlí. Hráčů nezávisle na sobě může být více, ale jako maják trčí do prostoru neschopnost EU se správně zeptat a přijmout opatření.

Vám, paní Moniko, tisíckrát karma za nedocenitelné zpravodajství!

18 0
možnosti

Karma pro Vás. Nebýt Vás, tak se o této invazi nedozvíme. Česká televize a noviny mlčí. Je to bezmoc a beznaděj, už asi není síla a vůle tuto invazi zastavit, ale spíše naopak.

21 0
možnosti
MK

V německých médiích vládne cenzura jako u nás za totality. Němci mlčí, tedy někteří ne, ale většina ano.

9 0
možnosti
  • Počet článků 157
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4740x
"V okamžiku, kdy se vzdáte svých zásad a svých hodnot, jste mrtví, vaše kultura je mrtvá, vaše civilizace je mrtvá. Tečka." Oriana Fallaci

 

Zajímám se o aktuální politické dění v Evropě.

Seznam rubrik