Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
DB

Naše média jsou pevně v rukou vládnoucí třídy, která již od roku 1989 dostává nařízení, příkazy a rozkazy od nadřazené vládnoucí třídy, která sedí v USA. A její druhá část sedí v Kremlu. Bojují o nás dvě velmoce. A jedinou možnou rozumnou záchranou je EU přetvořená na SPOJENÉ STÁTY EVROPSKÉ, S VLASTNÍ OBROVSKOU ARMÁDOU POD JEDNÍM VELENÍM. Pak by se toto vůbec nemuselo dít a Evropané by měli nejlepší životní standarty na celém světě.

Veliké díky za toto zpravodajství. Je nutné vidět, jak se tito lidé, či přesněji řečeno jejich značná část chová.

A právě tak je nutné, aby se vládnoucí elity dopracovali k tomu, že proti takovýmto akcím dokázali zakročit a udrželi pořádek a klid pro život. Možná by Itálie měla požádat EU o speciální finanční pomoc v tomto ohledu. EU by měla pak regresem vymáhat tyto částky od zemí původu těchto lidí. Je tam dost miliardářů, mohli by to hravě zaplatit.

0 1
možnosti
AN

Čili Merkelovou, Junkerse, Schulze a další vítače v EU, řídí nadřazená vládnoucí třída z USA ? Potěš koště.

0 0
možnosti

To jakou má tato zpráva sledovanost ukazuje jak média neříkají fakta. Lid si ale na ty lži zvykl a večer si je vždy zapne u kafe.

0 0
možnosti
VN

delam si prave zbrojak, iluze se mi vytratily, stat mi v krizovce nepomuze, alespon se snazi navzdory EU neco malo podnikat.

0 0
možnosti
ES

Proč vojáci nestříleli?

2 0
možnosti
JN

Kdyby je nechali strážníci na pokoji, nic by se nestalo.

0 1
možnosti
Foto

Nechápu, proč u článku není počet zastřelených útočníků, dále zadržených, odsouzených a po odsezení trestu deportovaných...

11 0
možnosti
Foto

Tím pochopitelně není myšlena vada článku, ale neschopnost státních složek problém odpovídajícím způsobem řešit.

4 0
možnosti
DH

Moniko, děláte záslužnou práci.R^

11 0
možnosti
Foto

imigrantí hrají to, co jim dovolí soupeř. Pokud budeme dál bezmocní, Evropa zafrikánští a bude to tady jako v Senegalu.

15 0
možnosti
KV

Na co proboha mají ty zbraně? ;-€

9 0
možnosti
MM

nejsem zastáncem bývalého režimu, ale na vojně nás učilli, že si flintu nesmíme nechat vzít. Ale tohle by mělo platit univerzálně, jak chce někdo vzít zbraň příslušníkovi ozbrojených složek státu, může a má být okamžitě neutralizován a to i za cenu jeho života, jinak celý systém postrádá smysl!

7 0
možnosti
LT

L92u69m65í52r 98T58i26e94t58z

27. 4. 2017 11:04

Na žádném zpravodajském serveru se tohleto nedozvíte,protože to není v souladu se sluníčkářskou politikou postupného zničení Evropy. Díky Vám paní Moniko,že alespoň od Vás přichází nějaké zprávy,co se v Itálii děje.Kéž by tomu bylo i z ostatních zemí Evropy.

28 0
možnosti
  • Počet článků 157
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4740x
"V okamžiku, kdy se vzdáte svých zásad a svých hodnot, jste mrtví, vaše kultura je mrtvá, vaše civilizace je mrtvá. Tečka." Oriana Fallaci

 

Zajímám se o aktuální politické dění v Evropě.

Seznam rubrik