Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MV

Je smutné, že bloger amatér o situaci v Itálii přinese víc reálných informací, než naši profesionální novináři. Ti jen jedou podle notiček EU a problémy s uprchlíky většinou zatajují. Stali se z nich prorežimní pisálkové, jako už byli za vlády komoušů a německých nacistů.

4 0
možnosti
PB

..... a že voni maji tendenci při tem umírání za Allaha vždycky brat někeho s sebou(?),- šak z prvního baráku hupsnu lomeňáka rovnou na palicu a je to vyřízený, žejo?!,- ...... voni budou asi nějací divnýVEU?!

2 0
možnosti
Foto

P34e22t51r 88H46a92n63n20i30g

18. 7. 2017 10:12

V diskuzi pan Kulhavý velmi prozřetelně naznačil to, co se může brzy stát. Nezapomínejme, že Itálie byla první zemí, kde zvítězil fašismus. Po známém pochodu na Řím fašistickými oddíly, byl 28 října 1922 italský král Viktor Emmanuel III nucen jmenovat Benita Mussoliniho ministerským předsedou. Já stále upozorňuji na to, že nelze neustále pokoušet národy. A Italové jsou velmi výbušným národem. Italská vláda naprosto nezvládá cokoliv ve spojitosti s migranty. V první řadě měla hermeticky uzavřít přístavy. Ať si "zachráněné" migranty odvezou Sorosovy neziskovky zpátky do Libye a předají je pašerákům, od nichž je převzaly.

5 0
možnosti
JK

Cokoli ve spojitosti s migranty nezvládají silové složky státu záměrně. V případě, že by se domorodé obyvatelstvo začalo bouřit, v první fázi budování multikulturního socialismu, silové složky zakročí s veškerou silou a razancí, jaké jsou schopny..

0 0
možnosti
PS

Ono to nebude tak horké, děláte z komára velblouda. Nebo se vám nedoneslo, že EU tvrdě zakročila proti migrantům a omezila prodej gumových člunů do Libye ???

A zaslechl jsem že EU se nezastaví a půjde ještě dál, prý dokonce plánují ostrou prosbu.

5 0
možnosti
Foto

:-) ... oni jim na gumové čluny z EU pr děj ... nikdo je z EU nekupuje ... takovej chabej slovní manévr ... nechávají si posílat levné jednorázové gumáky přímo z Číny ...

3 0
možnosti
MS

Moniko, mohla byste se vyjádřit k tomuto videu?

https://www.youtube.com/watch?v=89S-wXVLGRU

Znamená to, že imigranti jsou "ubytováni" v soukromých objektech proti vůli vlastníků, kteří s tím nemůžou nic dělat?

3 0
možnosti
Foto

Ano ... psala jsem o tom ... zasílám odkaz. Není to první případ ... http://pilloni.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=567584

5 0
možnosti
MK

R^ Bez jasné změny politiky jak italské vlády, tak hlavně EU mohou v Itálii vzniknou fašistické bojůvky, což bude kontraproduktivní, neb se pozornost obrátí na jejich akce a vetřelci budou lehce upozaděni.

Vracet, vracet, vracet; to je jediný lék na hrozící marasmus.

8 0
možnosti
JS

Silena asylova politika. Pred mnoha lety, kdy Rakousko prijimalo uprchliky ze zemi socializmu (i odjinud) bylo zcela normalni, ze po podani zadosti o asyl byli zadatele okamzite registrovani a UZAVRENI (i po dobu nekolika mesicu) v Treiskirchenu. Teprve pote jim bylo vystaveno DOCASNE povoleni k pobytu a mohli se volne pohybovat po Rakousku, nebo cekat na prijeti do dalsi, vetsinou zamorske zeme. To ovsem bylo v dobe, kdy platil zakon a zdravy rozum.

24 0
možnosti
Foto

Tady maji volný pohyb od prvního dne ... ani žádnou karanténu nemají ... kdo při výstupu z lodě nevykazuje zjevné známky nemoci ten je poslán do jakéhokoliv střediska kdekoliv na území Itálie ...

14 0
možnosti
  • Počet článků 157
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4740x
"V okamžiku, kdy se vzdáte svých zásad a svých hodnot, jste mrtví, vaše kultura je mrtvá, vaše civilizace je mrtvá. Tečka." Oriana Fallaci

 

Zajímám se o aktuální politické dění v Evropě.

Seznam rubrik