Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
TN

Antonov největší nákladní letadlo, by mohlo létat 1x měsíčne směr Afrika, směr Afghánistán a deportovat tyhle lidi co nechtějí ctít zákony zemi do kterých přišli zpět od kud přišli.

0 0
možnosti
Foto

Je to růst a vyživování obrovského rakovinného nádoru s metastázemi!

Evropa umírá!

3 0
možnosti
Foto

Tak nevím ani jak na vaše články reagovat. Asi abychom zase reaktivovali zbylá pohraniční opevnění.

5 0
možnosti
MK

R^R^R^ Super zpravodajství od mé favoritky na "Nováček roku" !

3 0
možnosti
PN

Asi nakoupím akcie firem Sellier a Bellot a CZUB, možná i německé H&K. Po jejich výrobcích bude v Evropě velká poptávka.

2 0
možnosti
TT

Poptávka asi bude, ale určité ne v Evropě.

0 0
možnosti
MN

Tak mi to připadá najednou úplně jednoduché: žádná anebo téměř žádná migrace z Afriky do Evropy by dnes neprobíhala, kdyby EU zakázala Frontexu a všem těm neziskovkám vstup do pobřežních vod Itálie nebo Řecka, tedy do pobřežních vod Schengenu, pokud budou mít na palubách nelegální migranty.

Dovede si někdo představit, že by neziskovky nabíraly Mexičany v pobřežních vodách Mexika a pak je vyklápěly v přístavech na jihu USA a Amíci by je přebírali a rozváželi do celých USA bez jakýchkoliv kontrol?

28 0
možnosti
MR

To se fotografům nepodařilo ulovit aspoň jednu jedinou rodinu, nebo aspoň ženu nebo dítě?

Vždyť to bije do očí - samí mladíci

9 0
možnosti
Foto

Milan Radek : mohu vás zde všechny potěšit ... na jedné lodi bylo 11 těhotnejch ... jedna už u přístavu Catania na lodi porodila :) ... už se množej ...

10 0
možnosti
PB

..... z čehož vyplývá jediné,- rozprášit, zničit a totálně vygumovat "neziskovky"!,- to už není pašování, to je organizovaná nelegální migrace pod přímým dohledem EU !

19 0
možnosti
LC

Paní Pilloni, snad tu ani neblogujte. Je to depresivní čtení. Ale jinak díky za informace. Kurňa, jak rád jsem do Itálie (Calabria, Campania) a do Řecka jezdil. Loni v červnu jsem ale řekl, poté co jsem viděl, finito. Ale ono to k nám dorazí také. Dávám tomu rok.

10 0
možnosti
JB

Mně docela fascinuje, že se těm plaváčkům říká hosté... Tak já nevím, ale já si hosta představuje poněkud jinak. Prostě je to někdo, koho si buď sama pozvu, a jsem ráda, že ho vidím, nebo se někdo objeví nečekaně, no ale přesto jsem ráda že ho vidím, tudíž ho nakonec stejně pozvu dál. ( Třeba někdo, koho znám, ale dlouho jsem ho neviděla, a pod.) Pasuje některý z plaváčků do těch kategorií? 8-o

To prostě není normální...

Ostatně, když je někdo host, tak se prostě počítá s tím, že posedíme, pokecáme, třeba se chvilku zdrží, ale rozhodně ne to, že ho nakonec budu živit, bude u mně bydlet, a úplně nakonec mně vykrade a třeba i zabije. Není nějaké přísloví - Host a ryba třetí den smrdí??

14 0
možnosti
Foto

No ano paní Jaroslavo ... bohužel jim takto říkají ... já bych použila úplně jiná slova, ale musím se mírnit, jinak bych asi bohužel nemohla informovat o tom co se opravdu děje ...

5 0
možnosti
  • Počet článků 157
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4740x
"V okamžiku, kdy se vzdáte svých zásad a svých hodnot, jste mrtví, vaše kultura je mrtvá, vaše civilizace je mrtvá. Tečka." Oriana Fallaci

 

Zajímám se o aktuální politické dění v Evropě.

Seznam rubrik