Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J59a71n 77R80á49ž
Chápu Váš vztek a chápu Vaši frustraci z naprosté bezmoci vůči naprosto debilnímu systému. Mimochodem: K ženám mám respekt a patřím mezi starosvětsky se chovající muže s úctou k ženám. . I k nevrlým magistrátním úřednicím se chovám slušně, i když to někdy stojí přemáhání. Jednou jsem ovšem byl přizvaným svědkem k jednání sociální pracovnice s vdovcem se dvěma dětmi a po prvé v životě mne přepadla touha ženu praštit. Bylo zajímavé, jak změnila tón své řeči i slovník, do té doby hodný pavlačové drbny, když jsem jí řekl, že jsem vše nahrával a že půjdu nejenom se stížností za tajemníkem úřadu, ale že to nechám přehrát na jednání rady města.
Opravdu Vám není co závidět.
I98l75o29n27a 19E53r42n55e27s30t88o22v92á
Pane Petře, moc ráda Vás čtu 
Karma
J83a22n94a 72M89a39j40o72v67á
Vám zálohované výživné nevadí, mně tedy jo. A to tak, že hodně.
J30i15ř90í 27K85i89n74d95l
Při stanovení výše výživného se soudy řídí tzv. doporučující tabulkou. Uvedenou tabulku mají soudy k dispozici. Jejím hlavním cílem bylo sjednocení soudní praxe. Doporučující tabulka vypracovaná expertní skupinou Ministerstva spravedlnosti ČR má orientační charakter, konečné rozhodnutí o výši výživného je vždy v pravomoci příslušného soudu, který při rozhodování musí přihlížet ke všem výše popsaným skutečnostem a individuálnostem případu.
J28a10n12a 74M39a28j23o45v14á
Taky mám zkušenost, že je to podle toho, jak se ten den soud vyspí. Něco jako řádění živlů...bohužel.
Doporučující tabulka...to je taková paní Colombová. Jen se o ní mluví.
J59i78ř57í 17D94o80l65e13ž37e71l
Začíná být jasné, kde se u autora bere ta nenávist.
P51e62t69r 85B67u25r76i26a83n
Obávám se že vám, pane Doležele, toho není jasného ještě hodně.
M53i65c35h14a96l 92P21o40h69a91n68k21a
A to jste si tu zenu nasel sam, Petre, nebo vam ji pridelil Narodni vybor? Opet jste bravurne popsal "spravedlivou" genderovou situaci, kdy zenska zaplati tisicovku a chlap za stejnych podminek dve. Proc? Protoze je chlap prece!
Výhody emancipace využívat plnými doušky, ale zároveň si ponechávat zadní vrátka neemancipace, kdykoliv se to šikne, to by se jim tak hodilo. Karma!
J82a57n 36R94á65ž
Obecně řečeno : Když stát není schopen zajistit aby dlužník platil své závazky, musí některé převzít na sebe.
Což ovšem nemění můj názor, že za svůj osud si může naprostá většina t. zv. samoživitelek sama!
P72a37v34e33l 35K24u58c28h33t42a
I když bych se tím neměl "chlubit", tak na mne cca v r.1955 otec nechtěl platit výživné. Byly to jistě doby politicky zlé ale poněvadž - zjednodušeně - byla pracovní povinnost, tak otec byl v cukuletu v exekuci a zaměstnavatel posílal mamce výživné. Vyřízení trvalo snad měsíc. Exekuce ale nic nestála navíc - jen otci bylo strháváno Kč 325 měsíčně.
Dnes nemáte pracovní povinnost, stát je měkký a tak se nedivte. Matka těžko mohla předvídat budoucnost, pro zajímavost - rodiče byly ze silně katolických rodin.
- Počet článků 294
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1799x


















