Zákeřný Grebeníček

     Včera se poslanci zvedli a odešli, když soudruh Grebeníček předestřel svůj výklad upálení Jana Palacha.

     Co jste čekali, uražení poslanci? Že si komunisti budou sypat popel na hlavu a omlouvat se? Ani náhodou. Nedokázali jsme je potrestat, nedokázali jsme je zrušit, tak štvou a štvou. Využívají každé příležitosti a není jim svatá ani nejvyšší oběť Jana Palacha. Nikam jste neměli chodit, povýšení poslanci. Grebeníček měl jít - s otisky vašich bot na zadku.

     Opět zaperlila matka Němcová. Prý komunisti nemají morální právo o Palachovi mluvit. To jste se probudila trochu pozdě, paní Němcová. V té vaší sněmovně je komunistů jak máku, sedíte s nimi už kolikáté volební období a posloucháte jejich kecy. Ne z Ratha, ale z každého jednoho komunisty by se vám mělo dělat špatně. Oni na vás a vaše morální práva z vysoka kašlou. Šíří si tu jejich demagogii naprosto volně nejen ve sněmovně, ale v celém veřejném prostoru. Nebude dlouho trvat a začnou skutečně přepisovat dějiny. Semelová už se k tomu chystá. Na dvou krajských úřadech už mají náměstky školství.

     Vážení poslanci, když prase vleze do žita, můžete udělat dvě věci: Buď prase z žita vyženete a nebo se seberete a odejdete. Vy jste zbaběle udělali to druhé. Jediná Černochová začala řvát. Takhle jste měli řvát všichni.

     Zbavit se komunistického moru. To je odkaz Jana Palacha.

    

Autor: Petr Jánský | sobota 9.2.2013 10:06 | karma článku: 6,06 | přečteno: 88x

Další články autora

Petr Jánský

Fuksa chce odškodnění za vazbu

Velmi ponižující proceduru podstupuje exposlanec Ivan Fuxa, když se rozhodl vysoudit odškodnění za neoprávněnou vazbu.

17.2.2015 v 12:18 | Karma: 6,40 | Přečteno: 335x | Diskuse | Ostatní

Petr Jánský

Válková škodí

Nejdřív paní podepsala svou demisi. Pak se od prezidenta dověděla, že se podělala.

17.2.2015 v 9:33 | Karma: 4,50 | Přečteno: 395x | Diskuse | Ostatní

Petr Jánský

Pro jistotu

Od zítřka mají blogy s čímsi migrovat. Výsledek bude ten, že kdo měl od adminů zrušený účet, už se nepřihlásí. To je můj případ.

16.2.2015 v 12:45 | Karma: 5,49 | Přečteno: 269x | Diskuse | Ostatní

Petr Jánský

Babiš na rozcestí

Dobrý rozhovor se povedl Janu Rovenskému v sobotním Právu: http://www.anobudelip.cz/cs/o-nas/aktuality/z-medii/babis-starostove-by-byli-vhodni-spojenci-do-kraju-i-poslanecke-snemovny-20283.shtml

16.2.2015 v 9:03 | Karma: 5,87 | Přečteno: 199x | Diskuse | Ostatní

Petr Jánský

Platová plichta 2

Vláda odsouhlasila podivnou úmluvu ministryně Válkové se soudci, že stát cosi doplatí zpětně a soudci se za to nebudou se státem soudit.

15.2.2015 v 10:08 | Karma: 4,07 | Přečteno: 91x | Diskuse | Ostatní

Nejčtenější

Skokem do propasti Macocha ukončila život matka oběti střelby na fakultě

14. dubna 2025  8:27,  aktualizováno  9:06

Skokem do Macochy ukončila o víkendu život matka jedné z obětí tragické střelby na Filozofické...

Bílá rakev, věnec od Gottové. Na rozloučení se Slováčkovou dorazil i prezident

15. dubna 2025  8:30,  aktualizováno  16:35

Rodina a přátelé se v kostele v centru Prahy rozloučili Annou Julií Slováčkovou. Zpěvačka a...

Výbuch v Poličce: ostraha hlásila, že se předtím nad areálem vznášely cizí drony

11. dubna 2025  18:12

Exploze v muničním areálu v Poličce, k níž došlo koncem března, stále vyvolává otázky. Ačkoli...

Bili ho, řezali a natáčeli, jak umírá. Mladíci umučili třináctiletého kluka, pro zábavu

14. dubna 2025

Premium Mladistvý spolu s kamarádem zabil v Děčíně před třemi lety třináctiletého chlapce. Nebývale...

Trump si hraje s vojáčky. Stažení by Evropu bolelo, na výběr jsou jen špatné varianty

15. dubna 2025  14:06

Premium Je to jen pár dní, co Donald Trump vyslal směrem k Evropě poněkud nepříjemnou zprávu. USA mohou ze...

Šli jsme s nimi pro rozstřílené notebooky. Interventka o pomoci rodičům obětí z FF

19. dubna 2025

Premium Od tragické střelby na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy uběhl rok a čtvrt. Střelec tehdy...

Ropovod TAL posílil, Česko už ruské dodávky nepotřebuje. Družba však zůstává

19. dubna 2025

Premium Česká republika je od třetího dubnového týdne výhradně zásobována neruskou ropou, a to západní...

Slintavka škodí, i když tu není. Decimuje český agroturismus

19. dubna 2025

Strach ze slintavky a kulhavky nezkomplikoval jenom chod zemědělských podniků, ale zkazil mnoha...

Smrt, nebo očištění? Odsouzený ruský generál jde na frontu v trestní jednotce

19. dubna 2025

Premium Z červených lampasů do maskáčů trestní jednotky se musel převléknout ruský generál Ivan Popov,...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  • Počet článků 1622
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 511x
autor je duchodce a nic zajimaveho na nem neni..janskypetr@centrum.cz

Seznam rubrik