Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
L91a30d21i88s12l66a46v 50J68í26l82e49k
Před více jak 20 roky jsem si dal na Václaváku kafe za 50 Kč, jinde tehdy stálo okolo 10 Kč. Od té doby jsem si v centru Prahy nekoupil nic.
J73i27ř88í 29J15u38r90č19á93k
Holt - snad byste nechtěl slevu zadarmo! :-) :-) My byli v Praze minulý týden. Na rozdíl od vás jsme v jiném, nově otevřeném muzeu nad koněm neplatili nic a půlhodinová fronta nestála za řeč, protože jsme si pro tuto příležitost vzali do bočnice pleskačku té letošní a ta se mimořádně povedla. Alevelice "za řeč" snad ani nestála ta samotná prohlídka. Opravená hala je tedy pěkná, ale nechat lidi nahlížet do tzv. Pantheonu jen ode dveří, se mi zdálo poněkud přitažené za vlasy. No a samotná výstava 100 let Československa mi z mého pohledu připadala lehce chaotická. A tak fakt netuším, za co budou pánové v NM od nového roku vybírat vstupné.
Jinak v tom překvapení na Staromáku nejste sám. Já si dal loni na zahrádce u Orloje pivo. Čtyřdecovka Krušovic za stopade bez dvou korun bylo dost i na mne. Čekal jsem tak stovku a za ten čas, co jsem jim tam zabíral místo na poloprázdné zahrádce jsem s tím byl i smířený... no budiž.
Teď si tedy vždy raději zjistím ceny předem.
My si dali Plzeň z tanku U Pinkasů za pětapade a jejich gulášek i s knedlíčky za dvě stovky, což je úplně v poho. Mohu jen doporučit. Bez slevového kupónu...
P45e86t77r 52K14o81r60e37c80k26y
No Praha a její centrum je již jen pro zámožnější klientelu, to jsem jako rodilec stačil pochopit již dávno, kam se na to hrabe letištní občerstvení

V15o67k22o38u64n 13V65l31a97d22i68m86i87r
Vy jste jeste po skoro triceti letech nepochoopil co je to ten kapitaismus bez privlastku.
D11a68l47i32b64o54r 36D60u62r20č96á56k
Je to fest a přestřelené, to ano, ale nechápu, proč jste se na ceny nepodíval předem. Příjde mi malinko zbytečné o tom nyní psát blog.
J42i43ř45í 96J83u85r23č86á10k
Proč se nepodělit? Je to fakt síla a náhodný čtenář si, stejně jako autor blogu, příště ten nápojový lístek určitě raději přečte. My si dali minulý týden v kavárně Slavia jejich specielní kafe a čokoládu (s absintem a se šlehačkou) a nestálo ani stovku. Přiznám se, že se občas pohybuju v zahraničí a ani na náměstí v Miláně či Římě jsem takovéto ceny neplatil.


















