Diskuse
Nejsem ani Čech, ani Evropan
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J71a75n53a 15M68e31l86i50š43o69v31á
Hm, pre to aby sa človek mal dobre musí aj niečo urobiť a je jedno akej národnosti či pohlavia je.
P90a11v62e84l 51V58é72b23r
Takže víme, že nejste ani Čech, ani Evropan.
Pokud jde o to, co jste, tak já bych řekl, že jste namyšlený tupec, považující se za něco lepšího a vyššího, že vaše okolí.
V46ě79r45a 50F82o96l92t70ý43n50o94v30á
Nejsem Češka, jsem Moravanka a to celým
. Když paličky přeběhnou po strunách cimbálu, uslyším lidové písně a k tomu vidím krásu našich krojů, je to láska, hrdost, ne nacionalismus.
Není to věc politiků, ani evropské unie, je to poděkování stařečkom a stařenkám, kteří i v těžkých časech dokázali tu nádheru stvořit.
J60a92r25o97m25i43r 12L30a17n20c86i11k


. Taky su Moravak, az do morku kosti.
L80u55b10o22š 12C36h38l56u76m94s83k89ý
Většina lidí v ČR je pro setrvání v EU. Jen to referendum o setrvání pro jistotu zakážeme. Co kdyby.
A35n35t70o17n75í60n 53K10o48u49n70o97v84s63k68ý
A co se týče vlastenectví, tam spolehlivým odlišením od nacionalismu je nadřazenost:
"Je celá řada skvělých, moudrých a pracovitých národů, ale nejlépe se cítím mezi Čechy." To je ještě vlastenectví.
"Češi jsou tak vynikající národ, že jsou předurčení vládnout ostatním národům." To už je nacionalismus.
A18n55t51o15n36í92n 44K69o37u96n79o67v17s21k47ý
Jsem Čech a jsem na to hrdý.
Je to totiž praktičtější.
Ono totiž i kdybych na to nebyl hrdý, nebyl bych o nic méně Čech.
Je lepší když nás řídí EU nebo Fialova vláda? To je jen špatně položená otázka.
Devastace energetiky a následně ekonomiky je to, co pod názvem New Green Deal řídí EU.
Fialova vláda neřídí nic. Ta věci jen nechává vyhnít.
Pokud je ještě neumělými zásahy nezhorší.
Takže pokud se chcete mít dobře, musíte odmítnout jedny i druhé.
P53a64v18e34l 71D88v72o94ř54á55k
Tak co doopravdy jste?
Chcete-li se mít dobře, je to jen na Vás. Ani pomáhat potřebným Vám nikdo nebrání, a mávat u toho nějakým praporem nemusíte.
P65a86v62e40l 84P12o36n48e66c
Souhlasím, že Česko není žádný zázrak. Nicméně, po druhé světové válce náš průmysl stagnoval díky ruskému vlivu a po sametové revoluci stát rozprodal významnou část rodinného stříbra do zahraničí.
Přesto máme svoji kulturu a specifické zájmy. Například, uvedení české elektřiny na Evropskou burzu vyhnalo její cenu do závratných výšek. Občané bohatých zemí EU (s trojnásobnou mzdou) jsou možná v klidu, pro řadu Čechů to může představovat existenční problém. Jak se ale zdá, tohle Evropskou komisi zrovna moc nepálí a raději se zabývá zvýšením plateb palestinským teroristům. A to je přesně ten důvod, proč nechci centrální řízení EU.
M30o11j34m88í57r 96R90o65d43e19n
Jste jeden z 10,5 miliónů občanu ČR. Váš aktivní čas, čas vaší generace, je v čase společnosti jen 10 minut ... .
- Počet článků 52
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1655x


















