Diskuse
Nemocná v Rišikeši
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seI46v70o 27C39i18l59i42c72h
22. 5. 2026 19:06
Osobně asi nikdy nepochopím to něčí nutkání poznávat až takto na vlastní kůži úplně jiné kultury, ale budiž Vám to přáno i se vším, co to může obnášet. Kdo chce kam, pomozme mu tam. Stejně jako ty dvě holky unesené před pár lety v Pakistánu. Poznaly tu kulturu až na úplně samotnou dřeň.
MB
M53i15r31e29k 17B68a46u23t79s88c40h
23. 5. 2026 16:40
Co pro muslima Mekka, to pro "západního jogína/ku" Rišikeš...
IL
I97v74a57n90a 39L33a81n90c39e
22. 5. 2026 11:24
Sahla jste si na dno
, ale zajimave cteni.
- Počet článků 8
- Celková karma 7,20
- Průměrná čtenost 99x
Jóga není jenom o cvičení... je to způsob života a je to už navždy. Žila jsem šest let v Indii, hodně se tam učila, hodně zapomněla, nakoupila spoustu knih, navštívila spoustu kurzů, poznala spoustu úžasných učitelů, ...abych zjistila, že musím začít každý den znova...já sama, a že ta cesta nikdy neskončí... že už můžu být tady a teď a že to je takové jaké to je, bez posuzování, že vnitřní klid a radost tady jsou pořád, jen někdy to není zrovna lehké se na ně napojit... a i to je jóga 懶


















