Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

R^.....galerka osobností....

0 0
možnosti
TL

Souhlas R^R^R^

Hrad je banda minimálně podezřelých existencí, nečestných, zlých, perfidních renegátů. Ostuda ČR.

0 0
možnosti
TL

Souhlas R^R^R^

Hrad je banda minimálně podezřelých existencí, nečestných, zlých, perfidních renegátů. Ostuda ČR.

0 0
možnosti
VB

Putin aj. dobře vědí, že postkomunistic. země jsou co do právního státu velmi křehké, takže to masivně zkoušejí, místy vyhmátnou i "správného" politika v západ. zemích. Zájmy cizích mocností se u nás neuvěřitelně ujaly, k tomu se průběžně připojoval i organizovaný zločin, navíc jedinci s podezřením na nekalé osobní zájmy, ať z ciziny nebo z domova, nevyhnulo se to ani ODS, ani jiným. Doufejme, že si na to po volbách dá víc pozor jak nová vláda, tak nová sněmovna, a také voliči. Hrad je dnes nejšílenější místo. Ale nezapomínejme ani na mafiózní atmosféru při různých státních či krajských úřadech, Češi sami sobě dokážou taky dost uškodit, na různých úrovních. Např. centrální ministerstva by měla mít transparentní odborně schopné úředníky, jen okrajově a transparentně ustavené poradce, s odměnami odpovídajícími veřejné správě, nikoli pojatými byznysově. Vyloučit důsledně netransparentnost a střet zájmů.

1 1
možnosti
JK

Skutečnosti jste popsal dost přesně. Tak mě vysvětlete proč, když jsou důkazy a víme i paragraf, nikdo nepodal trestní oznámení? Včetně vás. Proč v této zemi, kde za krádež několika rohlíků dostanete několik let natvrdo?

1 0
možnosti
  • Počet článků 132
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1787x
Bývalý jaderný fyzik, bývalý programátor, bývalý pečovatel, bývalý topič, bývalý poslanec, bývalý poradce, bývalý poslanec EP, nyní nezávislý píšící důchodce. 

www.payne.cz