Jak dlouho bude Evropa shovívavá k násilí?
Necháme se zastrašit? Dokdy bude Evropa čekat? Hlavami vyděšených lidí se valí spoustu dalších otázek. Přijdou i do našich domovů? Je Praha a naše země také cílem teroristů?
Jako jediný řešení vidím v budoucnu tolik neustupovat, zasáhnout, omezit pohyb všech, kdo nepřijmou Evropu jako domov SE VŠÍM VŠUDY! Omezit příchod všech, kdo nás chtějí ovládnout a přeměnit ke svému obrazu. Nechceme cizí myšlenky ani cizí víru...Máme přece svou historii, své názory, svou svobodu a ta je v Evropě napadena!
Vyvolaný strach o blízké, strach o domovy, strach se jít bavit, panika z každého, kdo je trochu tmavší, strach cestovat nejen do muslimských zemí, ale i do tak krásné země, jako je Francie?? Není tohle forma psychického týrání a vězení? Proč mám být vězněm já a ne teroristé?
Pánové politici - myslím, že jak odpoví nyní Evropa - to bude osudný bod v její historii...
Můj oblíbený rarášek z Notre Dame mi připomíná, jak bylo kdysi zamýšleno chránit místo, kde se nachází... Účelem těchto soch je zabránit průniku temných sil do katedrály. Rarášci (či démoni) po obvodě jsou jakési chrliče zla ven. Podle křesťanské tradice démoni musí uprchnout, spatří-li svůj vlastní obraz. Ukažme teoristům "jejich vlastní obraz" a vyžeňme je z Evropy, dokud oni nazaženou nás a naši svobodu a volnost.
S láskou k Evropě
Pavla Brychtová
Pavla Brychtová
Vyhraje Lukáš Pavlásek StarDance 2015?

Přiznejme si na rovinu, že stát se to může. Sázkové kanceláře prodělaly už hodně peněz na sázkách o jeho vypadnutí. Navzdory předpokladům Pavlásek jde stále do dalších kol a blíží se k finále. Proč vyhrává jeho "šlapání zelí"?
Pavla Brychtová
Česká republika má přispět 700 milionů Kč Turecku na řešení uprchlické krize EU

Tato částka má být součástí balíčku, který dostane Turecko za pomoc EU s imigrační problematikou. Premiér Sobotka označil dohodu za jeden z letošních nejvýznamnějších kroků k řešení uprchlické krize.
Pavla Brychtová
65 milionů Kč - cena za chystaný zákon o trvalém pobytu!

Ministerstvo vnitra ČR připravuje zákon, který má nařídit občanům, aby hlásili svůj nový trvalý pobyt do 15 dnů po přestěhování. Navíc chalupáři mají opět vystát fronty na úřadech a nahlásit si přechodný pobyt, který byl v minulosti zrušen. A předpokládaná cena související se zavedením zákona o trvalém pobytu? 65 000 000 Kč - tato částka je již zveřejněna, přičemž největší položku zahrnuje změna počítačové evidence obyvatel. Jakoby nestačily elektronické pokladny, musí se nakoupit a draze provozovat i nový systém na evidenci obyvatel.
Pavla Brychtová
Byznys nebo ochrana dětí? Norsko ročně odebere 12 tisíc dětí - hlavně cizincům!

Odebírání dětí bez soudu a snaha umístit děti cizinců do norských rodin - to vše již je delší dobu pod palbou kritiků okolních zemí a již roku 2007 Štrasburský soud pro lidská práva označil jednání Norských sociálních úřadů jako protiprávní a zkritizoval jednání norských soudů. Nyní je rok 2015 a situace s častým odebíraných dětí neustává. Norský právník Marius Reikeras, který podává opět stížnost Štrasburskému soudu, uvedl, že počet odebraných dětí v Norsku je ročně kolem 12 tisíc. Co je příčinou? Přísné posuzování výchovy cizinců, nebo snaha uspokojit norské pěstounské rodiny?
Pavla Brychtová
Diagnóza: syndrom mocenské pýchy

V souvislosti s jednáním některých politiků se v zahraničním tisku objevila poznámka o nemoci s názvem "syndrom mocenské pýchy". Bezmezná důvěra ve správnost svého jednání - to byl jeden z bodů, kterými byl syndrom definován. Tato diagnóza vychází z mnoha dalších příznaků. Překvapilo mě, kolik osob z české politické scény v tom lehko každý volič najde....
Další články autora |
Obří výpadek elektřiny ochromil velkou část Česka. Energetici řekli příčinu
Sledujeme online Velkou část Česka včetně Prahy a dalších velkých měst postihl masivní výpadek proudu. Bez elektřiny...
A modré přilby jen přihlížely... Fotka ze Srebrenice dodnes straší Nizozemsko
Seriál Nizozemští vojáci sedí na střeše obrněného vozidla, vedle sebe modré přilby. Pod nimi stojí tisíce...
Plovoucí bary a „nepřevratitelný“ raft. Na Vltavě kvete zvláštní vodácký byznys
Je deset hodin ráno a na jezu v Herbertově, dva kilometry po Vltavě od Vyššího Brodu na jihu Čech a...
Proslavily ji šaty z minerálky. Topmodelka z ikonické reklamy se vrátila do Varů
Michael Douglas, Dakota Johnson, Peter Sarsgaard. Celá řada hvězd a celebrit ozdobila letošní...
OBRAZEM: Stano odhalil Bartoškův poslední portrét. Dakota si napravila reputaci
Jak naposledy zvěčnil renomovaný fotograf Tono Stano Jiřího Bartošku, se můžete jít podívat do...
Jurečka nabízí navýšení platů o 5 až 7 procent, odbory žádají 9 až 10 procent
O růstu platů ve veřejné sféře budou jednat zástupci vlády, zaměstnavatelů a odborů. Ministr práce...
Ferrero Rocher koupí za 3,1 miliardy dolarů amerického výrobce cereálií WK Kellogg
Italská společnost Ferrero Rocher, která mimo jiné vyrábí čokoládovou pomazánku Nutella, koupí za...
V Sokolově hořela střecha mateřské školy. Budovu právě opravují dělníci
Sedm hasičských jednotek vyjíždělo ve čtvrtek odpoledne do ulice Kosmonautů v Sokolově. Hořela tam...
Slunce už vede. Soláry v EU poprvé vyrobily více elektřiny než jiné zdroje
Solární energie byla v červnu poprvé největším zdrojem elektřiny v Evropské unii. Předstihla...
- Počet článků 144
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2498x