Diskuse
Groteskní svátek demokracie
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
A26n87t66o16n12í15n 50K39o17u76n56o25v63s69k54ý
Nejtěžší se ukázalo být zbavení se Babiše.
Jednou z příčin byla jeho sociálně vstřícná politika, provázená až do virové epidemie hospodářským růstem.
Napřed to byla jen standardní kritika opozice, ale když to na voliče nezabralo, přišla na řadu policie (kdysi to zabralo u Paroubka). Vybraný vyšetřovatel Čapího hnízda Nevtípil se proslavil podjatým stíháním Sitty jr. a umožnil tak vytunelování jeho firmy (což konstatoval i vrchní soud v rozsudku). Že dotaci schválil hejtman Bendl (ODS), pochybení nezjistilo ani ministerstvo financí (Kalousek - TOP09) a dotace byla vrácena, jsme se od novinářů moc ochotně nedozvěděli.
Když to moc nezabralo, byli do Švýcarska vysláni dva novináři, kteří podvodně vstoupili do soukromých prostor a porušili švýcarský trestní zákoník tím, že tajným způsobem pořídili záznam s Babišem jr. Kdo to financoval a poskytl jim příslušnou adresu jsme se nikdy nedozvěděli.
Pak byl Babiš s použitím špičkové techniky nezákonně v soukromých prostorách odposloucháván a odposlechy byly jako Julius Šuman umístěny na net s použitím velmi kvalitní hackerské metody k zametení stop. Kdo to - a jednalo se o technicky náročnou a nákladnou akci - financoval, jsme se také nedozvěděli..
Pak bylo vymyšleno zatažení Babiše jr. do předvolební kampaně. Byl přivezen do ČR, oblečen do proti ANO, trička, vyfotografován s Kalouskem (TOP09), Novotným (ODS) a náhodou dopraven do Ústí na předvolební mítink ANO.
No a tak teď máme Panama Papers.
Zase 4 dny před volbami jako Kubiceho zpráva, která tehdy ČSSD připravila o rozhodující hlasy a Paroubka o křeslo premiéra.
Nemají to odpůrci Babiše lehké ani levné...

V13i96l76é93m 38R78a30v40e26k
Perfektní marketing, říkáte. Inu proti gustu žádný dišputát. Dělat něco až do roztrhání těla navozuje představu uříznuté ruky při práci s cirkulárkou.
O72n67d57r61e24j 40D64u34b63o14v23s35k13y
Groteskní je ten pyšně vystrčený nosík kavárníkův, neb on je ten, kdo pyskem mlátí, ale že by se ze svého kavalce posměváčka vykulil a předvedl, jak libě budou znít jeho peprné poznámky z tribuny agitační, to nehrozí.
Inu proč se ponižovat a špinit prací politickou, když jeden může se šarmem šviháka dál z kavalce komentovat. Kopeckých je tu jako máku, proč by měl mít zrovna tento patent na řeči politické?
Je tu jistě vícero Kopeckých, kteří kromě mudrování o druhých dělají ještě něco jiného.
O79d37s70t47r48a17n29ě80n81ý 43U21ž85i63v18a34t20e21l
J59i85r45k39a 51L95i22b92e36ň77s62k56ý
Ono se to láme, jde totiž o to, zda politici naskočí na zelenou vlnu přicházející z Německa a obyvatelé se z nich po....., nebo vyhrají protiunijní strany (což není pravděpodobné), a vytvoří nějaký pokus o konflikt, aby zjistily, že to není tak jednoduché, jak to vypadá - SPD+KSČm+Trikolora.
P46e89t90r 75K98o27r48e33c90k39y
.... proč si myslíte, že má ANO perfektní marketing?....
- Počet článků 131
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 508x