Diskuse
Vážen í řidiči, ale i řidičky.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
M65i51c27h75a12l 89S75v88o95b71o30d60a
Tendenční demagogický článek, který má ukázat prstem pouze na motoristy. Realita je taková, že potřebná sebereflexe cyklistům chybí stejně jako motoristům. Mezi arogantním cyklistou a motoristou je rozdíl akorát v použitém dopravním prostředku, chování na silnici je ale stejné. Takže motoristé schválně předjíždějí blízko a cyklisté schválně jedou vedle sebe.
P53a24v61e55l 64V39é23b84r
Další věc je ta, že kdyby se motoristé chovali se stejnou arogancí, jako mnozí cyklisté ... to by byl masakr!
Můj osobní názor je ten, že auta a kola na stejnou komunikaci prostě nepatří, protože každý z nich má jiné požadavky.
J82o63s25e97f 87S40o73u64k74u37p
Jo jo , takový cyklista motající se ve 22,30 po silnici , neosvětlený, bez jakékoliv odrazky s nepravidelnými výkyvy do stran , ten mne skutečně donutil přemýšlet o jeho bezpečnosti.
- Počet článků 706
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 372x
Pracoval jsem 31 let jako policista. Tuto práci jsem vnímal jako službu pro občany. Po odchodu od policie jsem se začal hlouběji zamýšlet nad podstatou lidského bytí a života na Zemi, vztahu k přírodě, vztahům mezilidským a partnerským. Nechci kohokoliv poučovat, jenom nabízím jiný, trochu neotřelý pohled na daná témata.