Sláva, Paroubek se probudil
Jiří Paroubek v rozhovoru pro HN neopomněl pochválit své působení v čele strany. Správně, protože když vás nikdo nepochválí, musíte to udělat sami. A pak, nikdo to taky neudělá tak zodpovědně.
O svém působení v čele oranžistů pravil král diskutérů, jehož se všichni bojí: Propadák? Kdepak. "Myslím, že až odezní pochopitelná vlna zklamání, tak lidé mé pětileté období začnou hodnotit jako nejúspěšnější v historii ČSSD," řekl se skromností sobě vlastní. A vrhl se do ringu.
A tam se rovnou pustil do obou kandidátů na šéfa strany Bohuslava Sobotky a Michala Haška, jakoby nestačilo, že se do sebe pouští oni sami. Obul se zvláště do Sobotky, který se podle něj ještě před volbami nevěnoval dostatečně stranickému plánování: "Není mi příjemné, že to říkám, ale na některých klíčových předvolebních jednáních chyběl." (No já myslím, že zas tak velká škoda to nebyla.)
Ve vedlejším ringu rohují nižší váhy Rath a Urban. A přitom oba jsou ve stínové vládě. Zajímavé je, že ringovým rozhodčím je Hašek, který zezadu dává podpásové rány Rathovi protože ten je kámoš se Sobotkou. Ale to Ratha podcenil. Rath ihned kontroval levým hákem (pravý je u oranžistů zakázán). „Já bych třeba Urbana s jeho toskánskou aférou a blízkou vazbou na Tvrdíka také raději ve stínové vládě neviděl. Ale je místopředsedou, tak nic jiného nezbylo," nechal se Rath slyšet pro Rudé Právo. (Pardon, ta rudá mi tam vlítla omylem, z názvu už to odstranili, obsah však zůstal.)
A do toho mumraje vzkázal facebookový král Zdenda Škromach velkému Jirkovi: "Kroky vlády budeme komentovat, ale určitá změna tu bude. Dřív se mnohdy reagovalo i na věci, které nebyly podstatné, ty podstatné v tom pak zanikaly. Pic kozu do vazu. To si pan Jiří nezaslouží Zdendo. Chcete snad říci, že až několik tiskovek denně bylo ke srandě králíkům?
A tak si říkám, jen houšť kluci oranžoví. Hlavně, že jste vyhlásili tvrdě, že vládu nepodpoříte. Myslím, že z toho prohlášení Nečas znervózněl tak, že si objednal inkontinenční pleny, kdyby se samou hrůzou znečistil.
Ovšem za něco musím pana Sobotku pochválit. Ani netušil co prozradil. Jeho výrok pro dnešní iHned, kde pravil: "ČSSD si ještě neuvědomila hloubku svého problému" by se měl do kamene tesat. Jak tak soudruhy pozoruji, jsou zmateni jako pes Goro před Tokyem.
A tak bych dnešní glosu zakončil výzvou. Myslím pánové z ČSSD, že můžete směle pokračovat v akci podtrhávání židliček sami sobě, protože na Vaše výkřiky směrem ke koalici se hodí jako nočníček na dětskou prcinku prohlášení někdejšího šéfa komančů Husáka: "psi brešů, ale karavana idě ďalej".
Pár zajímavostí odjinud - dnes letně uvolněné
Orální sex:
http://www.paulczynski.cz/36796.html
Vláďa Kroupa veršuje. Ale adminům se to nelíbí:
http://www.paulczynski.cz/sprosta-ale-velika-zivotni-pravda.html
O žádoucích asiatkách
http://www.paulczynski.cz/sireny-z-asie.html
A obvyklá porce uvolňováků:
Když se řekne - osvěžující koupel. Prd.
http://www.paulczynski.cz/kdyz-se-rekne-abnormalni-hic-ve-statlu.html
Foto dne - bacha na gril:
http://www.paulczynski.cz/foto-dne--loudici-obama.html
Fórek dne - osprchujte svého ptáka:
http://www.paulczynski.cz/nezapomente-ovlazit-ptaka.html
A jeden citát ze středečního FB:
Nezáleží na tom, že vůl je vůl, chyba je, dělá-li se z něho lev.
Karel Čapek
Petr Paulczynski
Hlody středeční 9/8 aneb miluji naše média
Dnes si v úvodníku oddychneme od politiky ( i když ne úplně) a koukneme do Ria které hýbe světem. Na této olympiádě se totiž objevuje vliv multikultury.
Petr Paulczynski
Hlody středeční 2/8 aneb miluji naše média
Dnes o něco později, než jsem vyhrál souboj sám se sebou zda psát nebo nepsat. Tak aspoň kousek obvyklé porce. Neziskovky žádají volební právo pro imigranty a výjimky ze zákonů.
Petr Paulczynski
Hlody středeční 26/7 aneb miluji naše média
Zase si nemůžu prázdninově dáchnout a vysadit. Protože Turecko, vraždící monstra co nejsou teroristi jak se dozvídáme, dnes dokonce zamordovali kněze.
Petr Paulczynski
Hlody středeční 19/7 aneb miluji naše média
Původně jsem si chtěl dát prázdninový oraz a dnes pauzírovat. Pak jsem zjistil, že OVM mají letní výpadek a že se tudíž nebude vědět o čem se má tento týden mluvit, tak jsem sáhl po klávesnici a pár bodů sesmolil.
Petr Paulczynski
Hlody středeční 12/7 aneb miluji naše média
Dnes začneme něčím čistě brněnským, protože internetem hýbe video v němž se náměstek primátora nechal bičovat dominou přičemž mumlal „I want more,“ tedy: chci víc.
| Další články autora |
Pavel se s Babišem neshodl. Prezident trvá na účasti na summitu NATO, hrozí žalobou
Jednání prezidenta Petra Pavla s premiérem a předsedou ANO Andrejem Babišem o zastoupení Česka na...
O kolik lze překročit rychlost za volantem v roce 2026? Tabulka tolerancí a pokut pro řidiče
Při rozhodování o postihu za překročení limitu přihlížejí policisté zejména k naměřené rychlosti....
Blíží se další výluka, metro C tři dny nepojede. Jak se dostat z Kobylis na Pankrác?
Kdo si na prodloužený květnový víkend naplánoval rychlou cestu přes centrum metrem, bude muset...
Skrytý ráj kousek za Prahou. „Tajná“ zahrada přetéká květy a lidé o ní skoro nevědí
Lepší než Průhonice? Voňavými kvítky čerstvě obdařené lýkovce, koberce plaménků, ale i nespočet...
Levnější doprava pro lidi nad 70 let? Další pražská radnice spustila Senior taxi
Od začátku května mohou senioři z Praha 14 využívat novou službu Senior taxi. Lidé nad 70 let...
Nehoda dvou kamionů a dodávky uzavřela dálnici D2 před Brnem na dvě hodiny
Nehoda dvou nákladních aut a dodávky na dálnici D2 u Blučiny uzavřela před 18:30 na více než dvě...
ANO v Plzeňském kraji nasadí kandidátky ve 29 městech a obcích
Hnutí ANO bude v podzimních komunálních volbách v Plzeňském kraji podávat kandidátky v 29 městech a...
Skiareál v jizerskohorském Bedřichově bude možná od zimy znovu v provozu
Skiareál v Bedřichově v Jizerských horách bude možná od zimy po roční pauze znovu v provozu. Jeho...
Národní muzeum vystavilo výběr z Czech Press Photo 2025. V anketě uspěl i fotograf MAFRA
V Nové budově Národního muzea mohou lidé od úterý 12. května vidět výběr snímků z posledního...

Prodej bytu 2+1, 52 m2, Velké Heraltice, ul. Opavská
Opavská, Velké Heraltice, okres Opava
2 350 000 Kč
- Počet článků 1307
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 3086x




















