Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Hlody středeční 12/4 aneb miluji naše média

Panama papers hýbou celým světem. Někdo naráz odhalil že existují daňové ráje. To je teda překvapení.

Jak to, že velký čáp neodhalil, že největší peníze, desítky miliard ročně, nám z ČR mizí z velkých firem, které neplatí v ČR korporátní daň, ale hledají všemožné cesty jak tzv. daňově optimalizovat a to hlavně v daňových rájích. Vážně nám šéfové státní kasy  chtějí řící, že o existenci rájů nevědí? Všichni nyní sbírají populistické body a dělají akorát z lidí blbce. Hlavně, že všichni tito chytráci zavádí všem živnostníkům a podnikatelům povinné registrační pokladny, kontrolní hlášení, EET a další desítky kontrolních nástrojů, které jsou nám ve svém celkovém součtu nanic, akorát nás všechny svazují svěrací kazajkou. Aby prý vybrali několik miliard navíc. Daňovou optimalizaci v daňových rájích v řádu desítek a stovek miliard dělají velké firmy všude po světě. Svatá pravda je, že to většinou není nelegální, ale je to často naprosto neetické. A vrchol neetičnosti je, když se někteří z našich miliardářů, kteří „daňově optimalizují“, tváří jako ty největší bojovníci za transparentnost, ctnost a morálku. A že jich mezi námi pár je. Zajímavé je, že se touto další krádeží dat zabývá jakási podivná struktura a ta nám bude postupně upouštět dílky informací. Cui bono? Vsadil bych se, že nejdřív se budou skloňovat jména nějak související s ODS.
 

Zajímavá diskuze se rozpoutala na sítích. Tak třeba. K čemu platit daně u nás, když Sobotkova vláda vezme vaše prachy a předá je desítkám neziskovek? K čemu bych coby miliardář platil daně v ČR, když Sobotka pošle Řecku desítky milionů na zvládnutí migrační krize?  Jako miliardář vydělám těžké prachy a pak nemám kontrolu, na co část mých těžce vydělaných peněz jde? A rozhoduje o tom navíc ploskolebec, co v životě nikdy nepracoval? Není to trochu na hlavu? Já se těm našim českým "boháčům" vůbec nedivím...Nebo: Rád bych ve věci tzv. "daňových rájů" uvedl, že je více než pravděpodobné, že samotné konečné vyvedení peněz kýmkoli proběhlo v souladu se zákony. Problém je, jak vznikly ty objemy k vyvedení. Pokud jde o Českou republiku, máme zbytečně vysoké celkové daňové zatížení, pomalu nejsložitější daňový systém na světě a bez pochyby úmyslně nejsložitější dotační systém v EU k jejich přerozdělování, sloužící primárně k tomu, aby šlo za aktivní účasti politiků dotace velkými, kteří to nepotřebují, tunelovat. Považuji za téměř jisté, že drtivá většina těch peněz vyvedených do daňových rájů měla tedy primárně v minulosti svůj zdroj z daní a v zákonech, které to umožnily a byly přijímány napříč politickým spektrem. Existence "daňových rájů" není špatná sama o sobě, pokud by sloužila výhradně soukromoprávním subjektům k eliminaci snah vlád obrat tento sektor o vydělané peníze - ostatně ty peníze nemizí a bývají zpětně znovu investovány do rozvoje. Problém je, když "daňové ráje" slouží politikům k vyvedení a zatajení peněz, jejichž zrod je založen existencí legálního "daňového a dotačního pekla" na zádech občanů, který politici zavedli. No a co říci na závěr? Velmi podivná pseudokauza. Z nějakých seznamů nelze vyvozovat vůbec nic. Jestli existují země s nižší mírou zdanění a vydělané peníze lze v těchto zemích legálně zdaňovat, tak o co jde. Zase se musíme ptát, komu to celé slouží? Co bude důsledkem? Tlak na jednotné zdanění všech alespoň v EU. Přesun dalších kompetencí do Bruselu. Konec daňové konkurence. Jednotné daně rovná se nepochybně vyšší daně. Nový hon na ty, co ještě nějaké daně platí, aby platili víc a víc. Aby měli rozhazovačné vlády víc prostředků a mohly dotovat kdekoho a kdeco. Zemědělce, neziskovky, mladé, staré, startupy, krachující velké firmy, matky, děti, otce, cyklisty, filmaře, včelaře, sportovce a já nevím koho ještě. Prostě dotační  peklo se vším všudy.
A ještě malé školení via Jan Zivora. Rozlišujme offshore společnost - IBC - International Business Company a  Offshore bankovní účet!
Vlastnit offshore společnost je výhodnější z hlediska minimálního zasahování státu, nižšího /paušálního/ zdanění a především nulové byrokracie.
 Je ideální k vlastnění lodí a realit v offshore destinacích.  Potud naprosto v pořádku.  Většinou ani nepotřebuje žádný bankovní účet, tudíž nářky novinářů a politiků o nějakých daňových únicích jsou zcela mimo! Offshore bankovní účet je normální bankovní účet, avšak za velmi vysoké režijní poplatky.  Účet v offshore bance si může klidně otevřít i česká /kterákoliv/ společnost na světě. Převádění dividend od českých společností na takový účet / offshore matky/ je např. v ČR omezeno srážkovou daní ve výši 35 %. Takže věty typu: "Dividendy odcházejí do zahraničí a ČR z nich nic nemá", je normální lež / dividendy se vyplácejí až po zdanění společnosti/. Stát dostane 19 % daň a z vyplácených dividend dalších 35 %. Roční režijní náklady na IBC jsou od 1000-5000 USD, a na offshore účet bez jediného pohybu na účtě od 240 USD, v průměru však 1000-2000 USD.  Pro zajímavost, poslání jakékoliv částky z offshore banky do banky o např. 100 metrů vedle ve stejném městě stojí od 65 USD!!!Proč vůbec někdo obětuje tyto "vysoké režijní náklady" na IBC a offshore účet? Aby měl klidné spaní, že o minimálně dvakrát zdaněné prostředky nepřijde v zemi, kde je již danil. Vzpomeňte na krachy bank v ČR/SR, úniky informací od pracovníků bank směrem k organizovanému zločinu /B. gang/ apod.  Toto jsou nejčastější důvody zřizování offshore účtů /ochrana zdaněných aktiv/. Nehledě k tomu, že exekutor na ně nemůže.  Ano, vše se dá zneužít, ale zneužití není primárním důvodem existence offshore společností a účtů. A po dnes delším úvodníku se rozhlédneme po titulcích.

 • Dejte nám dům a příjem, pak si budu hledat práci, oznámil naivní Syřan. Velké diskuse na sociálních sítích vzbuzuje reportáž německé veřejnoprávní televize ZDF, která pojednává o uprchlících přicházejících do Německa. Reportáž totiž obsahuje pasáž, kde uprchlík ze Sýrie, který do Německa přišel se ženou a šesti dětmi, říká, že by měl nejprve dostat dům a příjem a až pak si začne hledat práci. Jedním z uprchlíků, které oslovila reportérka, byl muž, který se představil jako Ahmed Abdal. Ten do Německa utekl se svou ženou a šesti dětmi, údajně ze Sýrie. Ahmed však zdaleka nezapadá do představy válečného uprchlíka, který bude vděčný za záchranu života.„Když jsme nyní v Německu, dejte nám dům v dobré čtvrti a příjem a pak si budu hledat práci,“ řekl reportérce Abdal. Do Německa podle údajů ministerstva vnitra dorazilo letos 758.000 uprchlíků, jen v říjnu jich bylo 181.000. Vláda očekává, že za celý rok vstoupí do země milion běženců, neoficiální údaje uvádějí až 1,5 milionu. Tak to už aby teda Němci stavěli ty domky. Nějaká neziskovka by těm hodným lidem mohla vysvětlit, že i u nás to funguje jako u nich - Práce - příjem - dům
  Nebo ať zkusí v Brně tam to mají magoři v programu. Jo, a ať Němci nezapomenou poděkovat Angele.
 • Stropnického návrh na odblokování koalice: Ustoupím, když Praha koupí Kliniku a zvedne daně z nemovitostí. Tři strany rozpadlé pražské koalice - ANO, ČSSD a Trojkoalice - v pátek dopoledne jednaly, za jakých podmínek svoji koalici obnoví. Jak ČSSD, tak ANO trvají na tom, že v radě nebude šéf Strany zelených Matěj Stropnický. Ten je ochoten ustoupit, pokud město koupí žižkovskou Kliniku a zvýší majetkové daně, z nichž by se mělo financovat sociální bydlení. A vyjednavači za ANO Jaroslav Faltýnek a ČSSD Karel Březina už uvedli, že jsou jeho požadavky reálné. Definitivní dohoda by podle nich mohla být příští týden. Sám Matěj Stropnický se k programovým bodům ani vyjednávání nechce vyjadřovat. "Budu o tom mluvit, až příští týden," řekl Stropnický, o němž se mluví jako o možném předsedovi důležitého výboru pro dopravu. Post by mohl dostat výměnou za místo v radě. Daně z nemovitostí stanovuje zákon podle velikosti obce, nicméně ty si je mohou současně zvednout či snížit podle určeného koeficientu. Pro Prahu platí nejvyšší pásmo, 4,5násobek základu. Ten se může ale zvýšit až na pětinásobek. Pro Pražany by to tak znamenalo zvýšení o zhruba deset procent. V případě stometrového bytu by tak místo dosavadních zhruba 1200 korun ročně Pražané platili přibližně 1330 korun ročně. Z dodatečně vybraných peněz by se podle Stropnického mělo financovat sociální bydlení. Sám Stropnický se odmítá zatím vyjadřovat.
  Ročně město na majetkových daních, z nichž převážnou většinu tvoří daň z nemovitostí, vybere 800 milionů korun. Zvýšení by tak mohlo přinést zhruba 80 milionů.
  Tento návrh přichází v čase kdy se líhnou klíšťata. Tak jen se soudruzi přissajte na ty pracovité co cosi vybudovali ze zdaněných příjmů a zdaňte je ještě jednou.
  Majitelé nemovitostí by měli autorovi návrhu rozbít hubu jak tomu chlápkovi co vymyslel podprsenku zamezující houpání ňader.
 • Kocáb, Bursík a další žalují Česko pro porušení lidských práv. Skupina osobností z politiky či umění žaluje stát kvůli porušování ústavních a lidských práv, hlavně v souvislosti s nedávnou návštěvou čínského prezidenta. Oznámili to v tiskovém prohlášení, pod kterým je podepsáno například několik bývalých ministrů nebo někdejší mluvčí Občanského fóra. „Události posledních měsíců, týdnů a dnů, a především postup policie a opatření magistrátu při návštěvě čínského prezidenta nás vedou k tomuto kroku: žalujeme stát a budeme se bránit všemi prostředky, které nám dává zákon a ústava této republiky,“ píše v prohlášení skupina, která se označuje za občany Česka, kteří „ostře nesouhlasí s porušováním ústavních a lidských práv a akademických svobod v této zemi“. Pod prohlášení se podepsali například exministři Martin Bursík, Jan Kalvoda, Michael Kocáb a Jan Ruml, advokátka a bývalá poslankyně či náměstkyně ministryně spravedlnosti Hana Marvanová nebo exposlankyně Kateřina Jacques. Podpisy připojili i někdejší mluvčí Občanského fóra a disident Jan Urban, švagrová prezidenta Václava Havla Dagmar Havlová, herec a režisér Břetislav Rychlík či senátor Zdeněk Papoušek (nestraník). „Žádáme jasné stanovisko parlamentu a vlády ke změně zahraniční politiky a lidských práv a svobod. Požadujeme prošetření postupu policie a magistrátu a zřízení vyšetřovací parlamentní komise,“ oznámili členové skupiny.
  Tož tak. Návštěva čínského prezidenta mi byla docela u pr...šumák. Čína je třetí největší světovou velmocí a státní návštěva na této úrovni asi je úspěchem. Neviděl jsem že by nám prezident Číny do něčeho kecal, na rozdíl od blbů z Brusele odkud přicházejí příkazy, zákazy a regulace - ve jménu vyššího "dobra" mravního. A k tomu nikým nevolení neomarxističtí aktivisté ze zpolitizovaných neziskovek si uzurpují právo na neomylnost a vlastní názor zaměňují za pravdu.  Mainstreamová média již nejsou sedmou velmocí, ale tou první. Nyní neinformují, ale zásadním způsobem ovlivňují myšlení lidí. Podle toho, komu patří. Nejvíc však naševaše.  Docela by mě však zajímalo, kde v odkazu jmenovaní "občané Česka" byli, když Prahu navštívil Arafat, Mandela a další exoti. Proč multikulti aktivistům vadí Číňan a xenofobům nikoli? A proč mezi současnými migranty do Evropy nejsou žádní čínští občané, když tam panuje tak tvrdá totalita? A největší sranda je Kalouskův přerod v dalajlámistu.
 • A Putinovi motorkáři chtějí v květnu slavnostně obkroužit Václavské náměstí. Již koncem tohoto měsíce hodlá na jízdu z Moskvy do Berlína vyrazit zhruba čtyřicetičlenná skupina ruských motorkářů, jež se nijak netají tím, že má blízko k ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi a jeho politice. Zastavit se chce v Brně i v Praze. Noční vlci se hlásí k ruskému nacionalismu, jsou považováni za jeden z nejstarších ruských motorkářských klubů. Těší se otevřeně přízni Kremlu i prezidenta Vladimira Putina, který se několikrát motorkářské jízdy Nočních vlků osobně účastnil. Vloni velká část ruských motorkářů do cíle nedojela, protože nezískala vstupní víza do Polska a do Německa. Nyní se však motorkáři na stránkách kremelského zpravodajského webu Sputnik chlubí tím, že už nyní mají v kapse čtyřicet schengenských víz a s průjezdem by tedy neměl být problém. Motorkáři počítají s tím, že se k nim na trase cesty připojí příznivci a že do Berlína vjede až stočlenná kolona prokremelských jezdců na silných strojích.
 • No to už vidím že zas bude mrzení. Nebudou se zas někdy dávat nějací Andělé nebo Ďáblové aby mohli angažovaní umělci protestovat? A už by jen scházelo aby s nima přijel Putin. To by možná mnohé i jeblo.

A brněnské okénko: Tak se nám primátor rozplývá nad novým ředitelem kanceláře hlavního architekta. Přitom nejde o jméno ale o zrůdný model jímž tuto zbytečnou funkci vyčlenili z MMB a v podstatě ji privatizovali Zeleným. Jak píše Robert Kotzian. "Budoucí ředitel Kanceláře architekta města. Je třeba uznat, že ze čtyř kandidátů, kteří postoupili do druhého kola, je tím nejlepším. Nicméně ani sebelepší ředitel nemůže změnit systémový problém této nové instituce. Stále platí, že Kancelář architekta města je privatizací moci do rukou zeleného náměstka primátora pana M. Andera. Stále platí, že tato organizace bude město poškozovat. Negativní dopady se pochopitelně neprojeví hned, ale až v čase. O to hůře budou napravitelné, pokud vůbec." Nový hlavní architekt právě ve večerníku pravil, že je všude asfalt a že tohle se dá rychle napravit. Že to bude zelenej magor se dalo tušit. Ale že až takhle.... Takže do doby než je ve volbách vyženeme z radnice tu nikdo nic kloudnýho nepostaví. Maximálně tak cyklostezky. Královo pole je první vlaštovka. Shit Brno.
Dodatek na poslední chvíli. V Brně už se perou. Koalice se rozpadá. Situace je nepřehledná, ale z obvykle dobře informovaných kruh se proslýchá že nad Shit Brno a Zelenými se stahují mraky o čemž svědčí že na Fejsbuku se svolávají k podpoře, jak vidno z demosnímku. Omlouvám se, ale nejsme všichni v Brně kreténi....
BTW. Ve vystoupení příznivců na úterním zastupku zazněly z úst těchto individuí zajímavé myšlenky. Cituji. Končí totalita automobilu. Chceme žít zelené Brno bez ODS. Psala jedna zastupitelka, že děsně páchli a že je ráda, že se brzo vytratili i s těma dredama zpět do svých brlohů. Řekl bych že jejich nositelé utrpěli lehší intoxikaci ze sojového laté. Ostatně, vypadali jako stálí návštěvníci hipsterského lokálu U tří ocásků, jestli mi jako rozumíte. Situaci na magistrátu budeme sledovat. Stay tuned. Jo, ještě douška. Jak to tihle otcové města jen dělají že hned po svačině zastupitelstvo skončí. Když já byl radním, mívalo zastupko i 200 bodů a večer v 6 jsme hlasovali o prodloužení schůze. No asi jsou šikovnější. Nebo línější.

A trocha bulváru: Francie zavádí tresty pro klienty prostitutek. Francie se přidala k těm evropským zemím, které trestají klienty prostitutek. Rozhodlo o tom Národní shromáždění, které po letech bouřlivých debat poměrem hlasů 64:12 schválilo návrh nového zákona o prostituci. Za "nákup sexuálních služeb" zákon zavádí pro zákazníky prostitutek pokutu 1500 eur (40 500 Kč). Informovala o tom tamní média. "Tento zákon je nezbytný proto, aby nebylo možné pokládat za normální nákup něčího těla," řekla socialistická poslankyně Maud Olivierová, která nový zákon iniciovala. Prostituce jako taková byla dosud ve Francii legální. Trestné bylo kuplířství, stejně jako veřejné nabízení prostituce. Delikt nabízení prostituce na veřejnosti zákon teď naopak ruší a prostitutky za něj už nebudou trestány. Pokud bude klient přistižen s prostitutkou opakovaně, zvýší se pokuta až na 3750 eur. Zákazníkovi může být navíc nařízena účast na kurzu věnovanému boji s prostitucí. "Dopady si umíme představit. Ty, které si to mohou dovolit, budou odjíždět do sousedních zemí. Ostatní budou vyhledávat agentury, salony, prostředníky v roli kuplířů, aby jim zajistili kontakt s klienty," tvrdí Morgane Merteuilová ze syndikátu sexuální práce Strass.
Dobře se to vyvíjí. Vlády postupně zakážou kouření, prostituci, pití, nezdravé chutné potraviny, politicky nekorektní řeči o čemkoli... a pak se budou divit, až přijde nějaká šílená revoluce, protože se z toho všichni zblázní. A holky si zatím můžou zahrát biliár.

A zprávy o počasí: Děkuji příteli z FB, který současný vývoj počasí ztvárnil poeticky.
Dík teplotnímu pokroku
už cítím jaro v rozkroku,
však není to tak jako dřív,
kdy jsem býval větší chlív.
Jiný přítel, jinak bloger roku, nadepsal svůj blog rovněž poeticky. "Je jaro. Přiroda se probouzí, vše čarokrasně oživa, stromy pučí, ptačci jebú. A na co čekate vy?"
Škoda, že administrace mu z nadpisu to jebání vyškrtla. Zatracená korektnost. Vypadá to že pro samou korektnost se vytratí i sranda.

A z mého života: Pár mediálních postřehů.  Frans Timmermans-eurokomisař- pravil právě v TV, že s migrací přicházející talenty pomohou zvýšit Evropě prosperitu. Není von degene, denege, není von zkrátka blbej? Žádný z ministrů Sobotkovy vlády nemůže figurovat v Panama Papers. Tam jsou jen lidi, co něco umí. Leda tak v Panama Pampers.  V Krupce se porvaly dvě romské rodiny, bojovalo se noži i mačetami. A co na to Hate Free? Neměli by se k tomu vyjádřit?
A z dnešního venčení. Na volno puštěný Obama zpozoroval v lesíku za panelákama na volno puštěnou fenu a utekl se s ní seznámit. Vzal to tak zgruntu že paní začala hystericky ječet že jestli si ho hned nezavolám tak zavolá policajty. Na argument že než přijedou tak budou pomalu štěňata, reagovala ječením že je to sprostý protože je těhotná. Tak jsem jí pravil, že to na nás nesvede, vzal jsem psa a pro jistotu jsme zmizeli, protože roztoužená fena z rozvášněnou těhotnou babou jevilo se mi býti nebezpečnou kombinací. Jo a nevíte proč se z těch zatraceně drahých nudlových hnízd Fettuccine po uvaření stanou docela obyčejný široký nudle? Apropos, když už jsem u toho žrádla, dietní příbor znáte?

A na Fejsbůku napsali:

 • Píárový poradce Andreje Babiše vymyslel, že Andrej v ZOO vykydá u slonů hnůj. To by ovšem Češi a Slováci nesměli být smějící se bestie, aby to hned nezpracovali.
 • "...Vláda by se měla postarat o to, abychom si zvolili Evropu a NATO a žádný Rusáky...."
  Ty vole, Kollere, o to, koho máme volit, se starala před rokem 1989 komunistická vláda. Zjisti si něco o Evropské unii a pak melduj. A neboj, Rusáky tu nikdo nevolí, protože žijeme v České republice. Zpívej, hraj, tancuj, ale hlavně moc nefilozofuj, nebo tím odradíš i ty poslední zbytky svých fanoušků.
 • Už se policii podařilo identifikovat ty zamaskované provokatéry z Thunovské ulice? Už byli obviněni a obžalováni? Už byla objasněna role policisty v kožené bundě? Už poslanci ODS kvůli tomu interpelovali ministra vnitra?
 • K diskuzi o daňových rájích. Kdyby nebylo daňové peklo, nebyly by ani daňové ráje.
 • Americký prezident Barack Obama prohlásil, že chce, aby se do roku 2020 milion amerických studentů naučilo čínsky. Obama oznámil nový vzdělávací plán během společné tiskové konference s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem.  Pražská kavárno, tak takhle lézt komunistickým Číňanům do zadku si netroufl ani Miloš Zeman! Předpokládám, že už organizujete demonstraci před americkou ambasádou a vyzvete EU k sankcím proti USA.
 • Akcionáři automobilky Daimler se na valné hromadě poprali o párky. To by se u nás nemohlo stát.  Na žádné valné hromadě by se akcionáři o Babišovy párky asi neprali.
 • V Africe je nastartovaných 800 000 migrantů a tady nás užiteční idioti straší Ruskem a Čínou. Kdo ty hňupy co odpoutávají pozornost platí?
 • Tak už nám zblbla i Charta 77. Vyznamenat odredovaný smažky z Kliniky může jen neomarxistickej idiot.
 • Na min fin otevřeli školku. Sám Andrej tam chodí číst pohádky čapí babišky.
 • V Orlové zjistili že každý 4. školák fetuje. No hlavně že v hospodách zakázali kouřit.
 • Klinika dostala cenu Charty77? Když mohli Nobelovu cenu za mír dostat Arafat a Obama, tak cena StB pro levičáky je v řádu věcí...
 • V Praze zavřeli výrobnu tofu. Proboha, a co budou žrát na Klinice?
 • Prý by měl být islám v Evropě zakázaný. A že v uvítacích neziskovkách nebudou mít co žrát nikoho nezajímá?
 • Dnes se schází ústřední výkonný výbor ČSSD. Ukázka z rautu.
 • Pokud má někdo ze žvástů Dusilové nebo Kollera orgasmus revolty, tak bych ho chtěl jen lehce, takovým jemným zakašláním upozornit, že revolta je revoltou pokud revoltující podstupuje nějaké riziko a v případě dotyčných to tak nebylo ani náznakem. Že by zazpívali zadara na Klinice?
 • Koller, Koller... to je ten dvoumetrový fotbalista, co nakonec hrál někde v Holandsku? On i zpívá? No, ten by to mohl mít od těch ran do hlavy při hlavičkování...
 • Hasičák na raftu je něco jako povinná Autolékárnička na operačním sále
 • Říkal jsem si, jaké srdceryvné příběhy uvidím na Střepinách. Báječné. Ty vole, to jsem už dlouho nežral. Chudá maminka přemýšlí o tom, jestli dá 2x týdně maso. Člověk by slzu uronil. A pak sype těstoviny do hrnce od Zepteru (nejdražší nádobí v Česku). Další mamka styl přežraný hrošík přesvědčuje o své chudobě a v pozadí se rýsuje nouťas a placatá telka. A pak si další mamka stěžuje, že nemá v únoru na jahody. Přijde Vám to normální?

A něco veselého :
 

A fór na konec: Co má společného německý ovčák a krátkozraký gynekolog? Vlhký čumák

A to je dneska všecko.

Autor: Petr Paulczynski | úterý 12.4.2016 13:36 | karma článku: 45,11 | přečteno: 5801x
 • Další články autora

Petr Paulczynski

Hlody středeční 9/8 aneb miluji naše média

Dnes si v úvodníku oddychneme od politiky ( i když ne úplně) a koukneme do Ria které hýbe světem. Na této olympiádě se totiž objevuje vliv multikultury.

9.8.2016 v 20:53 | Karma: 46,76 | Přečteno: 13460x | Diskuse | Společnost

Petr Paulczynski

Hlody středeční 2/8 aneb miluji naše média

Dnes o něco později, než jsem vyhrál souboj sám se sebou zda psát nebo nepsat. Tak aspoň kousek obvyklé porce. Neziskovky žádají volební právo pro imigranty a výjimky ze zákonů.

2.8.2016 v 19:57 | Karma: 46,60 | Přečteno: 10791x | Diskuse | Společnost

Petr Paulczynski

Hlody středeční 26/7 aneb miluji naše média

Zase si nemůžu prázdninově dáchnout a vysadit. Protože Turecko, vraždící monstra co nejsou teroristi jak se dozvídáme, dnes dokonce zamordovali kněze.

26.7.2016 v 15:15 | Karma: 45,51 | Přečteno: 6903x | Diskuse | Společnost

Petr Paulczynski

Hlody středeční 19/7 aneb miluji naše média

Původně jsem si chtěl dát prázdninový oraz a dnes pauzírovat. Pak jsem zjistil, že OVM mají letní výpadek a že se tudíž nebude vědět o čem se má tento týden mluvit, tak jsem sáhl po klávesnici a pár bodů sesmolil.

19.7.2016 v 15:02 | Karma: 46,56 | Přečteno: 9196x | Diskuse | Společnost

Petr Paulczynski

Hlody středeční 12/7 aneb miluji naše média

Dnes začneme něčím čistě brněnským, protože internetem hýbe video v němž se náměstek primátora nechal bičovat dominou přičemž mumlal „I want more,“ tedy: chci víc.

12.7.2016 v 13:14 | Karma: 46,00 | Přečteno: 9462x | Diskuse | Společnost
 • Nejčtenější

Francouzský volební šok. Vyhrála levicová koalice, Le Penová je až třetí

7. července 2024  14:25,  aktualizováno  8.7 6:05

Druhé kolo předčasných parlamentních voleb ve Francii překvapivě ovládla levicová Nová lidová...

Trumpa při pokusu o atentát trefili do ucha. Střílel mladý republikán, nepřežil

14. července 2024  1:01,  aktualizováno  7:30

Republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump přežil pokus o atentát. Na...

Spadlý strom v Praze zranil dva lidi. Bouřky v Česku komplikovaly dopravu

6. července 2024  11:58,  aktualizováno  22:56

Silné bouřky, které v sobotu večer přecházely přes Česko, za sebou zanechaly mnoho škod, potíže v...

Padaly kroupy jak pingpongové míče. Bouřky se opět hnaly Českem

10. července 2024  8:02,  aktualizováno  22:52

Česko má za sebou další tropický den. Denní maxima byla ve středu překročena na 56 z celkem 167...

Vraťte se domů! Barceloňané stříkali vodu na turisty, ti opouštěli restaurace

8. července 2024  9:51

Zatímco turisté obědvali nebo se jinak občerstvovali v centru Barcelony, téměř tři tisíce místních...

Po deštích opět horko. Na začátku týdne se vrátí tropické třicítky

14. července 2024  12:10

Přímý přenos V neděli jsou stále ještě zvýšené toky některých řek po vydatných deštích, ale už na začátku nového...

Přežili Roosevelt, Reagan a Trump. Atentátníci zabili čtyři prezidenty USA

14. července 2024  11:48

Co mají společného Abraham Lincoln, James A. Garfield, William McKinley a John Fitzgerald Kennedy?...

ANALÝZA: Výstřel na Trumpa oživuje temné duchy minulosti a změní Ameriku

14. července 2024  10:35

Premium Sobotní pokus o atentát na Donalda Trumpa je zlomovým bodem nejen v probíhající prezidentské...

Jen milimetry od katastrofy. Střelce dělily od Trumpa pouhé desítky metrů

14. července 2024  9:58,  aktualizováno  10:18

Atentátník, který se pokusil zastřelit exprezidenta Donalda Trumpa, se podle tajných služeb dostal...

 • Počet článků 1307
 • Celková karma 0
 • Průměrná čtenost 3084x
Postřehy z politiky a života.