A co děti v Gaze, mají si kde hrát?
Hry palestinských dětí z pohledu Hamásu.
Tak nevím, kdo je tady agresor. Ve svém folderu nazvaném islám v němž si schovávám zajímavé myšlenky jsem nalezl větu jako ušitou na dnešní událost. Kde jsou všichni ti antiizraelští aktivisté? Kde jsou ti promíroví ze "západu" co se jindy plaví s teroristy? Kde je reportér České televize a laureáti Nobelových cen míru? Kde jsou švédské odbory? Selektivně oslepli? Selektivně ohluchli? Zdá se, že přímo kolektivně.
A tak je na řadě otázka. Jak vlastně vypadá takový typický mírumilovný islamista. „Bude-li Alláh chtít, dostanu šanci zabít více Izraelců.“ Řekl Samir Kuntar, libanonský terorista, odsouzený v Izraeli ke čtyřnásobnému doživotí a propuštěný v rámci výměny vězňů s Hizballáhem, v rozhovoru s libanonskou televizí Budoucnost.
A stejné je to i s problémem Gazy. Běžný občan musí mít pocit, že jde o totální izraelskou blokádu tohoto území. Ve skutečnosti jde o totální egyptskou a částečnou izraelskou blokádu Gazy. Zatímco Egypt Gazu izoloval zcela, přes izraelskou hranici denně projíždějí nákladní vozy s potravinami i dalším nákladem. Situace v Gaze nepochybně není jednoduchá, ale v žádném případě tam není hladomor, jak lze mezi řádky vyčíst v průměrném článku v evropských novinách.
Islám vrací do naší doby a společnosti středověk tím, že vyzývá k násilí na lidech jiné víry a na bezvěrcích. Korán říká muslimům, aby zabíjeli nevěřící, kdekoliv je potkají (2:191), vraždili je a byli k nim tvrdí (9:123), zabíjeli je (9:5), bojovali s nimi (8:65 ), šli proti nim s velkým úsilím (25:52), neměli s nimi slitování.
Je opravdu Geert Wilders, známý jako bojovník proti islámu v jeho militantní podobě v Evropě zloduch hodný opovržení? Dovolte alespoň malý citát:
Mnozí Evropané by Izrael nejraději opustili, a tím prý vyšli vstříc stížnostem našich muslimských menšin. Jenže pokud, Bože chraň, necháme Izrael padnout, nepřinese to Západu vytoužený klid. Naše muslimské menšiny to neocení, nezmění své chování a nepřijmou za své naše západní hodnoty. Právě naopak, pád Izraele bude obrovskou vzpruhou světovým silám islámu. Správně si jej vysvětlí jako důkaz, že Západ je slabý, že je ztracen. Skončí-li Izrael, nebude to konec našich potíží s islámem, ale naopak začátek. Bude to začátek poslední bitvy o nadvládu ve světě. Jestliže dostanou Izrael, mohou mít cokoli. Není to tak, že Západ má v Izraeli své zájmy. Západ je Izrael.
Teď není čas učit se poddávat se nepříteli, usmiřovat si jej, kapitulovat, skládat zbraně nebo ustupovat. Není vhodná doba na rady pana Chamberlaina. Je doba učit se od pana Churchilla a připomenout si jeho slova z roku 1942:
“Nikdy neustupujte, nikdy, nikdy, nikdy, nikdy, v maličkostech ani velkých věcech, o kus ani o kousek, ledaže byste ustoupili cti a dobrému mravu. Nikdy neustupujte před nátlakem, nikdy se nepoddejte zdánlivě zdrcující převaze nepřítele.“
A ještě kousek o onom Hamásu, který zničil tábor pro vlastní děti. Hamás je organizace, kterou si Palestinci dobrovolně zvolili za státotvornou v posledních volbách. A postupuje tak, aby si svět myslel, že ubozí mírumilovní Palestinci jsou Izraelci napadeni.
A tak se znovu ptám. Kde jste všichni vy horliví obhájci mírumilovných Palestinců?
Pár zajímavostí odjinud:
O lidech z VV:
http://www.paulczynski.cz/veci-verejne-kristynka-vit-a-radek.html
Taky jeden o islámu v Evropě:
http://www.paulczynski.cz/vas-pes-nesmi-v-londyne-do-autobusu-mohl-by-urazit-muslimy.html
A obvyklá porce uvolňováků:
Když se řekne - pouze pro heterosexuální pány a lesby:
http://www.paulczynski.cz/kdyz-se-rekne-miluji-leto.html
Foto dne - když víte jak na to, žádné drama:
http://www.paulczynski.cz/foto-dne--pokec-se-zabijakem.html
Fórek dne - A co na to Sepp Blatter?:
http://www.paulczynski.cz/36396.html
A jedna hláška z FB přímo k tématu blogu:
Nejsem žádný příznivce flanďáků, ale pokud v řadě evropských zemí visely po staletí ve školách kříže a nikomu to nevadilo, proč to začíná vadit až když se sem nacpala muslimská verbež ?
Petr Paulczynski
Hlody středeční 9/8 aneb miluji naše média
Dnes si v úvodníku oddychneme od politiky ( i když ne úplně) a koukneme do Ria které hýbe světem. Na této olympiádě se totiž objevuje vliv multikultury.
Petr Paulczynski
Hlody středeční 2/8 aneb miluji naše média
Dnes o něco později, než jsem vyhrál souboj sám se sebou zda psát nebo nepsat. Tak aspoň kousek obvyklé porce. Neziskovky žádají volební právo pro imigranty a výjimky ze zákonů.
Petr Paulczynski
Hlody středeční 26/7 aneb miluji naše média
Zase si nemůžu prázdninově dáchnout a vysadit. Protože Turecko, vraždící monstra co nejsou teroristi jak se dozvídáme, dnes dokonce zamordovali kněze.
Petr Paulczynski
Hlody středeční 19/7 aneb miluji naše média
Původně jsem si chtěl dát prázdninový oraz a dnes pauzírovat. Pak jsem zjistil, že OVM mají letní výpadek a že se tudíž nebude vědět o čem se má tento týden mluvit, tak jsem sáhl po klávesnici a pár bodů sesmolil.
Petr Paulczynski
Hlody středeční 12/7 aneb miluji naše média
Dnes začneme něčím čistě brněnským, protože internetem hýbe video v němž se náměstek primátora nechal bičovat dominou přičemž mumlal „I want more,“ tedy: chci víc.
| Další články autora |
Praha podporuje stovky dárců, za krev dostanou roční kupón zdarma. Kdo konkrétně ho získá?
Metropole znovu ocení dlouholeté bezpříspěvkové dárce krve. Celkem 321 lidí letos získá roční kupon...
Pánové, zahoďte džíny a přestaňte se pařit. Králem vedra je len, ramie nebo konopí
V létě vás před horkem nemusí chránit jen klasické bavlněné šortky a tričko. Existuje celá řada...
Praha otevře na dva dny muzea zdarma. Které umělecké expozice navštívíte bez placení?
Hlavní město se v květnu opět připojí k celosvětové iniciativě, jejímž cílem je přiblížit...
Velkolepost linky B zhatil nedostatek financí. Měla to být pocta československému sklářství
Nejmladší linka pražského metra nevznikla pouze jako obyčejná dopravní spojnice. Stavba byla...
Pět utajených pražských vnitrobloků: Zapadlé kavárny, kde se schovat před ruchem velkoměsta
Kam si v hlavním městě zajít posedět na zahrádku, aniž by vás rušil neodmyslitelný hluk velkoměsta?...
V budějovické Setkávárně vás obslouží handicapovaní. Nabídnou kávu i zmrzlinu
Část náměstíčka na českobudějovickém sídlišti Vltava obsadili stavaři. Pustili se do úprav objektu,...
Důl ČSM se chystá na zásyp jam po uhlí hlušinou. Pak už bude těžit metan
Útlum poslední činné černouhelné šachty, dolu ČSM ve Stonavě na Karvinsku, pokračuje rychleji, než...
Exšéfka zlínské hygieny nakonec přiznala sražení motorkáře, stíhání zastaveno
V případu nehody, kterou podle policie zavinila bývalá ředitelka Krajské hygienické stanice...
Věznění, mučení a znásilňování ženy v Siřemi. Kauzu začal projednávat soud
Krajský soud v Ústí nad Labem dnes začal projednávat šokující případ muže, který podle kriminalistů...

Je vám přes čtyřicet? Soutěžíme o přírodní doplněk stravy MenoVit Balance
Období po čtyřicítce přináší řadu změn, které mohou ovlivnit fyzickou i psychickou pohodu. Dopřejte si proto přírodní podporu v čase, kdy ji vaše...
- Počet článků 1307
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 3086x



















