Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Foto

Tak to, že noviny nezveřejňuji vaše články je dokladem, že si redakce uchovala zdravý rozum. Navíc - uvádět kolaborantské zkazky jednoho omšelého jedince, který neustále žongluje jakousi zavátou historií, kdy se - pro mne stále více neuvěřitelně - dostal na místo premiéra ČR, je rovněž mimo mísu.

Bylo by fajn, pokud by autor zůstal na své zahrádce již trvale a při rytí přemýšlel, že je prach a v prach se již brzo obrátí. A do té doby činit ještě pokání.

MK

Jak porazit Rusko? Příkladů se najde celá řada. Krymská válka, rusko-japonská válka, první světová válka, studená válka - ve všech těchto konfliktech bylo Rusko poraženo. Jeho jediným vítězstvím byla druhá světová válka a ani toho by nedosáhlo bez desítek tisíc letadel, bez tisíců děl, tanků a bez spousty dalšího materiálu získaného ze Západu.

A jestli někdo bojuje o přežití, tak je to Ukrajina a ne Rusko.

Foto

Jednostrannost nejen českých médií, ale i nejvýznamnějších světových médií se dá vysvětlit jejich závislostí na mecenáších. Zaujatost proti Trumpovi byla toho nejlepším příkladem.

AL

Beznadějně stárnoucí muž, nemohoucí se smířit s tím, že už ho nikdo nepotřebuje a on nikoho nezajímá.

JZ

Cenzura opravdu není o tom, když se médium rozhodne nepublikovat Paroubkovy výtvory.

ZZ

Na druhou stranu ale naše média publikují výtvory mnohem horší, demagogické i lživé, které vydávají za pravdivé.

LT

Podívejme se např. na Právo, „dříve jediný levicový deník“ a ještě předtím Právo rudé. Tyto noviny zaznamenaly v posledních letech dramatický pokles čtenářů. A měly by zpytovat svědomí, proč se to stalo.

Zdroj: https://blog.idnes.cz/paroubek/proc-jsou-ceska-med...

Tak, a teď trochu (no, trochu více faktů).

Pokles čtenářů zaznamenávají poslední dobou všechny tištěné deníky. Ovšem (navzdory tvrzení pana Paroubka) jím právě zmíněný deník Právo zaznamenal v roce 2023 nejmenší pokles z deníků.

Zdroj:

https://www.mediaguru.cz/clanky/2024/02/nejprodava.../

Možná to bude pro pana Paroubka naprostá novinka, ale nejenom české deníky se potýkají s dlouhodobým klesajícím zájmem. Ve světě řeší tu samou situaci.

Nehledě na to, že pokud pan Paroubek nechápe, že právě dát prostor i názorům, které jdou "proti interesu levicových a levostředových voličů" je ukázka určité svobody, pak mne to celkem děsí.

JZ

Na jednu stranu si Jiří Paroubek stěžuje na cenzuru, na druhé straně sám po ní volá. To nevymyslíš.

  • Počet článků 912
  • Celková karma 20,29
  • Průměrná čtenost 1803x
Autor se narodil 21. srpna 1952 v Olomouci. Je ženatý, má syna a dceru. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou. V letech 1998 až 2004 byl náměstkem pražského primátora pro oblast finanční politiky, 2004 až 2005 ministrem pro místní rozvoj. V letech 2005 až 2006 pak předsedou vlády České republiky. Je předsedou Společnosti Willyho Brandta a Bruna Kreiskeho a předsedou redakční rady portálu Vaše věc (www.vasevec.cz). Na sklonku roku 2011 založil politickou stranu Národní socialisté. Na podzim 2018 kandiduje do Senátu jako nezávislý kandidát s podporou ČSSD.

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.