Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JV

J16i18r24i 77V72r86a68b25e46c

23. 3. 2024 17:56

Nikdy nepochopím, jak se p. Paroubek mohl dost tak vysoko ke korytu. To snad bylo Česko opilé. A teď se zase lísá k Putinovi, OkamůŘe, Ffíce, Orbanovi a podobné tlupě. Brrrrrrr.

2 1
možnosti
Foto

To se dalo vysvětlit porevolučním opojením voličů. Sám nechápu, jak se mohli k tak vysokým korytům dostat členové současné vlády včetně premiéra, když už u rozumných došlo k vystřízlivění z euforie. Z většiny přímo čpí neodbornost a z Fialy navíc nerozhodnost, ustrašenost a slabost.

1 0
možnosti
Foto

Nechutné obvinění

To zní, jako by Babiš viněn byl, že za soumraku v Průhonickém parku vyhlíží z křoví v rozepnutém baloňáku, komu by ukázal, že pod ním nemá nic. Úchyl z Průhonic.

3 0
možnosti
Foto

Poprvé slyším termín "galvanizovat" voliče......to je z ruštiny?

A napsat, že perverzní mail s fízlovským záměrem je "jistá neobratnost"...

Z pana Paroubka se stává básník.....

12 1
možnosti
ZV

Když on je to takový šibal.

4 1
možnosti
RK

Dožadoval se základních informací . Jaké jsi měl krycí jméno ty, Jirko?

10 0
možnosti
RK

Už jsem to zjistil. Roku, kolega Bureše z StB

3 0
možnosti
Foto

Jediné, co tato vláda dělá dobře, je její pomoc Ukrajině. Jinak jsou to beznadějní levičáci a to jim nakonec prohraje další volby.

0 1
možnosti
RK

Aby vyhráli ještě větší levičáci

2 0
možnosti
Foto

Pro každou vládu by měly být závazné body programu, kterým před volbami získala voliče. To by měla realizovat. K ničemu jinému mandát nedostala a pokud si situace vynutí řešit závažné věci mimo program, mělo by se k tomu uskutečnit referendum. Tato vláda co slíbila nedodržuje a naopak prosazuje věci, které v programu neměla.

2 8
možnosti
MV

... chápu, zapomněli na Marťany.

1 0
možnosti
PZ

JP tedy vidí chybu v neobratnosti, to znamená, že je nutné se ve fízlování ještě zdokonalit, tak aby na veřejnost neproniklo nic. A jen jsem se smál, když vypíchl, že koalice promarnila 19 hodin drahoceného času sněmovny. Vzhledem k počtu vystupujích doporučuji porovnání se schůzí kde 19 hodin blábolil Babiš a Okamura

19 0
možnosti
JZ

Především se domnívám, že vlády by vůbec neměly řídit země, ale zajišťovat jejím obyvatelům pouze základní servis. Jinak je to špatně. Všechno řídit chtějí pouze levičáci. Ovšem co jiného čekat od socialisty Jiřího Paroubka.

10 0
možnosti
AL

Co by jeden neudělal pro to, aby se znovu dostal k lizu...

17 0
možnosti
  • Počet článků 844
  • Celková karma 20,71
  • Průměrná čtenost 1909x
Autor se narodil 21. srpna 1952 v Olomouci. Je ženatý, má syna a dceru. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou. V letech 1998 až 2004 byl náměstkem pražského primátora pro oblast finanční politiky, 2004 až 2005 ministrem pro místní rozvoj. V letech 2005 až 2006 pak předsedou vlády České republiky. Je předsedou Společnosti Willyho Brandta a Bruna Kreiskeho a předsedou redakční rady portálu Vaše věc (www.vasevec.cz). Na sklonku roku 2011 založil politickou stranu Národní socialisté. Na podzim 2018 kandiduje do Senátu jako nezávislý kandidát s podporou ČSSD.

Seznam rubrik