Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
AT

Nepřál bych ani sobě a tedy ani vám, aby jednou někdo kdesi tisíce kilometrů daleko tlačil na Česko, aby “přijalo realitu”, až po pohlcení Ukrajiny bude ruská smradlavá holinka dupat po Bílých Karpatech

0 0
možnosti
SB

Kdybyste se omezil pouze na dva z těch tří bodů, tedy na první (zelené šílenství) a třetí (nekontrolovaná migrace z třetího světa), dal bych vašemu článku karmu, přestože jsem nikdy nepatřil k vašim politickým stoupencům. Ale měl byste tentokrát pravdu a já jsem ochoten někdy dát za pravdu i těm, s nimiž jindy nesouhlasím.

Ale, tou válkou na Ukrajině jste to pokazil.

Za tu EU nemůže. Tu zavinilo Rusko.

6 2
možnosti
  • Počet článků 841
  • Celková karma 26,53
  • Průměrná čtenost 1914x
Autor se narodil 21. srpna 1952 v Olomouci. Je ženatý, má syna a dceru. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou. V letech 1998 až 2004 byl náměstkem pražského primátora pro oblast finanční politiky, 2004 až 2005 ministrem pro místní rozvoj. V letech 2005 až 2006 pak předsedou vlády České republiky. Je předsedou Společnosti Willyho Brandta a Bruna Kreiskeho a předsedou redakční rady portálu Vaše věc (www.vasevec.cz). Na sklonku roku 2011 založil politickou stranu Národní socialisté. Na podzim 2018 kandiduje do Senátu jako nezávislý kandidát s podporou ČSSD.

Seznam rubrik