PZ

Ještě že JP nebyl politikem za 2.světové války, protože by jistě horoval pro zastavení vojenské pomoci spojenců SSSR, zahájení rozhovorů s Hitlerem i za cenu územních ztrát takže by AH válku vyhrál a my, Poláci, Francouzi, Rakušáci, Belgičani, Dánové a další zůstali v říši.

Foto

Válka je vůl, ale zatímco jeden ji ukončit nemůže, protože by byl zničen a zotročen, druhý ji ukončit nechce, protože na svět pohlíží skrze svou velkoruskou ideologii, s níž se rozlézá (nejen) po Evropě jako rakovina.

Každý si dle svého morálního profilu vybere a bude podporovat co je mu bližší...

...někdo napadeného, jiný agresora.

MV

Srab a sketa. Dobře si ve vaší partaji zvolili.

AL

Já jsme taky pro rychlé ukončení války na Ukrajině. Poslat tam špičkové zbraně, aby ruský medvěd se zkrvaveným čenichem odtáhl za Ural.

JZ

Rozhodující je názor Ukrajinců a nikoliv Paroubkovy žvásty.

JN

J55o14s18e93f 77N74i36k97l

23. 2. 2024 22:02

Názor Ukrajinců přece vůbec není rozhodující, tady rozhodují jiní...

PK

Každý normální člověk, je pro ukončení jakékoli války!!!

Jen jde o to, za jakých podmínek. A ty, které byste rád vy, opravdu nechce drtivá většina normálních lidí.

A snad jen dodám, že Čurda za 2.světové války kolaboroval ze strachu i pro peníze. Vám evidentně stačí jen jedno z toho.

Foto

"69% pro rychlé ukončení války na Ukrajině" a proruští kolaboranti mají Vánoce

FL

Politik má být prozíravější než dolních 69% , protože se dá předpokládat, že by nakonec nešlo jen o územní ztráty Ukrajiny. Stačí sledovat co říká Puňťa a další Rusáci okolo něj

PK

Jenže to je právě to, co by si Jyrka moc přál. Rád by se vetřel do přízně a získal nějaké to teplé a krvavé místečko. V demokratických volbách to totiž nepůjde.

Bože. A tohle bylo premiérem této země! Nebo snad najdeme ještě někoho horšího?

Foto

"Již před dvěma lety jsem volal po mírovém řešení konfliktu ve východní Evropě."

To mi připomíná výrok poručíka Duba ze Švejka: "O tom jsem hovořil již před válkou s panem okresním hejtmanem."

JK

Tak jsem se zamyslel a položil si otázku, jestli v naší politice existuje větší zoufalec, než autor tohoto blábolu. Na nikoho jsem nepřišel. Jistě. Prorusackých kolaborantů je tu slušná sbírka, ale málokdo z nich se dokáže tak krásně shodit jako tento rudý nok. Platí to i pro zdejší bandu rusáckých přisluhovačů. Jeden tu opět zdatně trollí.

  • Počet článků 837
  • Celková karma 29,01
  • Průměrná čtenost 1920x
Autor se narodil 21. srpna 1952 v Olomouci. Je ženatý, má syna a dceru. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou. V letech 1998 až 2004 byl náměstkem pražského primátora pro oblast finanční politiky, 2004 až 2005 ministrem pro místní rozvoj. V letech 2005 až 2006 pak předsedou vlády České republiky. Je předsedou Společnosti Willyho Brandta a Bruna Kreiskeho a předsedou redakční rady portálu Vaše věc (www.vasevec.cz). Na sklonku roku 2011 založil politickou stranu Národní socialisté. Na podzim 2018 kandiduje do Senátu jako nezávislý kandidát s podporou ČSSD.

Seznam rubrik