Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MP

R^V Hezká sumarizace. Je fakt, že krátce po změně systému (někdy žertem nazývané "revoluce") se MDŽ považovalo za přežité, ale už je zpátky v plné slávě. Jde přece o peníze :-). Zdravím Vás srdečně.

0 0
možnosti
Foto

Pane Miroslave, pravda, i tak je to s tím MDŽ... Ne oslavách svátku žen vydělají hlavně květinářky, prodejci bonboniér a možná i alkoholu. No jo, ale koupit ženě nebo dívce z lásky Vkytku není žádný hřích, a s tou bonboniérou zrovna tak, tu snědí zpravidla jejich děti. A s tím přípitkem skleničkou vína to také není přečin. Po zdražení těchto produktů na DPH vydělá stát. Jo, a ty obdarované ženy budou (asi) ke svým dárcům vstřícnější - a možná se to začas kladně projeví ne demografickém vývoji. Tož - jakápak škoda? Spíš výhoda pro všechny... ;-) Děkuji za Váš příspěvek.

0 0
možnosti
Foto

Děkuji Vám, paní Janko Melišová. Srdečně Vás zdravím na Slovensko. :-)V

0 0
možnosti
Foto

R^:-)pozdravujem , pani Pantlíková.

1 0
možnosti
Foto

Děkuji Vím, paní Vlasto. :-)R^

1 0
možnosti
Foto

R^ A po suchém únoru, ve kterém nebylo co slavit, přišel konečně březen. Ten oplývá samými bezva svátky, kromě těch v článku uvedených oslavíme například Josefy. Ale hlavně, v březnu začíná jaro, probouzí se všechno po zimním spánku, to je úplně nejlepší.

1 0
možnosti
Foto

Ano. máte pravdu, paní Jarmilko. A v naší rodině navíc mají narozeniny

i moji dcera a vnuk. Ale hlavě bude jaro. Sněženky již kvetou. Děkuji za příspěvek. :-)R^

1 0
možnosti
Foto

Děkuji , paní Ivanko.mo. Zdravím. Vás přes moře. :-)V

0 0
možnosti
  • Počet článků 334
  • Celková karma 21,43
  • Průměrná čtenost 719x
Povoláním výtvarnice - kreslím, fotografuji, píši, zajímám se o vše, někdy i o politiku. Zlobí mě lež, pokrytectví, nespravedlnost, nesoulad ve společnosti - i v mezilidských vztazích. Publikace mých článků a fejetonů v různých časopisech, knížka vzpomínek a příběhů, Vyprávěnky. 

mpantlikova@seznam.cz

Seznam rubrik