Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
ZB

To jsou paradoxy.Podvodníci vydávající se za děti,jen proto aby získali podvodem dávky lidem vadí,ale podvodník vydávající svou velkou firmu za malou,aby získal podvodem dotace jim nevadí....přitom princip podvodu a výsledek podvodu je uplně stejný....;-)

4 4
možnosti
Foto

Jak to víte, že nevadí?

5 1
možnosti
JB

Nevěřím, že se to dá zastavit. Je to dlouhodobý plán likvidace konkurenta na ekonomickém světovém trhu. Vytvoření snědého Evropana, který bude dost chytrý, aby pracoval a dost hloupý, aby se bouřil. Kdo za tím stojí je nasnadě. Jen doufám, že se toho nedožiju, i když to postupuje velice rychle - Kalergiho Plán depopulace Evropy legální cestou.

10 3
možnosti
ON

To by opravdu velmi zajímalo kdo za tím stojí.

1 0
možnosti
MN

Když Breivik v červenci 2011 spáchal svůj děsivý teroristiký čin a zabil 77 lidí, tak to svět zhodnotil jako čin osamělého šílence, i když se hodně odborníků také shodovalo, že šílený vůbec nebyl.

Asi 90 minut před útokem v Oslu Breivik rozeslal na 1003 mailových adres dokument o 1518 stranách... nazvaný "2083: A European Declaration of Independence". Vysvětloval tento název takto:

"...Do 11. září 2083 bude třetí vlna džihádu potlačena a nadvláda kulturních marxistů/multikulturalistů rozmetána. Ocitne se v ruinách právě 400 let po našem vítězství v bitvě o Vídeň 11. září 1683. V Evropě znovu zavládnou vlastenci.".... Breivik v manifestu kritizuje hlavně politiky členských zemí EU. Muslimy vidí jako nástroj, s nímž chtějí kulturně marxističtí politici dosáhnout zničení evropských tradic a kultur. ... "Muslimové nemohou za to, že je sem politická elita pozvala." prohlásil Breivik u soudu.

(info viz Wikipedie)

Ať už je nebo není tento člověk magor, po letech se jeví jako vizionář. Až se začnou v pásu zemí Švédsko-Německo-Francie-Španělsko objevovat pokračovatelé Breivika, v těch zemích zavládne anarchie a chaos, začne občanská válka podobná těm na Blízkém východě.

8 0
možnosti
Foto

No jo, ale běžte s citací z Breivika do diskuze. ;-(

2 0
možnosti
DK

Ja jsem ztratil posledni zbytky iluzi tehdy, kdyz ten Afganec zabil tu mladou Nemku a jeji rodice vitali dal. Cili neverim zadnemu zvedani se a to jak u Nemecka tak u Svedska...Dalsi vec, ktera mi potvrdila, ze zapadni zeme jsou ztracene, byl transparent tedka v Barcelone "nebudeme vas nenavidet". Ja myslim, ze kdyz je nekdo blbej, fakt hodne blbej, neudelate s tim nic...Zadny argument nemuze nic zmenit. A presne tohle postihlo nyni zapadni zeme. Nerikam, ze jsou vsechny ztracene, ale Francie, Nemecko, Svedsko a par dalsich bohuzel ano. Neudelate nic...

20 0
možnosti
MT

No, ono to do vychodnich statu prijde take, jen se spozdenim. Ledaze by se zadratovaly hranice a prerusila komunikace se zapadem, coz je utopie..

0 0
možnosti
JM

Pokud se Švédsko zvedá, půjde to velmi pomalu. Myslím, že už překročili bod, kdy se nelze vrátit do alespoň uspokojivého stavu. Švédové svou neuvěřitelnou naivitou a hloupostí zničili svou vlastní zem – zejména svým potomkům, a můžou si za to jen a jen sami. Líto mi je té čtvrtiny obyvatel, která si to uvědomuje a podporuje Sverigedemokraternu.

Kdo zničil Švédsko - proslov Švédských demokratů: http://www.youtube.com/watch?v=L0NdLm3jAYw&index=29&list=FLG5_RV1lIz0sqNS3ClQrT2g

11 0
možnosti
PB

P54e28t28r 33B16u30r72i91a46n

20. 8. 2017 23:43

Hrozné, ale potřebné čtení. Karma.

13 0
možnosti
Foto

Ono je to mnohem horší.

1 0
možnosti
  • Počet článků 37
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1708x
zastánce tradičních hodnot, které se přirozeně utvářely s vývinem společnosti a na nichž stojí základy naší evropské civilizace, aktivní odpůrce sovětské invaze, pol. vězeň, signatář CH77, emigrant ve Švédsku, redaktor Severských Listů, nyní v ČR. Zastánce de Gaullových ideí Evropy od Lisabonu až po Vladivostok.

Aktivní člen Trikolora hnutí občanů-

"Co je možné se udělalo, co je nemožné, se udělá!"

Seznam rubrik