Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J75i70r34i 21B43i10l33i72n77a
No, hlavne ze autor nezapomnel hodit vinu na zapad a na Ameriku.
A80m81a79n70d 69E32. 56A55b16s27o49l16o89n
Tento clanek je jako na objednavku tzv "vyvazene" zurnalistiky a propagace ilegalnych imigrantu. Autor zapomina ze nejvetsim problemem je v celem regionu nesnasenliva muslimska ideologie. Kaddafi udelal z chude Libye nejlepe properujici krajinu Afriky, a ze byl diktatorem? V cem spocivala ta hruza jeho dikatury? To ze kazdy z mladych lidi mohl studovat kdekoliv na svete pokud slozil pohovory a Kaddafi to platil? Ja takove vyhody nemel..
Porad to vymlouvani na USA anebo na nekoho jineho. Ale jak dopadlo tzv "Arabske jaro"... radikalni muslimove vrazdili sve oponenty muslimy, krestany atd... Ano byl diktatorem, ale ukazte mi ktera muslimska krajina bez diktatora je schopna byt demokraticka? Stastnou demokratickou budoucnost muzou mit lide v tech krajinach jenom kdyz budou uznavat demokraticke hodnoty, ale to zel muslimove nezvladnou pokud budou naslouchat imanum, a vrazdit jmenem Allaha... io ze ilegalove okupuji Evropu to jim nepomuze. Nebudpu tu mit raj protoze vetsina neumi rec, neumi pracovat a hlavne neumi se v nicem prispusobit kulture Evropy. Takhle znici nejen sebe ale i Evropu. Vid Francie, Svedsko atd...
Tendle clanek je nestydatou komunistickou jednostrannou reklamou pro ilegalni emigraci do Evropy... Ne kazdy muslim je terorista, ale kazdy terorista je muslim...
Podobna reklama byla uverejnovani aranzovanych fotografii chudaka Aylana pohozeneho na plazi v Turecku...
Please, rozsirujte dal, at lidi vidi a vedi jake podvody se dejou s emigrantama, většina novin to taji >>
A25m59m22a24r 89O54t54m64a49n
Musel jsem se od srdce zasmát. Já Vám přeji hlavně slunce v Duši a radost ze života :-)
J36i67ř93í 12H58e51r94r84m26a32n89n
Nemůžu posoudit,do jaké míry byl Kaddáfí tyranem nebo jak se choval k vlastním lidem,ale nemůžu se zbavit dojmu, že se USA a NATO podařilo z jedné z nejbohatších a nejrozvinutějších zemí vytvořit zemi chaosu a bídy. Jestli se nepletu,tak za Kaddáfího bylo v Libyi bezplatné zdravotnictví a školství,vlastnit dům nebo byt bylo považováno za lidské právo a Libyjci dostávali dotaci 50% na koupi automobilu.Libye neměla žádné státní dluhy a před zmrazením účtů v zahraničí finanční rezervy ve výší 150 mld dolarů. 25% Libyjců prý mělo univerzitní vzdělání. A dnes?
M79a10r60i35e 86P29o50k96o72r63n25á
Děkuji za článek. Zdá se mi, že pohled toho libyjského vojáka věc vystihuje. Ten scénář, kdy nějací "dobráci" zvenčí podpoří národně "osvobozenecký" boj, aniž by rozlišovali mezi rebely a "rebely", ten scénář se pořád jaksi opakuje. Dodají se zbraně těm, kterým vůbec nejde o obyčejné lidi. Zbraně dostanou fanatici a zločinci. Až se to rozjede, už to jde těžko zastavit. Následuje chaos a rozvrat mnohonásobně horší, než byl za toho zaběhlého, sice nedobrého, režimu.
Když ti podporovatelé nemají dost rozumu, aby domysleli, co pak bude následovat, tak by se neměli raději do ničeho montovat. To je už zřejmé každému. Jen aktuální minipříklad: Merkelová zve a pak se neví, jak exodus přibrzdit, natož zastavit.
S tím islámem máte taky pravdu. Určitě jsou mezi muslimy i dobří lidé. Ideální je, aby si ve své zemi žili podle svého náboženství a my tady taky podle svého. Libye bývala země, kam se dalo jezdit bez obav i za prací. Znala jsem lidi, kteří tam pracovali. Byly tam ale těžší přírodní podmínky než v Syrii, takže tam jezdili jen na krátkou dobu. Vydělat a vypadnout. To, co se stalo v těchto zemích je neštěstím jejich a bohužel může být i naším.
J40a13r85a 55R73a98n28k
Vy mate stesti, jeden z Vasich rodicu byl trenovany v CSSR a mel jste vzdy jako takovy urcite vyhody, coz my, deti rodicu, kteri byli na "cernych listinach" socialistickeho rezimu jsme nemeli. Vas svet je jiny.....
M20a78r27i23e 41P54o21k76o66r73n14á
To popíchnutí je zbytečné. Stačí porovnat věk blogera a Váš.
J60i30ř10í 27S25v19o24b98o86d36a
Po roce 1948 uprchlo z Libye přes třicet pět tisíc Židů, protože se proti nim zvedla taková vlna nenávisti, že byli doslova vražděni na ulicích. Tito lidé opravdu zachránili holé životy - a to vše z iracionální nenávisti, která je v islámu hluboce zakořeněna už od dob Proroka Muhammada. V současnosti Libye neeviduje jediného židovského obyvatele. A to vše se odehrálo daleko před současnou uprchlickou vlnou.
Vlády prakticky všech islámských zemí byly, jsou a zřejmě i budou složeny z despotů toho nejhrubšího zrna - z násilníků, kteří bojují o moc s jinými násilníky. Nikdy tomu nebylo jinak. Kaddáfího režim postupně dosáhl takového stupně zvrácenosti, organizování násilí a atentátů nejen v Africe, ale i v Evropě, že to vedlo k úplné izolaci Libye na deset let. A i když nakonec Kaddáfí změnil svou politiku, všichni věděli, že to nemůže dopadnout dobře. Evropa ani USA neměly nikoho na výběr. Volba byla jen mezi děsivým zlem a zlem ještě děsivějším - nikdo však nevěděl, jestli je to Kaddáfí nebo to, co přijde po Kaddáfím. Stejně je tomu ve všech ostatních islámských zemích.
Společným jmenovatelem všech problémů všech islámských zemí není nějaký vnější nepřítel, kterého stále hledá libyjský voják Isam. Když Libye po roce 1969 znárodnila všechny zahraniční ropné společnosti, žádnou prosperitu jí to nepřineslo. Nepomohlo jí ani to, že v roce 1973 zavedla ropné embargo, které mělo drasticky zdražit ropu a obrátit USA a Evropu proti Izraeli. Žádné islámské zemi nepomáhá, že má benzín o pět set procent levnější, než Evropa. Zdrojem společenské destrukce v islámských zemích je hluboký vnitřní problém zvaný ISLÁM. S islámem NIKDY nelze vybudovat funkční občanskou společnost, NIKDY ji nelze založit na moderním pojetí lidských práv - tak jako se to povedlo v Evropě. Dokud tohle lidé v islámských zemích nepochopí, nikdy u nich nebude klid a mír. NIKDY.
A70m14m56a90r 84O21t37m89a26n
Já osobně muslim nejsem, ale znám jich hodně a jsou mnohdy mnohem lepšími lidmi než plno českých ateistů, alias podvodníků, alkoholiků, násilníků atd. ... Například v Holandsku mají islám na každém rohu a přitom o nich není ani slyšet. Konzervativní pojetí islámu je podle mne tím největším problémem a taktéž radikální skupiny, které k tomuto výkladu přispívají jsou nebezpečné. Sama o sobě jakákoliv víra v mír, úctu a lásku je pozitivní, což je prvkem každého náboženství a myslím, že křesťanská minulost a miliony mrtvých lidí měla ten stejný problém. Takže bych jen doufal, že pochopí, o čem víra opravdu je, tak či onak s Vámi souhlasím až na Kaddáfiho, který sice byl diktátor, ale pro lid Libye učinil mnoho a atentát v Lockerbie nikdy nebyl objasněn. Kaddáfi ho sice nakonec vzal na svoje záda a zaplatil vysokou sumu, ale myslím, že to spíše udělal jako gesto, aby navázal pozitivní vztahy s Evropou, což se mu povedlo, od Sarkozyho po Berlusconi atd. až po Obamu. Akorát že právě výše zmínění mu nakonec vrazili nůž do zad a moc dobře víme, že to všechno kvůli penězům a dluhům, který u Kaddáfiho měli. I tak, je to nepodstatné, Kaddáfi je mrtvý a já doufám, že brzy přijde někdo normální a nastolí pořádek jak tam, tak i tady v Evropě, protože všechno je to pakáž a nakonec to odskáčou normální lidi a to na obou stranách!
V66i16l53é72m 65P68a15t23l20o61k76a
Ano podělali jsme to, neuhlídali jsme psychopaty mezi našimi spojenci v USA, Francii... a budeme platit.
M91i22l42a25n 23R87a76d41e73k
jenze oni si to take zpackali sami. A vidim ze prichazi do Evropy s bojovnou naladou, co takhle ji vyuzit doma?
- Počet článků 38
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2745x
Osobní blog na: Blog.Ammar.CZ



















