Diskuse
Muammár Kaddáfi před svou smrtí: "Beze mne příjde invaze do Evropy" aneb na imigraci Kaddáfiho režim
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J91a84n 27P17a61l41l69a66s
Dobrý večer, díky za nové informace i za jiný pohled, karma.
Jestli jsou Kaddáfího citace autentické, tak mě poněkud mrazí…
J98a44r10o65m85í70r 41H66l61u45b24e59k
Asi jste Afričan a já Vám fandím. píšete dobře a má to smysl. pokud by takoví jako Vy byli všichni imigranti, neměl bych ani slovo proti. Vaše socialistické názory se musí ještě trošku usadit. Socialismus nemá v principu co nabídnout, jen bídu a zmar. Proč tak chytří lidé, jako Vy nejsou v Africe aby tam vytvořili životaschopnou civilizaci, ač od starověkého Egypta se máme stále hodně co učit.
S35t83a42n21i63s56l85a87v 48L94e67l88e43k
Dovolím si odpovědět za autora: Protože k tomu učení, aby dopadlo na úrodnou půdu a mohlo přinést ovoce, chybí vhodný materiál. Afrika musí uzrát. I my pocházíme - zřejmě - z Afriky - a nyní jsme tam, kde jsme - ačkoli mám často pocit, že nás evoluce poněkud přešlechtila.
V31l29a53d49i68m59í18r 91H11r33u75b59ý
Idealistické. Jako vše idealistické je to ovšem krásná představa.
J22i37ř42í 61K88i96n98d25l
Mummár Kadáfí byl mezinárodní terorista jeden z největších světových sponzorů terorismu. Byl podporován a vyzbrojován SSSR, Varšavskou smlouvu, ČSSR mu dodávala semtex. Klid v zemi udržoval pomoci teroru. To, že jeho vlastní země proti němu povstala, protože jej měl už plné zuby na tom nenese vinu ani NATO a ani OSN. Ta se jenom snažila zabránit masakru civilistů, které prováděl bombardování civilistů. To co řekl anebo neřekl před svou smrtí patří do říše pohádek. Prostě je to lež anebo zbožné přání autora.
J35a34n 17C52h16r52á15s54t81e27k
Pane Kindle, všechno, co jste napsal, je nesmysl a nepravda. Lybie pod jeho vedeném vzkvétala a jeho autoritativní vedení bylo zárukou stability v celém regionu.
S14t76a21n32i63s51l87a26v 92L85e15l66e33k
Kaddáfí si o to řekl sám, bohužel. Odmítl se nechat okrást od zemí, které si říkají vyspělé a civilizované. Jinak zajímavý článek.
S59l65a60v51o28m53í36r 59B96e67n72e17š
Veškerá opatření budou k ničemu, ba i Kaddáfí by byl k ničemu, jestliže bude růst míra přelidnění. Slabý režim vydrží X procent přelidnění, silnější 2X procent, ještě silnější 3X procent, ale dříve či později přelidnění dosáhne tak kritické hodnoty, že se lidí budou mezi sebou řezat o nejzákladnější zdroje, nebo se budou snažit dostat tam, kde těch zdrojů je ještě jakž takž dost.
J95a21n 10C43h26r53á63s20t82e29k
Nemyslím si, že Kaddáfí byl k ničemu, ale zajímavější je to co jste napsal závěrem příspěvku: ... nebo se budou snažit dostat tam, kde těch zdrojů je ještě jakž takž dost. Když si k tomu přiřadíte výrok Madeline Olbraitové o zpochybňování práva Ruska na nerostné bohatství na svém vlastním území ... Stačí si dosadit několik těchto faktů do rovnice a máte výsledek ...
V98á48c88l72a90v 72V71a14n23ě20k
Dobrý den , souhlasím se vším co píšete , jen jste vynechal Anničku Šabatů .
M68i11r56o86s54l10a86v 10M54a67c16e18k
Samozřejmě. Demonstrovat proti migrantům je k ničemu. Nutno se jasně vymezit proti viníkům - těmi jsou militaristé EU a NATO.
V48l24a66d39i86m82í75r 41H51r55u49b40ý
Hmmm - a co nám to vymezení (pokud bychom Vás náhodou chtěli poslechnout) přinese dnes?
- Počet článků 38
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2745x
Osobní blog na: Blog.Ammar.CZ


















