Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
John Doe777
Iste
že bol, no mal by s teba takú radosť asi ako keď spieva jeho pesničky na koncertoch Landa. Inak s Landom toho máte spoločné viacej otman !! 
ondrejsvoboda
Díky
Jsem rád za každý článek, věnovaný tomuto velikánu. :-)
Vlk-Gabriela
Děkuji
Děkuji za hezký článek a vzpomínku na nádherného člověka.
bilyhavran
Karel Kryl byl vlastenec - ale ne český vlastenec ;-)
"Když chci svou národnost, svou moravskou národnost, ještě nemusím být zločincem. Chci být jen Moravan!"
(Karel Kryl - rok 1992)
DANUSA
Re: Karel Kryl byl vlastenec - ale ne český vlastenec ;-)
také a to hlavně, frajer.![[>-]](http://1gr.cz/u/disk/vlajkaCZ.gif)
ODSTB a NF vyhnat ze země
Čest jeho památce.
Karel Kryl je špatné svědomí dnešní t.zv.pravičáků, kteří byli za jeho života kovaní bolševici.
- Počet článků 38
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2745x
Osobní blog na: Blog.Ammar.CZ


















