BIS varuje před domobranou. Proberte se páni zpravodajci.
Těch lidí přibývá a není se co divit.
A nejde o žádné nekalé živly, ale mnohdy o bývalé příslušníky ozbrojených složek, příznivce military aktivit všeho druhu a o "obyčejné" lidi, kteří mají strach. Strach o to, co naší zemi a našim lidem přinese budoucnost.
Dnes již nikdo normální nemůže tvrdit, že problém migrace neexistuje. Existuje a jelikož migrantů neubývá, naopak přibývají na náš kontinent každý den, tak se problém bude zvyšovat a velmi snadno se může dostat i k nám.
Zprávy o nekonečné řadě rozličné trestné činnosti, kterou mají na svědomí pachatelé z řad migrantů, přináší každodenně již i veřejnoprávní média. Bohužel stále častěji přibývají brutální útoky na život a zdraví obyvatel, které mají pro oběti fatální následky.
A s tím se logicky i zvyšují obavy obyčejných lidí, kteří nemají k dispozici pro ochranu svoji, svých rodin a svého majetku žádnou ochrannou službu.
Pro osobní ochranu jsou skvělé rozličné bojové sporty, ale zvládnutí technik tak, aby mohly být v případě nouze efektivně využity, trvá určitou dobu a ne každý je dokáže zvládnout. I tak je výborné se obdobné aktivitě věnovat.
A právě lidé, kteří většinou mají nějakou "bojovou" přípravu za sebou a ovládají ji, se dávají k domobraně. Dávají se k ní proto, že chtějí ochránit nejen sebe, ale i širší okruh spoluobčanů.
Proto se na mnoha místech naší země vytváří hlídky těchto dobrovolníků, kteří provádějí bezpečnostní "patrolu".
Tito lidé se sdružují a provádí další výcvik, který má udržet a zlepšit jejich fyzickou a technickou vybavenost a dovednosti.
Já členem domobrany sice nejsem, ale velmi dobře rozumím důvodům, proč vzniká a co dělá. Pokud je vše děláno s dobrými úmysly a nedochází k excesům, pak je vše v naprostém pořádku a všichni tito lidé mají můj obdiv, respekt a velkou podporu.
A že se do těchto aktivit, více či méně utajovaně, zapojují i aktivní příslušníci bezpečnostních složek, je pro občany výborná zpráva. Výborná v tom, že je vidět, že stále ještě v aktivní službě je spousta srdcařů, pro které bezpečí a bezpečnost nejsou vyprázdněné pojmy. Tím spíš, jak žalostné aktuální politické zadání Armáda ČR a Policie ČR má.
Pokud se vám, pánové a dámy z BIS a dalších zpravodajských služeb, něco na této aktivitě nelíbí, měli byste se spíš zamyslet a zaměřit na to, jestli náhodou osoby odpovědné za obranu a ochranu naší země a našich obyvatel, odpovídajícím způsobem vykonávají své povinnosti.
Mám vážné obavy, že tomu tak není.
Takže konejte, pokud tedy ještě není dokonána decimace i vašich složek ...
Pavel Opl
Odpálíme Temelín, ať všichni vidí, že nejsme žádní Švejci

Zastaví naše bojové Fabie ruské tanky stejně účinně, jako západní obrněnce ? Je lepší na to zcela nespoléhat. Ukažme se vší rozhodností našim potenciálním nepřátelům, že si naši krásnou zem ubránit dokážeme !
Pavel Opl
Vypořádejme se rázně s našimi zločinci - špinavá hra mocných musí skončit

Mocní na celém světě hrají špinavou hru s miliardami obyčejných lidí. Každý zločinec musí vědět, že bude dopaden, odsouzen a zbaven majetku. I toho účelově "odkloněného". Naší povinností je začít se zločinci v naší zemi.
Pavel Opl
Co jste to provedli s našimi životy

Zlá noční můra se stala realitou našich životů. Toto má být život ? Opravdu chcete, abychom toto akceptovali ?
Pavel Opl
Pláč a prosby a pak služební průkaz a pokuta

Skandální úřednický trik s úmrtím v rodině a vyprovokování k protiprávnímu jednání. Může se to stát i Vám.
Pavel Opl
Nouzový stav do Vánoc ? Nechte lidi normálně žít !

Strádají děti vytržené od svých vrstevníků, senioři v sociálních zařízeních, i všichni lidé ! Naprostá zvrácenost ...
Další články autora |
Obří výpadek elektřiny ochromil velkou část Česka. Energetici řekli příčinu
Sledujeme online Velkou část Česka včetně Prahy a dalších velkých měst postihl masivní výpadek proudu. Bez elektřiny...
A modré přilby jen přihlížely... Fotka ze Srebrenice dodnes straší Nizozemsko
Seriál Nizozemští vojáci sedí na střeše obrněného vozidla, vedle sebe modré přilby. Pod nimi stojí tisíce...
Plovoucí bary a „nepřevratitelný“ raft. Na Vltavě kvete zvláštní vodácký byznys
Je deset hodin ráno a na jezu v Herbertově, dva kilometry po Vltavě od Vyššího Brodu na jihu Čech a...
Proslavily ji šaty z minerálky. Topmodelka z ikonické reklamy se vrátila do Varů
Michael Douglas, Dakota Johnson, Peter Sarsgaard. Celá řada hvězd a celebrit ozdobila letošní...
Drát, který odpojil polovinu Čech. ČEPS zveřejnil snímky poškozeného vedení
Provozovatel přenosové soustavy ČEPS zveřejnil ve čtvrtek poprvé i snímky poškozeného vedení V411....
Řeka se proměnila v monstrum, zabila 135 lidí. Trump viděl povodněmi zničený Texas
Záplavy v Texasu si vyžádaly nejméně 135 životů, uvedl americký prezident Donald Trump po návštěvě...
Jako za sovětských časů. Ve vymírajícím Rusku chystají daň z bezdětnosti
V Rusku se v roce 2024 narodilo nejméně dětí od začátku nového tisíciletí. Dlouhodobý pokles...
Žádná dohoda o vině a trestu. Hlavnímu obviněnému z 11. září hrozí opět smrt
Federální odvolací soud v pátek zrušil dohodu o vině a trestu s údajným strůjcem útoků z 11. září...
Doživotí a kastrace za znásilnění šestileté holčičky, rozhodl soud na Madagaskaru
Madagaskarský soud nařídil doživotí a chirurgickou kastraci muži, který loni v obci...

Bolístky pod kontrolou: Vyhrajte dětské náplasti Cosmos s Prasátkem Peppou
I drobné odřeniny a škrábance mohou být pro děti velké drama. Zúčastněte se proto naší soutěže a vyhrajte limitovanou edici dětských náplastí...
- Počet článků 126
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 3953x
Emeritní policejní rada
Ředitelství služby cizinecké a pohraniční policie Policejního prezídia ČR
a
Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu služby kriminální policie PČR