Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

JZ

Líčení nemoc a chorob mne opravdu nebaví a bavit se o tom považuji za nevhodné. Konec konců právě v USA jsou hovory o zdraví silně nespolečenské.

0 0
možnosti
JZ

Já dobře vím, že i v hnutí ANO jsou slušní lidé, se kterými se rád sejdu a popovídám si s nimi.

0 0
možnosti

Člověk, který zobe z ruky Babišovi, Schillerové a Havlíčkovi může být slušný, ale tak nějak neví "která bije".

0 0
možnosti
MK

Prachy z drog fialkám nevadí, že?

Bureš, Trump, temné síly ... co se tak podívat na zoubek těm druhejm.

1 1
možnosti
PJ

a víte pane Komárek, že ten blog je o něčem úplně jiném?

1 0
možnosti
  • Počet článků 448
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 649x
Jsem autorem časopiseckých sloupků, tří sbírek anekdot, monografie o herci a spisovateli Pavlu Boškovi, několika dokumentárních filmů z cest do Afriky a USA, spoluautorem knihy rozhovorů s Nestory české advokacie a cestovních deníků z poutí do Santiaga de Compostela. Překládám knihy a dramata z němčiny. Věnuji se aktivně folkové hudbě, jsem autorem asi padesáti písniček, které jsou pravidelně prezentovány v Balbínově poetické hospůdce.

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.