Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PP

ippokorny

14. 11. 2011 10:14
Ale to je úplně stejné, jako s tou ztracenou občankou

Já to chápu tak, že uvádíte, že i když nemám smlouvu s Českou pojišťovnnou, můžu se dostat do exekuce, kterou Česká pojišťovna vyvolá.

Ale to platí obecně, já vás také můžu dostat do exekuce, napíšu na papír, že máme spor, pak vytvořím smlouvu a podmínky s dozorčí doložkou, vše donesu právníkovi a mám vás v exekuci. A nějaký potvrzovací dopis, ten vám Česká pojišťovna prostě nedá, proč, nejste jejím klientem. Vítejte v České republice. P.P.

1 0
možnosti
DO

David Ondrejkovič

14. 11. 2011 10:19
Re: Ale to je úplně stejné, jako s tou ztracenou občankou

V případě, který popisujete by šlo o trestný čin. Ano - taky je to obtížně řešitelné, ale je to o něco snazší. Tu žádost o bezdlužnost jsem jí samozřejmě poslal doporučeně a s dodejkou, což by u soudu na zrušení rozhodčího nálezu předpokládám účinkovalo alespoň co se bleskového odložení vykonatelnosti týká. A zveřejnění na blogu je taková kopie z opatrnosti :-)

0 0
možnosti
  • Počet článků 20
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4225x
Přemýšlivý zaměstnanec středního věku, kterého štve šlendrián v každé oblasti, ačkoli ví, že se jej jako každý jiný člověk na zeměkouli také občas (nerad) dopouští. Nemám rád populismus zneužívající nízkou úroveň znalostí. Zcela nesmiřitelný postoj mám vůči křivdě v jakékoli podobě a dále vůči osobám se zločinnými úmysly zneužívajícím svou momentální převahu nad jinými lidmi v kterékoli oblasti. Štve mne občasná nízká úroveň vymahatelnosti práva v našem státě i to, že tento stav prospívá a vyhovuje především osobám s nečistými úmysly, které se tím navíc neváhají chlubit.