Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
K

kolovrátek

1. 9. 2009 16:04
Zjednodušený princip jedné varianty katalogového podvodu.

1/Naslibovat "hory doly" za příznivou cenu. (no, nekupte to)

2/vytvořit ceník, neumožňující jednoznačný výklad.

3/V podmínkách uložit horentní sankce za výpověď. (proč ale službu vypovídat když je cena příznivátak, že?)

4/Do podmínek pro případ výpovědi-sporu, vložit řešení spřáteleným rozhodcem.

5/Nesplnit slibované "hory doly" ani z desetiny. Navíc si vyložit ceník po svém a začít fakturovat nesjednané částky o kterých při sjednávání nebyla žádná řeč a proto nastupují sankce a práce pro spřáteleného rozhodce.:-)

0 0
možnosti
JC

Jarcho

27. 8. 2009 12:14
Problémem je myšlení soudců.

Čeští soudci a soudkyně jsou v takovém zajetí iuspositivistického myšlení, že jakákoli zmínka o přirozených právech v nich vyvolává nauseální nutkání.

Proto také zásadně odmítají aplikovat konec prvého odstavce třetího paragrafu a konec třicátého devátého paragrafu občanského zákoníku.

0 0
možnosti
  • Počet článků 20
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4225x
Přemýšlivý zaměstnanec středního věku, kterého štve šlendrián v každé oblasti, ačkoli ví, že se jej jako každý jiný člověk na zeměkouli také občas (nerad) dopouští. Nemám rád populismus zneužívající nízkou úroveň znalostí. Zcela nesmiřitelný postoj mám vůči křivdě v jakékoli podobě a dále vůči osobám se zločinnými úmysly zneužívajícím svou momentální převahu nad jinými lidmi v kterékoli oblasti. Štve mne občasná nízká úroveň vymahatelnosti práva v našem státě i to, že tento stav prospívá a vyhovuje především osobám s nečistými úmysly, které se tím navíc neváhají chlubit.