Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
L98u55b35o73š 61C73h59l64u98m23s77k23ý
Chlape, vás je pro tuhle dobu škoda. I když, jak ten vývoj sleduju, váš čas možná ještě přijde.
P48e24t80r 78B15r44o55d14s58k10ý
.....
to je maso, skvělý, výtečný, pééérfekt!!!,- ..... a stříhat ušima umíte
?!
J79a91r57o47s10l89a28v 96M63a48k72o30v59e48c
Velice naivní příspěvek... Kdo určí co je pravda a co lež a jaký názor má nárok na to být součástí veřejného prostoru a jaký je škodlivý . A kdo to bude kontrolovat a kdo bude kontrolovat kontrolory? A budeme mít tedy nakonec ministerstvo pravdy?.. A vy v takovém dokonalém "světě z románu" (1984) chcete opravdu žít? OK tak se třeba odstěhujte do Číny tam to tak funguje.
Ale mně z toho vynechte. V reálném socialismu jsem prožil polovinu života a vracet se zpět do světa kde se na veřejnosti muselo mluvit jinak než doma, to opravdu nepotřebuji...
O67n86d91ř27e28j 60F97l10é77g17l
Tohle mě unavuje. Jestli potřebujete někoho, kdo vám řekne, co je skutečné a co ne, tak nejspíše nemáte ani základní poznávací schopnosti a měl by vám být přidělen zákonný zástupce.
Správná otázka je, jak poznám, co je pravda? Nikoliv, kdo jí určí. Jde vidět, že jste v tom socialismu byl hodně dlouho, když vám pravdu určují druzí.
R88a90d77e10k 74W29o31l54o96s97z74c43z25u23k
Přesně takhle to vždycky začíná...
Kdyby autor alespoň neopisoval z bolševických manuálů "Přestat nahlížet na náboženskou víru a ezoteriku jako na ctnost, ale jako na kognitivní zkreslení, které se může rozvinout v duševní poruchu vyžadující psychologickou terapii či psychiatrickou léčbu.
Zdroj: https://ondrejflegl1.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=787...
"
O72n69d45ř11e58j 39F50l27é64g41l
Jo jo, někdo věřil, že virgulí pozná bombu, stálo to 150 životů, ale hlavně, že si ty ezoterické praktiky nenecháme vzít. Každý kritik je bolševik :D
F20r28a52n38t84i96š12e79k 23Ř50e58h18o22u27n31e44k
S tímto blogem mohou souznít jen nacisti, komunisti a jiná verbež.
Vyřadit z politiky KDU, Socany (jak já je přitom nesnáším) částečně ODS, lidi věřící v Boha považovat za osoby na cestě k psychickému onemocnění.
Stydtě si, vy kteří autora, tak podobného Adolfu Hitlerovi v jeho jistotě, jak řešit problémy společnosti, dáváte souhlas.
Vždy mne bude, jako naprostého beznaboha, víc zajímat názor nebožtíka kardinála Tomáška, než sociálních šílenců jako byl Hitler, Pol-Pot nebo autor tohoto škváru.
S26t27a33n60i72s33l70a77v 53T58o24s95t50e48n
Hop, a jste na stejné lodi jako autor...
J66i70ř36í 45K89u56č76e92r68a
Někteří lidé stále mají problém s tím, že už nejsou řízeni na každém kroku, učinit výběr z více variant je pro ně utrpení, nejsou schopni rozhodnutí a tak hledají vůdce a stádo věrných. Naštěstí jich ubývá přirozenou cestou.
Třeba takový Okamura, pastýř národoveckého stáda jak ze žurnálu. Jak on se prsí co všechno pro národ udělá, hlavně ten pořádek všude. Taky říká jak má v Evropě spojence, jak si s nimi rozumí, ale toho evropského vůdce mezi sebou nenajdou, to zase bacha, každý svůj píseček. Ale stejně bych chtěl jednou vidět, jak se Okamura srdnatě bije za Evropský národ, Evropský národ sobě, Evropa na prvním místě a podobná trumpovská hesla. Vždyť on, jejich idol, taky bojuje za unii států, že jo.
V98ě94r94a 29B74a64r64t56o27š78o24v22á
Bože chraň! Selekce lidí s nesprávným názorem, inu demokracie jak vyšitá!
O32n93d13ř68e85j 57F73l83é36g82l
Nevytahujete boha, nebo já vytáhnu papírové draka! :D
J16i39t74k83a 87G81o75t37t74e66r33o58v33á
Když může spatřit světlo světa takovýto váš materiál, pak mohou být odblokovány i dezinformační weby

L65u76b13o95š 23S87n11a95j26d35r
Espedaci budou mít opět co číst,
hltat a šířit dezinformační bláboly.
M35i43l75a32n 75Š13ť98a13s18t41n26ý
Já bych, na rozdíl od vás, nechal složení Poslanecké sněmovny a Senátu na demokratických volbách. Jsem tedy také ateista, ale nebráním nikomu, ať si věří čemu chce, a ať si má i své zastoupení v politice, pokud ho získá ve volbách. Jiří Grygar v tom odkazovaném rozhovoru s B.Tachecí jen řekl, že nemá problém přijmout turínské plátno, neposkvrněné početí, zmrtvýchvstání, zázraky, nanebevzetí a pod., a vy z něj málem děláte šiřitele dezinformací. Já těmto dogmatům nevěřím, ale zároveň je nemohu vyloučit. Tak nějak to zřejmě myslel i Grygar.
S88t65a54n89i75s82l80a89v 14T56o88s72t69e47n
No, p. Grygar je ale opravdu věřící.
- Počet článků 168
- Celková karma 24,10
- Průměrná čtenost 1445x



















