Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ24a22r38o84s39l86a82v 50Č13e27r87v50e40n38k92a
Ale no tak. To nemůže být pravda. Andrej se obětoval a ve prospěch našich lidí se Agrofertu vzdal. Tohle je fakt otřesný útok na největšího žijícího Čecha :-))))))))))
V85l25a85s59t27i69m35i84l 72K62r97a12u35s
Informace Andreje Babiše o tom, že jednal s francouzským prezidentem Macronem o prodeji Explosie musí vyvolat podezření. Proč zrovna Francouzům? Nebude to tím, že ve Francii hrozí Babišovi trestní stíhání a tímto dárečkem Francouzům se pokouší zachránit si vlastní kůži?
T53o56m94á58š 49F65l98a59š98k34a
Naprosto přesně a dokonale
J12i91ř40í 38V85o41n62d97r25á64č16e47k
Flégl s vámi skromně souhlasí 
J26o24s13e96f 52R13z10y66m33a83n
Není proplácení dotací Agrofertu přes zákaz náhodou na hranici trestného činu zneužití pravomoci veřejného činitele?
Ale vláda má splněno:
1) Imunite
2) Dotace
3) Účelofka, kampáň, komplot opozice
na bodu 4) "Totální rozvrácení státních financí" se úspěšně pracuje,
ale našilidi budou spokojeni, že ušetří 150 korun za TV.
B47o76h73u40m54í80r 88Š37i68m67e86k
Babišovi, Okamurovi a Turkovi jde jen o utajování pravdy, aby měli klid na "práci"!
J89a82n 67Z85i40e49g52l19e63r
Zasloužená karma 
F81i46l29i15p 40V80r55a52c23o94v58s42k11ý
V ideální světě by se to na jeho voliče, pokud o ty peníze přijdeme rozložilo. Za ČT si budu rád platit přímo, až z jejich strany uslyším taky něco o tom, že se podívají na předraženou výrobu apod.
P28E53T63R 64D54R86Á80P19A87L
A už protistrana zaplatila za všechny ty tykace, Bakaly,stehliky, pitry...kteří k majetku v devadesátkach přišli jakým způsobem?
Z95d48e59n35ě41k 44M20a21t62u57š56k68a
Vynechal jste pana Babiše, ten se v těch letech taky napakoval.
S těmi vámi jmenovanými je ze stejného pytle.
Z12b11y57n67ě98k 73H35a46l23u72z18a
To aby vám taťka pořádně zvedl kapesný. Agrofert vyjde o dost levněji.
B54o88h64u23m32í75r 93Š64i37m54e92k
Bez dotací by prodělal! Voliči plaťte!
A80d55a15m 48M20a41l11ý
Hm, tímto způsobem bychom mohli pokračovat a nakonec bychom si mohli rozdělit celý stát. Protože voliči vládní koalice chtějí úplně jiný stát než voliči opozice.
O11n84d41ř25e52j 15F95l55é23g55l
To je argument šikmou plochou
Každopádně si dovolím nesouhlasit. Jsem v denním kontaktu s voliči vlády, oni se chtějí mít dobře stejně jako volič opozice. Voliči vlády ale uvěřili marketingovým lžím a líbivým frázím. Zapomněli Babišův chaos za Covidu a jeho neschopnost. Málokdo si přeje kulturní války, lov sudetských Němců či likvidaci ombudsmana...
Z72d74e33n39ě15k 46Z76a31v87a45d68i91l
Závist je hrozně sžíravá vlastnost !
Dostávají všichni zemědělci na svoji produkci a obhospodařovanou půdu dotace podle kritérií schválených EU ?
Proč máte snahu jednu jedinou firmu z tohoto jednotného dotačního schématu vyřadit ?
Protože nenávidíte zakladatele této úspěšné firmy ?
Ostatní příjemci dotaci vám nevadí ?


J29o24s18e60f 76R22z93y34m24a14n
Protože je ve střetu zájmu. Tak jednoduché to je, pane Zavadile
- Počet článků 167
- Celková karma 23,69
- Průměrná čtenost 1441x


















