Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ25a72n 27Z62i40e38g96l59e66r
Je to spíše opačně. Za kolaboranty označuje druhá strana příznivce setkání. Myslím si však, že 81 let po válce je ťřeba s Němci normálně mluvit. Němci svoje zločiny uznali a omluvili se za ně. Rusové nikoliv.
J34o25s36e33f 80N60o82ž86i19č76k25a
Ohledně těch "kolaborantů" - tak to také v textu blogu bylo myšleno.
J53o25s14e96f 14R94z70y33m48a77n
V dnešním Česku stojí proti nenávisti a proti Okamurovi a podobným politikům mnoho osobností i velká část veřejnosti. Na rozdíl od premiéra Babiše, který buď mlčí, nebo dokonce se svými poslanci jde Okamurovi na ruku.
Spirálu nenávisti vyvolává šéf SPD a sněmovny Tomio Okamura s některými dalšími vládními politiky. A to za přihlížení a mlčení premiéra Andreje Babiše (ANO), který působí dojmem, že oslabuje a Okamurovi ustupuje.
A proč to polojaponec Okamura dělá ? Je to jeho byznys, kalkul.
Ví jak a kde lovit hlasy, které mu přinášejí skvělé prebendy.
Romové už tolik netáhnou, migranti taky ne. Ani Ukrajinci už nejsou co bývali, nově je tu sudetský landsmanšaft.
J50o53s93e57f 62P61r34o90c95h71á46z65k22a
Opět se ukazuje naše celkem jasně rozdělená společnost. Je to pořád ten starý spor kam patřit - Východ (Rusko) nebo Západ ? Jsem rád, že jste uvedl organizátora - český spolek . Pod dojmem vládní hysterie jsem registroval i názor, "co si to Sudeťáci dovolují, dělat si sjezd u nás" . Jinak by si toho nikdo moc nevšiml. Měl to být asi další krok k narovnání pohnuté historie, takhle to vypadá spíše na mezinárodní ostudu a další rozdělování naší společnosti. Okamura není vlastenec, ale lživý šiřitel strachu a nenávisti. Populistické ANO se k němu přidalo.
P91e45t86r 18J91a52n82o17u69š63k41o46v98e67c
Vrtěti psem. Zabývat se marginálním vymítajícím hnutím je naprosto zbytečné a nepodstatné. Horší je , že to maskuje podstatně horší věci, jako rozvolnění rozpočtových pravidel a další ekonomické paskvily , které pocítíme všichni. Když jsem viděl tabulku výdajů států, není to pěkný obrázek. Polovinu výdajů sežerou důchody a školství, na jakékoliv investice si musíme půjčit a bude hůř. Takže zvolili jsme si šašky a máme cirkus.
M30i57l44a67n 72Š20ť87a83s71t42n75ý
To, že je někdo usnesením Poslanecké rozhořčen, neznamená, že jí něco přikazuje. A být rozhořčen má právo každý, zvlášť, když v čele Poslanecké sněmovny sedí extrémista jako vyšitý.
P28e98p58a 95Z22a15h78r87á13d21k61a
A jako poloviční Japonec vnucuje svým voličům názor, že jsou sklony k fašismu dědičné
M27i86c78h80a64l 69K79a88n61d21a
Nechápu ten rozruch. Usnesení Sněmovny nemá žádnou právní závaznost a není vymahatelné. Nikoho k ničemu nezavazuje ani nic nepřikazuje. Tak proč by měl někdo brát vážně?
Vládě stoupá zadlužení astronomickým tempem, stoupá inflace ... ale ona se zabývá populistickým tlacháním. Naprosto chápu lidi, které to rozhořčilo.
M62i92c13h43a60l 13K72a54n33d17a
A s mínusem od pana Slováka samozřejmě počítám.
V73l54a42s73t53i34m21i56l 57K61r57a95u55s
Ano, poslanecká sněmovna je suverén. Může přijmout jakékoliv usnesení o čemkoliv - třeba že země je placatá.
J68o39s57e87f 91R55z28y14m81a79n
Spíš suterén
H64o64n15z54a 61H61r11u16š43k78a
Protože je lepší štěkat kolem sudet, než přiznat, že nás chtějí zadlužit až po strop...
L44u13b13o25m79í97r 15S13t90e73j77s18k48a79l
Pane Nožičko, než se na blogu objeví "směroplatný" text Vašeho "ctitele" Karla Trčálka (pokud se tedy objeví), v němž nás bude krmit nesmysly o "panu učiteli koupajícím se v řece Moravě" a podobně, dovolím si upozornit, že s tou hysterií okolo konání Sudetoněmeckých dnů v Brně (na pozvání české strany) přišli odpůrci v čele s Okamurovou SPD, kterému ovšem nevadí být v koalici s Motoristy, jejichž čestný předseda se několikrát prezentoval jako člověk, kterému nejsou cizí sympatie k nacistickým a neonacistickým symbolům (jemně řečeno), přičemž samotná SPD je v EP ve frakci nejen s AfD, ale i s maďarským hnutím Naše vlast, které rozhodně nepatří k nadšeným podporovatelům Benešových dekretů. Bohužel se k oné hysterické kampani okamurovců připojila i vládní většina na úrovni parlamentu, což osobně považuji za mimořádně ostudné. Nikdo samozřejmě PS nic nepřikazuje, ale je-li něco ostudné, tak je ve svobodné společnosti právem každého to jako ostudné označit. I kdyby to byla aktivita zákonodárného sboru, u něhož to považuji za ještě závažnější. Vyjadřovat se negativně k akci, které se plánují zúčastnit významní politici demokratické SRN je ze strany našich vysokých činitelů faux pas. To ale k projevům nynější koalice patří asi jako symbol kalicha k husitské církvi.
J58a94n 55Z55i24e27g51l80e66r
SPD jde ke dnu a ze strany Tomia Okamury je to poslední zoufalý pokus, jak na sebe upoutat pozornost.
P13a82v64e26l 68D81v49o79ř11á97k
Ono to není první ani poslední usnesení této Poslanecké sněmovny, které rozhořčilo tolik lidí.
- Počet článků 1804
- Celková karma 34,44
- Průměrná čtenost 3111x


















