Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ70o58s80e52f 32R71z68y85m46a38n
Cože ? Mainstream opět zklamal ?
A na Parlamentních listech ten zápas nevysílali ?
J41o72s72e47f 57N65o34ž41i81č50k60a
Já je nečtu, takže nevím.
P. S. Babišův střet zájmů dnes nebude?
M21i70l10a50n 75Š92ť86a46s12t31n50ý
ČT nemůže obsáhnout všechno. Je na každém, aby si podle svých priorit zajistil možnost sledování toho, co ho baví. Mě například finále Ligy mistrů žíly netrhá, ale se zájmem sleduji tenisové grandslamy, které ta zpropadená ČT také nevysílá. Tak jsem si v rámci internetové televize, za kterou platím 400 měsíčně, přikoupil Eurosport1,2 a mám to vyřešené. Televizní/rozhlasové poplatky beru jen jako podporu veřejnoprávního vysílání, aniž bych si za to bůhvíco nárokoval.
L57i91b55o77r 46H13l43a98d65i16k
Pravda reprízy 20 lrt starých bbv mají za ty poplatky své kouzlo a co teprve napínavý zápas 3. Ligy horní - dolní Lhota...
J62o53s78e44f 33P45r33o69c13h81á87z25k97a
Nevysílala náhodou hokej? Že naši vypadli nemá vliv, přenosy se sjednávají s předstihem. Ale chápu, pro někoho to bude pořád špatná televize, dokud tam nebude Xaver a Bobošíková.
P58e86p79a 11Z55a78h80r49á43d16k90a
Nevysílání fotbalových přenosů na ČT je přesně podle vládních slibů a začalo to správně nevysíláním naší ligy, protože jak pan učitel tak i všichni podporovatelé vlády jsou proti neziskovkám a fotbal je největším příjemcem státní dotace a co je na finále ligy mistrů veřejnoprávního neví ani Silver
M24a79r90t79i28n 31R97o81h83o53v58s27k31ý
Možná neví ani co je veřejnoprávního na hokejovém zápase USA - Maďarsko. A nevíte to třeba Vy?
R16a52d56i62m 76K98a49l62a41s
Pan Nožička opravdu hodlá vytvářet paralely mezi veřejnoprávními poplatky a odměnou pro předsedu maturitní komise? V jakém rozkvětu trapnosti a osobního šílenství se to pohybujeme? Nepřipadá si hloupě? Nebo chtěl sdělit, že přijal post předsedy maturitní komise? No tak to bravo... To mě ohromilo...
Nicméně, kdyby se pan Nožička zajímal, dozvěděl by se, že letošní rok je z hlediska sportovních událostí pro ČT mimořádně vypjatý: ZOH, MS v ledním hokeji a MS ve fotbale. Z toho důvodu Robert Záruba před MS v hokeji vysvětloval, že tentokrát nebude mít ČŤ ve Švýcarsku své hokejové studio jako v minulých letech, protože na studio v dějišti mistrovství nemá peníze a podobně musí omezit i jiné aktivity související se sportem.
Je lépe se vždy zajímat o pravý stav věcí a teprve poté vyrazit se svými nezbytnými postřehy na veřejnost. V poslední době se však stalo normou, že se k ledasčemu vyjadřuje každý bez toho, že by proto měl jakékoliv znalosti či schopnosti. Pan Nožička by proto měl vědět, že to není návod, jak se má chovat, ale smutná vizitka aktuálního dění ve veřejném prostoru.
A když už se tedy pan Nožička neobtěžoval zajímat se o televizi, kterou kritizuje, zde je alespoň malá ochutnávka, v níž R. Záruba finanční problémy vysvětluje. Postačí prvních 5 minut pořadu. Snad si tolik času pan předseda maturitní komise najde:
K92a96r89e66l 11K87a29m83e66n28í46k
Nevidím jedinej důvod, proč ČT bude vysílat MS ve fotbalu, poběží to volně na Nově. Když teda pláčou, že nemají peníze.
J87i29ř52í 54J52u50r81č83á15k
Aniž bych musel číst diskuzi, tak je jasné, že jste dostal od těch více inteligentních a hodnotově správně ukotvených, pořádně naloženo. 🤣 Dnes možná navíc i od těch, kteří mají jasno že fotbal je zábavou pro burany a ti ať si své pochybné koníčky zaplatí sami. 🤭 Zato si můžete zdarma pustit kdykoli ženský fotbal, nebo třeba Jílkovou či "stárdáns"! 🤣 A ještě k tomu srovnáváte nesrovnatelné - odměny pro naše nezávislé a nanejvýš inteligentní zaměstnance nejdůležitější a nejvýznamnější hlásné trouby správných hodnot a informací, s nějakým bezvýznamným předsedou maturitní komise venkovské školy pichybného významu.
Nejsměšnější na tom je, že všichni ti echt pravicoví harcovníci, kteří si oblékají v rámci úspor dva svetry a osekávali by rozpočty kdekomu, volají po přisypávání peněz do plného koryta a nikomu z nich nepřijde divné, že třeba ČRo má přehršle programů, které nikdo neposlouchá a ČT ještě víc programů, na které se nikdo nedívá a spolufinancuje filmy, na které nikdo nechodí do kina. 🙈 No tak hlavně když to sype spřízněným duší a kultůůrním velikánům.
Mějte se. 🙂
J40o54s98e69f 58N93o12ž32i27č72k44a
Díky za zcela trefné popsání obsahu diskuse, mějte se i Vy.
J65a37n 81V85o92c89h61o29s19k61a
To je opět velmi objevný článek:-) Jinak asi každý ví, že problémem je financování, kdy ČT nemůže konkurovat velkým hráčům v aukcích na práva.
O10t85a 39D79v43o86r10a12k
Pane Nožičko, chce to jen trochu trpělivosti. Snad vidíte, že se všechno obrací k lepšímu. A věřím, že od příští sezóny bude v přímých přenosech nejen LM, ale určitě i NHL, NBA a samozřejmě KHL. A ještě za to nebudeme muset nic platit.
J20o35s26e65f 56N10o48ž97i29č17k16a
A víc demagogicky by to, pane Dvořáku, vážně nešlo?
J84a96n 65Š93i82k
Vzhledem k nabídce sportovních kanálů na trhu a jejich rozpočtech, kterým ČT nikdy konkurovat nemůže, je důvodem pro to ČT4 zrušit. Tady to neni o nejakych menšinových, edukativních nebo dokumentárních pořadech, protože na poli sportu je komerce téměř vše. No, a vidíte a hned by se mohly snížit i poplatky, aby některé profese, kterým se mzdy nevalorizují, jako například předsedové maturitních komisí, ušetřily tvrdou měnu. Hezky den
J80o59s46e65f 60N62o88ž62i73č53k40a
Já bych se té valorizace odměn klidně vzdal a ušetřené prostředky věnoval například na to, aby měli hokejisté a fotbalisté u vás ve Zlíně konečně důstojnější sportovní stánek, než mají nyní.
Také přeji hezký den.
J67a68n88k25a 17N12o29v17á46k28o10v79á
Zdravím Tě, je to sice poněkud OT. Ale dělávám předsedkyni přijímaček na LF MU a tam odměna je naprosto mrzká a nevím, zda vůbec někdy valorizována byla. Ale nějak obzvlášť mi to nevadí, je to součást mé práce.
J80o47s94e69f 53N22o33ž63i43č91k56a
OK, já si tou zmínkou v blogu také nestěžuji. Jen jsem to chtěl uvést jako příklad toho, že koncesionářské poplatky rozhodně nebyly jedinou věcí, která se v naší zemi už spoustu let nevalorizovala.
- Počet článků 1804
- Celková karma 34,39
- Průměrná čtenost 3110x


















