Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J50a80n 53H33u50r89k39a
ano dají tečku SOBĚ! Jejich poslední herecké vystoupení politické scény..
S71l54a29v69o79m27í45r 87N22o92h37e69j28l
Vy jste typický příklad demagoga. Kvůli nesmyslům podobného ražení jsme v tomhle průšvihu.
J66a85n 42H29u14r21k79a
spíše vy infekční ale očkovaný ...a nechápe...
M25a39r80t43i80n46a 82B46u70ň27k71o83v16á
Máte pravdu. Jak už jsem jednou psala, je to stejné jako likvidovat průvan v domě neustálým vršením těsnění u dveří ... ale okna nechat otevřená.
Mě nepustí ani holiči, i když můžu prokázat bezinfekčnost, ale očkovaní přenašeči s požehnáním vlády nekontrolovaně roznáší covid po celém světě.
Jedna ukázka ze života. Na oddělení nás pracuje 12, očkovaní i neočkovaní. K dnešnímu dni máme 2 kolegy nakažené a oba jsou plně očkovaní. Všichni neočkovaní jsou zdraví. Ale hlavně když má dle studií očkovaný menší pravděpodobnost nákazy.
R18a40d28e13k 81K88o79h19u61t
To je ta záhada statistiky. Jinde zase mají 50 % neočkovaných a z nich 100 % chytilo covid a očkovaných 0 %...
No a jste chudinka, je třeba vás politovat. Budete vypadat jak, a to je problém...
M56i19r67o68s51l63a64v 48M33a29k38o20v23e42c
Kdyby lidi poslouchali lékaře a ne vědecko výzkumné pracovníky kdoví čeho, tak už bylo po covidu
J72o84s88e43f 44K97o26š93í31č53e62k
Třeba Šmuclera, přesně. Důchodci už to mohli mít za sebou a mohlo by se snížit sociální a zdravotní pojistné. Takže souhlas, jednoznačně.
J19a35n 67R38i47c24h41t70e62r
Ono to má pokračování:
5) - povinné testování ve firmách: člověk s negativním antigenním testem je dostatečně negativní na to, aby pracoval, ale nedostatečně negativní na to, aby šel k holiči
6) - antigenní a PCR testy nejsou dostatečně přesné, aby člověk mohl jinam než do práce. Ovšem pokud prokáží pozitivitu, situace se mění a náhle se stávají přesnými
A určitě by se dalo pokračovat
V82l71a75d21i93m29í81r 32G93l52a55s
Zoufalý blog zoufalého pisatele. Který nechce, nebo neumí přijat realitu. Stačí se podívat do nemocnic. Zavírají se oddělení a zřizují se covidaria. Jděte se zeptat sestřiček kolik tam leží očkovaných a kolik neočkovaných a v jakém věku.
J94o94s97e54f 28K92o55š45í20č44e61k
Zoufalý jo, ale píše to tak, jak to je. Nemocnice vůbec neřešte, ty máme pro to, aby tam byli nemocní lidi a taky aby tam umřeli, aby se s tím příbuzní nemuseli otravovat doma. Já si teda myslím, že všechno je, jak má být. Lidi jsou spokojení, a jak říkala Krnda, konkrétně pražáci jsou dokonce i zpovykaní.
J26a93k10u78b 97T67o24m37i23s
A jaký poměr pacientů leží na JIP, Ty mudrlante? Četl jsi už, jak lékaři, sestry a další zdravotníci ztrácejí s antivaxery trpělivost? Např. Sokolov- jistý lékař: " Neočkovaná lady zabrala poslední plicní ventilátor. Všichni Vy ostatní proto buďte zdrávi." Hm....?
J20i53r68k95a 60V28a30n82o61u16r61e90k
Jasně. Měla ho přeci nechat pro vyžraného očkovaného cukrovkáře.. Že se nestydí
J84o23s18e47f 58K55o44š48í52č19e26k
Snažím se být sebekritický a říkám si, co bych tak dělal já na místě Babiše a spol. A na rovinu říkám, že mne toho moc nenapadá. Všechno pozavírat je sice pěkný, ale ten koronáč tu s náma bude a každou sezónu bude řádit, než slabí pomřou a my prozatím zdravější si zvykneme. Takže zavření všeho nic moc neřeší, jen odkládá. Ale škody nám zůstanou. - - - - Na druhou stranu, nechat všechno jen tak, to povede k vyšším stovkám mrtvých denně, a to bude mediální hon, a to nevydrží ani Babiš, ani Fiala, nikdo. Každý by zavřel. - - - - Babiš jde zatím jakousi kompromisní cestou necestou - prostě se bude testovat ve firmách a pak i ve školách a nakažení půjdou do karantény a takhle dojde postupně k zavření všeho a každý bude mít teda privátní lockdown - ale plošně to nebude, to né - jenom to bude všude, ve všech lokalitách a místech, ale každý sám za sebe. No a takhle se do vánoc všichni promoříme a do konce dubna to zvládneme ještě jednou a pak zase bude moc pěkné léto. Příští rok zase celé dokola. - - - - A Vy tady autore v článku píšete, že jsou ta opatření na nic. No jsou, no. A to buďte rád, protože variantou je čínský koncentrák.
V16a30s92e50k 61K19r26p47e26j10s
Pokud by tu někomu šlo opravdu o lidi, tak se prvně zaměří na rizikové skupiny, každý obvoďák své pacienty zná a to jsou Ti kteří nám pak umírají v nemocnicích. Pak by se zaměřil na míru promoření, t.j. podpořil by testy na protilátky a uznával je. Na hromadné akce testy očko/neočko, všichni. Zdravé a mladé nechat normálně žít a na neočkované bez protilátek by zaměřil motivační (ne odstrašující a hnusnou, neetickou) kampaň včetně studií a dat, kde bude jasné, že očkování má smysl. Ano, to je spousta práce, do které se asi našim lodivodům nechce, to raději bez skrupulí nutí do očkování plošně všechny a lžou, že to pomůže. Jak to pomáhá všichni vidíme.
- Počet článků 35
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1644x
Seznam rubrik
Co právě poslouchám
Oblíbené knihy
- Michael Lewis - Jako blesk



















