Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Foto

„Srovnávat tohle se stávkou technologů fakt kulhá. Tady nejde o proces, ale o streetwork – o lidi v terénu, kteří drží problém pod kontrolou. Procento drogově závislých neroste, což je zcela zásadní fenomén ve srovnání s ostatními zeměmi. Je fakt, že to není tolik vidět jako policejní zásah. A když politik říká, že ‚když se budeme bavit s odborníky, nikdy to neuděláme‘, to už není názor, ale čistá arogance moci.“

Foto

Vážený pane Hausnere, zkuste si přečíst co je v článku napsáno, nikoliv co si Vy myslíte, že je tam napsáno. O lidech, kteří se skutečně starají o závislé nebo sociálně slabé nikdo nepsal a jich se ty změny také nedotknou.

Tady jde o lidí, kteří mají heslo " Dejte mi peníze a lidi. Já to zařídím." To je velký rozdíl.

ZZ

Koordinaci rozdávání jehel a stříkaček feťákům, může provádět kterákoliv lampárna kteréhokoliv většího nádraží.

Na to není potřeba Úřad vlády - i když připouštím, že tam bude asi lepší plat než na bahnhofu.

Foto

Streetwork navázaný na tyto služby je progresivním reducentem nárustu drogově závislých. Chodí se to k nám učit celý svět... pokud se nezmění přesah služeb, pak ok, pokud to ale rozbije obsah, za pár let uvidíme na ulici víc jehel a mortalita půjde nahoru.

  • Počet článků 82
  • Celková karma 18,36
  • Průměrná čtenost 1615x
Jsem praktik, který poznal práci v montérkách, ve státní správě i na místě ředitele dvou výrobních závodů. Mým velkým koníčkem jsou jíž 25 let počítače, programy a sítě. Dokáži o počítačích hovořit kriticky a snad i jazykem, který je srozumitelný běžným uživatelům.

Prvního hackera jsem vypátral v roce 1999, prvního vykradače bankovních účtů přes internetová bankovnictví v roce 2002.

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.