Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
H31a40n55a 93V33l40k84o67v74á
V pěší zóně má cyklista kolo vést.
Ostudou je spíše to že sebestřední bezohlední hlupáci v přiléhavých trikotech ohrožují bezpečnost a zdraví všech včetně turistů tam kde všichni chodí pěšky a kde je velká koncentrace lidí.
A nechápu proč tento článek nebyl zařazen do Politické arény.
R46a30d76e10k 64J24a83r24o77š
Správné. Zakázal bych to i v dalších částech Prahy - cyklisté otravují a ohrožují počestné občany Prahy na každém kroku. Ať si jezdí na vyhrazených cestách někde u Prahy...
P50e64t43r 62T39o61m68e60k
V tom případě žádám, aby za každé kolo na chodníku následovala pokuta.
F15r94a63n37t89i31š13e19k 87K92š40í72r
Segway je bezpečnější pro chodce, než kolo. Chodník by měl být sdílený. Dovedu si představit, a v některých městech už to tak praktikují, že sdílené jsou i silnice. Tedy není rozdíl mezi silnicí a chodníkem.
M84a94r83t40i86n43a 25M33o89u67d85r30á
A co traktor? Ten si taky dovedete mezi chodci představit? Jezdí pomalu a nelze ho přehlédnout (přeslechnou), takže na pěší zóně jasná volba, bezpečná a esteticky vyhovující...
V95o44k95o46u31n 68V11l92a34d72i34m88i14r
No co? Praha ma dalsi atrakci. Treba na ten namalovany zakaz nalaka dalsich par tisic turistu, kteri to budou chtit videt na vlastni oci. A nebo take dalsi sance pro pana Okamuru. Obrazky plysacku sedicich na te zakazove znacce by mohly byt trhakem.
J46i55ř98í 73H89e76r31m53á51n92e55k
Skvělé. Vtipné, průrazné a multikulturní.
M79a12r74t94i46n45a 70M46o19u43d41r54á
Centrum je přecpané turisty. Mezinárodní ostuda bude, až nějaký messenger některého z nich sejme.
J34i66ř86í 28H90e46r47m22á69n94e36k
Nevidím důvod jezdit na kole historickým centrem. Není to náhodou pěší zóna?
- Počet článků 33
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1452x
Člen dopravního výboru hlavního města Prahy.


















