Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J13i22r59i 58K73u19c42e64r13a
prázdninové "reprízování" je naprosto logické a vadí to je tomu, komu vadí ČT a způsob jejího financování jako takový; což je OK, každý má svůj názor, ale tahat do toho reprízy je důkaz argumentační vyprázdněnosti;
J14a77n 77P37i50v84a35r34n26í55k
Jsem jeden z mála, který tvrdí, že výběr tzv. koncesionářských poplatků je v rozporu s naším právním řádem, s výjimkou příslušného zákona a Ústavy. Pak těžko tento poplatek má mít název koncesionářský, když mne nezajímá ČT koukám se na ty soukromé nebo videa. To samé lze říci u rádií. Koncesionářský poplatek by měl mít (a podle sankcí i má) formu daně. V tomto případě by ho měl vybírat finanční úřad a ČT by měla být pod zákonem o veřejných zakázkách tzn. že všichni "IČaři" by se měli svou pozici vysoutěžit, nakupované pořady to samé at. Dále ČT i rozhlas by mít všechny "výhody" institucí dotovaných z veřejných peněz. To by se to soudruhům odborářům asi těžko ukousávalo. Dále si myslím, že těch 5-6 samozvaných veřejnoprávních programů je pro stát s 10 mil. obyvatel poněkud hodně.
P19a45v32e94l 74R54y87s
Platíte i za komerční televize. A bez ohledu na to, zda je sledujete nebo ne. Jen si to neuvědomujete. Platíte formou nákupu zboží inzerované reklamou. Na kanálech ČT je podstatně méně reklam.
V46l14a92s67t27i34m10i15l 60S26c90h33e92t85t40l
Nejenom na inzerovaném zboží, ale jakékoliv. Výrobce automaticky přidává k ceně výrobku i marži na reklamu. ČT má dovoleno 1% reklam (ČT1 nic) a komerční TV, prakticky neomezeně.Proto, např. filmu o délce 90minut, trvá promítnutí 120min. A to již nechci mluvit o vulgarizmu vůči divákovi, když je mu film 2x přerušen, aby se mohl pokochat reklamou. 
M27a85r65t45i53n 72K84a23v63k41a
Na televizi se nedívám, poplatky platím a je mi jedno co ta televize vysílá.
- Počet článků 47
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1844x


















