Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
C

certik_bertik

19. 3. 2011 2:05
no

kdyby to nepadlo na OZE tak by to ti papaláši rozkradli stejně úplně jinak

0 0
možnosti

debater

18. 3. 2011 18:35
Problematikou dopadů vlivů VTE

se zabývám na svém blogu. Jsem masívní  výstavbou VTE přímo dotčen a za příčinu těchto potíží vidím právě dotace. Dotace jsou věc, kterou spojená Evropa zahubí sama sebe.

http://vladimirstastny.blog.idnes.cz/c/ 171886/Hrozi-Krusnym-horam-doba-vetrneho-temna-I.h tml

http://vladimirstastny.blog.idnes.cz/c/1718 88/Hrozi-Krusnym-horam-doba-vetrneho-temna-II.html

http://vladimirstastny.blog.idnes.cz/c/65422 /Opravdu-je-potrebujeme.html

0 0
možnosti
MH

miropiro

19. 3. 2011 0:09
Re: Problematikou dopadů vlivů VTE

Děkuji za ohlas tohoto typu.

0 0
možnosti
FS

ExpertNaVsechno

18. 3. 2011 17:32
Je zajímavé,

jak píšete, že centrální určování výkupních cen Energetickým regulačním úřadem (ERÚ) nás vyvedlo z "Období temna". Ještě se naučit shodu přísudku s podmětem a můžete vyrazit budovat socialismus. R^

0 0
možnosti
KN

Karl Novak

18. 3. 2011 16:36
Chybí Vám tam podstatná část podpory

tzv. zelených zdrojů. Moc se o ní nemluví ale bez této podpory by dojeli na to tata.

Touto podporou je povinnost provozovatele sítě od výrobců z tzv zelených zdrojů vyrobenou elektrickou energii odebírat kdykoliv ji vyrobí.

Zafouká, zasvítí a již se do energetické soustavy hrnou megawaty. Přestane foukat, sluníčko se schová za mrak a najednou proud neteče.

Tato nevypočitatelnost ohrožuje přenosovou soustavu a způsobuje šedivění těch co ji musí řídit. Chaos se posouvá od náhodné výroby z tzv. zelených zdrojů i na klasické výrobce. Výsledkem je rostoucí hrozba black outů.

ceterum censeo: všechny státní dotace, bez výjimky, jsou špatné.R^

0 0
možnosti
  • Počet článků 326
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1969x
Věnuji se esperantu, železnici a veřejné dopravě. V lednu 2016 jsem úspěšně ukončil magisterský obor na Fakultě regionálního rozvoje a mezinárodních studií Mendelovy univerzity. Rád cestuji, zejména do Polska, kde jsem navštívil např. Varšavu, Malbork a Osvětim. Můžete také navštívit můj miniblog na Twitteru Příležitostně píšu články na server ŽelPage, přehled článků zde. Aktuálně pracuji pro České dráhy. Pravidelně taktéž přispívám na esperantskou Wikipedii. Od září 2014 jsem členem základního článku Hnutí Brontosaurus Zeměchvály, od ledna 2016 pak radním tohoto článku. Od července 2017 do října 2018 jsem spravoval stránku Esperanto.cz na Facebooku. V květnu 2020 jsem spustil novou stránku o Lesnickém Slavínu, oblasti nedaleko Brna. Tento web dnes nabízí tipy na výlety, fotografie a cesty pro každého. Přeložen je i do esperanta. Moje vizitka: http://about.me/miroslavhruska.