Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seH29o86n79z24a 62M38a85r74e85k
Souzním s vámi paní Miroslavo, mám stejné zkušenosti. V životě jsem viděl mnoho řek. Nejprve Sázavu, tam jsme po válce bydleli v Městečku u Čerčan, řeku Lužnici a Nežárku, kde jsme jako kluci čundrovali, potom Vltavu a tady v Americe (Kanadě) mohutnou Missisippi, Misouri, Snake river v Kanadě, Amazonku v jižní Americe, Fraser river a mnoho jiných. Vždy mi přijde na mysl ten známý spirituál o Oldman river....
M41i59r84o36s55l49a61v90a 74D86v39o32ř40á51č35k23o14v57á
Dobrý den, děkuji za milý komentář. To máte pročundrovaných spoustu nádherných řek. Já jsem prožila většinu dětského a pubertálního života ve mlýně u Nisy a teď jsem už několik let téměř u Vltavy v Podolí. Ale nejlepší čundry byly kolem Kamenice a Jizery.
- Počet článků 34
- Celková karma 4,60
- Průměrná čtenost 70x


















