Diskuse
Liga Mistrů na Strahově.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
CART09
Ceny vstupného
Lidi nadávají na to, že nejsou české týmy v Evropě konkurenceschopné, že na to nemají peníze... Ale zároveň by chtěli mít ligu za 40 korun... a tyhle dvě podmínky moc dohromady nejdou...
patrona
Co se Ti na cene nezda?
Na Strahov pritahne horda fanousku, kteri vetsinou nejsou zrovna slusnaci, a prava strizskovska Bohemka musi kvuli nim zaplatit pocetnejsi poradatelskou sluzbu. Preci nebudou na vrsovickou Bohemku doplacet?
Dajosek
Re: Co se Ti na cene nezda?
no ty jsi exot, to se jen tak nevidi...
Dajosek
to je svinstvo
tohle nasazení vstupného je docela dobře napadnutelné u české obchodní inspekce... doporučuji se bránit, český fotbal pro fanoušky!!!!!!
pedr64
Re: to je svinstvo
no to těžko, ceny vstupného si určuje pořadatel. To už by víc bylo napadnutelné to, že prodej vstupenky je podmíněn trvalým bydlištěm v určité lokalitě
- Počet článků 297
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1034x




















