Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

S

SGD

2. 10. 2009 14:53
300 kč je málo

300 kč je málo, já bycch to zdražil na 1905;-D

0 0
možnosti

CART09

2. 10. 2009 10:24
Ceny vstupného

Lidi nadávají na to, že nejsou české týmy v Evropě konkurenceschopné, že na to nemají peníze... Ale zároveň by chtěli mít ligu za 40 korun... a tyhle dvě podmínky moc dohromady nejdou...

0 0
možnosti
JA

chytryhorak

2. 10. 2009 8:53
Slušná cenová politika,

palec nahoru R^

0 0
možnosti
P

patrona

1. 10. 2009 13:21
Co se Ti na cene nezda?

Na Strahov pritahne horda fanousku, kteri vetsinou nejsou zrovna slusnaci, a prava strizskovska Bohemka musi kvuli nim zaplatit pocetnejsi poradatelskou sluzbu. Preci nebudou na vrsovickou Bohemku doplacet?

0 0
možnosti
DJ

Dajosek

1. 10. 2009 16:49
Re: Co se Ti na cene nezda?

no ty jsi exot, to se jen tak nevidi...

0 0
možnosti
7

7brrouk

1. 10. 2009 10:18
Jenom upřesnění,

pan Jícha to neřekl, on to zakvičel !!!

0 0
možnosti
DJ

Dajosek

1. 10. 2009 7:26
to je svinstvo

tohle nasazení vstupného je docela dobře napadnutelné u české obchodní inspekce... doporučuji se bránit, český fotbal pro fanoušky!!!!!!

0 0
možnosti
JD

pedr64

1. 10. 2009 8:02
Re: to je svinstvo

no to těžko, ceny vstupného si určuje pořadatel. To už by víc bylo napadnutelné to, že prodej vstupenky je podmíněn trvalým bydlištěm v určité lokalitě

0 0
možnosti
  • Počet článků 297
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1034x
Normální chlapík, který se snaží žít tak, aby se mohl těšit na každý následující den.
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.