Ucel sveti prostredky
Pokud chcete nekoho o necem presvedcit musite mu uplne zamotat hlavu argumenty a musite to vypadat, ze se vyznate a o tematu neco vite. Sam to delam, tak o tom neco musim vedet :) Nekdy staci napsat "ja o tematu neco vim, dlouze jsem se tim zabyval" a vec zafunguje take, ale co nejvic zabere pokud patrite mezi ryzi demagogy je zminit neco konkretniho, co souvisi s tematem, ale neni zrovna v zadne konkretni souvislosti s tim, o cem je rec. Mozna to ani neni pravda co rikate, ale odvedete pozornost od nepohldeneho tema a on vam bude vyvracet tu vasi novou historku.
Priklad
Chcete nekomu vyvratit nejake velmi hanebne tvrzeni.
(fiktivni na zaklade skutecnych jmen a osob, je to jen takova parafraze urciteho typickeho vzorce diskuzi na internetu, kde se vzdy vyskytuji urcite dve skupiny.. jenze svet se deli na dve skupiny a to na ty, kteri deli svet na dve skupiny a ty, co to neresi):
Napiste: "To jsou jen same bludy. Vse postaveno na skutecnostech, ktere se nedaji prokazat ani vyvratit."
On vam odepise: "No ale . Ted jsem zapomnel co jsem to chtel rict. Jo. Ne, jo to jsem chtel rict, ze jsem tam prece u vseho uvedl odkaz na zdroj, na BBC, CNN, Washington post, London Guardian, Daily Mail, San Francisco Chronicle,CTK, Reuters, proste samotnou dojnou kravu posvecenych informaci. Ktery z tech odkazu je nesmysl? Co presne mate namysli? "
Zdanlive dost obtizna situace, vy jste ty odkazy mozna videl, ale s tim si nelamte hlavu, proste napiste:
"To je problem konspiracnich teorii. Je to nemozne, nepravdepodobne. Tolik lidi by muselo drzet basu a nic neuniknout do medii. Umite si predstavit, kolik lidi by se na tom muselo podilet? Jste blazen, ne vy nejste blazen, vy jste magor. A lidi jako vy by meli zacit strilet a to co nejdriv.A to si neberte osobne."
Vubec jste se nemuseli zabyvat tim, co vam rekl, nadhazujete sve nove tema. Ovsem pokud nemate naladu ani na tohle, tak muzete napsat, ze je to, cim jste ho pozdravili, totiz idiot nebo cyp :) Vbuec nevahejte pokud zrovna nemate chut neco vymyslet tak jako vycpavka pomuze cela skala dehonistujicich vyroku, zapojte fantazii, kombinujte.
Vyhlasuji soutez, kdo vymysli vice dehonestujici vyraz nez je nedavno vytvorene slovo "ISLAMOFASISTA"
Ja nejsem Islamista ani fasista. Ale mozna prave proto a tim spis jsem islamofasista. Protoze jenom islamofasista by popiral, ze je islamofasista. To je jejich hlavni znak. Krome fasismu a ISLAMU, to jsou jejich dve hlavni zbrane, DVE zla ZAROVEN. Dokazete si predstavit kolik zla se ukryva v jednom islamofasistovi? Nedovete, protoze to je uplne za hranici jakekoliv meritelnosti. To je neco tak zlyho, ze je dobre si to obcas pripomenout, ze tohle je kazdopadne zlo a dost velke. Mozna nejvetsi zlo na cele planete, mozna vic nez Cina a Rusko dohromady.
Takze jake slovo by jeste verneji vyjadrilo povahu naseho nepritele? Coz takhle Islamosatani? Antikristi, nic? Jenze toho drzi tihle Islamofasisti jako rukojmi, protoze oni maji vetsi silu, maji silu dvou zel, islamu a fasismu,Satan je jen jedno zlo a dokonce i Lucifer je chtel zastavit, dokonce i Lucifer se mnou souhlasi a on by mel byt schopnej poznat co je to zlo. A jestli se toho zla boji i Lucifer, tak je na nasi strane.
Podminkou za jeho pomoc je mu pomahat a slibit mu, ze kdyz nam pomuze tak pak to tady cely prevezme. Ovsem jestli ma stejne zajmy jako my, tak je to nas clovek a jestli je to nas clovek, tak se nemusime niceho obavat. Ucel sveti prostredky, tetoval bych to detem na ruku uz pri narozeni, aby si zapomatovaly zakladni poucku tohoto sveta, aby se pro ucel naucili lepe svetit prostredky a pamatovaly na to uz od narozeni.
A humanistum zavrem hubu tim, ze nektere zeme to delaji taky.. jako Cina a Rusko. Timpadem kdyz to udelame v zajmu dobra tak tento prostredek posvetime.
Nakonec posvetime vsechny prostredky, ze i Lucifer uz nebudes nas spojenec a bude se nas bat. A my ho popravime, verejne. A tim jasne vsem ukazeme, na ci jsme strane. na te dobre. jedeme proste na dobre vlne a nebyt tech vsivych teroristu tak je vsechno uplne dokonale. Akorat tedka ta polevka z plastovych odpadku, ktera se rozkryva v Pacifiku o dvounasobne rozloze USA, pry i pusobi jako samostatny zivocich.
To je docela zajimave, to uz trochu pripomina film IDIOCRACY, scifi komedii o svete budoucnosti, kdy hromady odpadku dosahly takove vysky, ze zpusobily povoden ne nepodobnou tsunami slozenou z odpadku a tamejsi obyvatelstvo to ani nezvedlo ze zidle.
Nasledujici jsou snimky z filmu Idiocracy, kde se deje neco jineho nez se obecne predpokladalo... ze se inteligence lidstva bude neustale zvetsovat, coz je to co mi silne rezonuje s tim jak racionalni mi prijde hromadeni odpadku bez jakehokoliv planu s tim neco delat. ucel sveti prostredky?:
´Ten posledni snimek mi dost pripomina jak se pristupovalo ke stavbe obchodniho centra PALADIUM.
Jiří Míka
Jak na elitním diskuzním serveru NYX chybí diskuze
Server NYX bývá popisován jako elitní, protože pro přístup do diskuzí je nutné získat schválení. Mezi uživateli je mnoho odborníků z různých oborů včetně zaměstnanců České televize a jiných médií.
Jiří Míka
Moc velký reset na tak malý zájem masmédií
Všiml jsem si, že masmédia o Velkém resetu zároveň zmiňují konspirační teorie. Vlastně jsem nenašel snad ani jediný, který by je nezmiňoval. Tak počkat. Takže by o tom jinak ani nereportovali?
Jiří Míka
Hon na Ševčíka
Pan Ševčík se měl připlést k demontraci, když šel náhodou okolo. Spustila se démonizace a volání po jeho odvolání jako děkana VŠE. V demokratické zemi za to, že šel okolo demonstrace. Indikuje mi to směřování k povědomé totalitě.
Jiří Míka
Reklamy - státem schválená propaganda
Až stát zakáže reklamy a marketing jako takový, pak mu budu věřit, že chce bojovat s manipulacemi. Vládní návrh na potírání "dezinformací" se hájí potíráním škodlivých manipulací. Ale reklamy si dokonce sám zadává.
Jiří Míka
Korporace, banky i politici protlačují koncept metaverse
Jsme opakovaně upozorňováni, že dojde ke změně podstaty člověka - jeho propojení s digitálním světem spolu s genetickými modifikacemi a augmenty lidského těla. Od náhradních končetin po implantovaný mikročip.
| Další články autora |
OBRAZEM: Miss Czech Republic 2026 představila TOP 10 finalistek. Máte mezi nimi favoritku?
Ředitelka soutěže Miss Czech Republic Taťána Makarenko představila desítku finalistek pro rok 2026....
U Dvoreckého mostu už jsou jámy. Krištof Kintera promění zanedbané místo ve světelný hit
U Dvoreckého mostu vzniká světelný park, který má přilákat turisty i místní. Okolí zkratky mezi...
Pradávní tvorové na Smíchově „přežijí“. Zanikne ovšem slavná nádražní hospoda a zmizí bariéry
Jižní část Smíchova prochází výraznou proměnou. Vedle developerského projektu tu roste také...
Pražské ulice jsou zajímavý retroautosalon. Havlův Golf, sovětská Lada, německé Scorpio a další
Když pojmete procházku po městě jako výlet za automobilovými veterány, určitě neprohloupíte....
OBRAZEM: Flora je po měsíci prací k nepoznání. Stanice metra působí až strašidelně
Stanice metra Flora na lince A je zhruba měsíc po uzavření velkým staveništěm. Původní sovětské...
Kamionu na D5 u Prahy praskla pneumatika a skončil na boku, tvořily se kolony
Provoz na dálnici D5 u Prahy ve směru na Rozvadov v pátek odpoledne zkomplikovala nehoda kamionu....
České premiéry hry Ochranný reflex se v Ostravě zúčastnila i autorka Kinahanová
Divadlo Petra Bezruče dnes uvedlo premiéru inscenace Ochranný reflex irské dramatičky Deirdre...
Kde se v Česku pije zelené pivo? Vše, co potřebujete vědět o oslavách Dne svatého Patrika
Připravte si zelené oblečení a procvičte si irský přípitek „Sláinte!“ Oslavy svatého Patrika se...
Výstava v Uherském Brodě představuje historii přírodního barvení textilií
Historii přírodního barvení textilií pomocí rostlin a plodů představuje ode dneška výstava v Muzeu...

Předali jsme výhry Porodnicím roku. Poděkování těm, kteří stojí u prvních okamžiků života
Radost z vítězství v naší komunitní volbě Porodnice roku už má i svou hmatatelnou podobu. Do třech vítězných porodnic totiž osobně dorazila...
- Počet článků 373
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2370x
Soundcloud: https://soundcloud.com/gorg
Audius: https://audius.co/gorg222
Spřátelené weby
Seznam rubrik
- Globální oteplování a eugenika
- Paranoia
- Omezování svobody / propaganda
- Ovládání mysli/vymývání mozku
- Společnost
- Banky a finance
- Zdraví
- Jednotná světová vláda / nwo
- Terorismus
- 11. září 2001/911/WTC
- Mimoprostor
- Neokonzervatismus
- Osobní
- Nezařazené





















