Diskuse
Proč jsem rád za Zemana, díl II.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
A68d57a74m 84S46t38a18v68a
až tam ten náš prezident pojede, to bude zase masáž od zhrzenejch pravdoláskařů...
J23i60ř26í 53L28i29e54t63a88v20e61c
Vážený pane, sport je můj život, takže bych do něj nikdy politiku netahal. Kdybych já byl prezidentem ( a to opravdu asi nikdy nebudu), tak bych na olympiádu jel, ať by byla kdekoliv.
Z70d26e88n43ě16k 68B94á86r15t25a
To je opravdu velký přínos, zřejmě tato akce posune celou naši společnost o velký kus dopředu...Ne každý vnímá olympiádu jako důležitou akci.Jinak mohu souhlasit, že bude lepší, když se MZ alespoň na chvilku zbavíme.Co myslíte trumfne Zeman Paroubka a slíbí stavbu rychlobruslařského stadionu?
J59a44r15m80i47l57a 45Č66e10r49n61á
Rozumný článek, pane Michalechale 
P31a22v77e96l 25P43o73n90c38a84r
"Rusko, nas dulezity kulturni partner". Uhm
J49a71n 34Š51v15a88d58l33e91n29k66a
Mně je vlastně jedno, jestli tam pojede. Olympiáda je mi ukradená. Něco jiného je ovšem Putinův režim. Problém s ruským autoritářským režimem je ten, že mají Rusové snahu ho vyvážet do okolních zemí. My jsme si s ním užili čtyřicet let. Putinovo Rusko už se zase roztahuje. Ostatně, Rusko není náš důležitý kulturní partner, protože kromě čtyřiceti let totalitního režimu s jejich kulturou příliš společného nemáme. Sice též hovoříme slovanským jazykem, ale naše historie je zcela odlišná. Kulturně máme nejblíže k jižnímu Německu či Rakousku.
S19t65a19n23i47s17l15a52v 52H60a31v64r66a30n
Mě je zase ukradený Putin i s režimem. Nějaký režim je v Americe, ve Francii, v Německu, v Číně, v Rusku, u nás, každý se tváří, že je ten nejlepší. Já jim to neberu. Chci se v klidu dívat na sportovní soutěže, kde mají všichni stejné podmínky. Hic Rhodos, hic salta.
B37e70d79ř52i41c33h 20M70a11r86j19a63n74k58o
Za to jej nemusíme chválit, to je jeho povinnost jako hlavy státu. Avšak je zde obava aby tam neudělal, jak správně podotkl ministr financí v demisi, nějaký prů..švih.
M98i21c73h80a81i51l 65P13o64k58o18r38n30ý
Ale ano. Ze se nepridal k vudcum Nemecka a Francie. Ze se nenecha otravovat recmi Amnesty International. Za to ho chvalim. A ze se muze stat nejake to spolecenske faux-pas ... stane se.


















