Diskuse
Proč jsem rád za Zemana, díl I.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
L74a30d20i51s47l62a45v 64J22í21l20e28k
Sympatickým gestem od Zemena bylo, že se vzdal části svého platu. Když však teď vidím, že jmenoval vládu, jejíž každý člen ve svém rezortu udělal letecký den: lítali všichni od náměstků přes ředitele až po sekretářky, ačkoliv je všem jasné, že je to jen na pár týdnů, pak to bude zase všechno jinak. Tento projev Zemanova furiantství stojí mnohem více, než ušetří odmítnutím části výplaty.
M23i49l20a34n 79S97t26e22h37l33í51k
To, že se někde nějací noví řídící pracovníci rozhodli nedodržovat zákony a vládní nařízení ještě neznamená, že to prezidenta opravňuje k nabourávání ústavních zvyklostí. To je poněkud jiná kategorie. Já myslím, že už byste v tom svém seriálu ani nemusel pokračovat.
M67i94c80h63a33l 67P63o62k14o42r90n31ý
Ja nemluvim o nedodrzovani zakonu ci narizeni, ale o jinem stylu jeho vykladu a zmene dosavadni praxe fungovani v souladu s nim ... . Tak jako u jineho predpisu (ustavy) to udelal M. Zeman.
V21l43a34d20i44m20í75r 93H38r52u91b97e79š
celkem souhlas, taky mi to leze krkem
M93a32r51e65k 58V51a78l52i55č65e97k
morálka a slusnost vymira - s tim souhlasim
ale docela rad bych mel stejného dealera, jakeho mate vy - to musí bejt slusnej matros, když o soucasnem stavu české politiky pisete tak, jako by se nic neobcházelo, vse bylo koser a eticke
Pokud i me napr. prezident reprezentuje v zahranici tak, ze se novinářky zepta, jestli není clenkou Al-Kajdy, necitim se zrovna komfortne, ale mozna je to jen subjektivni pocit
H22e96l58e58n15a 84M32í28č97k90o55v87á
vidím,že se Vám líbí vláda jednoho muže a jedné strany ,,jako za bolševika ..děkuji já toto nechci..
P80a12v60e38l 22P25e12t81r82ž65í45l68a
Pokud trochu zmírní ten bordel a svinstvo, kterého jsme poslední desetiletí svědky, proč ne? Nemám strach o vládu jednoho muže nebo jedné strany, tím se dnes už ohání jen idioti. A to nemluvím o tom, že zde posledních 7 let probíhá vláda jednoho muže - tím je Kalousek.
B40e61d76ř41i79c41h 89M77a53r45j96a78n44k78o
Doufám, že už další díly nebudou...... "Jednička" úplně stačila
Z65d36e52n83ě24k 55B60e89r28á53n18e89k
Rozumný názor a dokonce ze státní správy. Že by se tam blýskalo na lepší časy a nebo si pisatel jen řekl o pěkné místečko?
M47i65c11h76a43l 44P14o81k92o42r78n94ý
Myslím, že o pěkné místečko se říká trošku jinak a jinde :-) Ale děkuji.
M16i31l96o14s29l94a90v 23D43o67u75b62r35a69v30a
bohužel je to tak, Zeman opravdu representuje většinu těch , kteří se dostavili
k volbě......
J50i27r54i 60H92o97m83o24l12k39a
Vážený pane, vidíte si do úst? Vždyť si protiřečíte, pokud pohlédnu na vaše motto...
Z71d10e35n58ě25k 28B32á57r56t76a
Provádí s jasným cílem? Jaký je ten jasný cíl ?
O92t58t55o 69Č32e61r94n56ý
Cíl byl vždycky jasný, ne? ...Zabít diverzanta...


















