Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

JM

Pokud si vzpomínám, tak u poslední emise byla průměrná částka při nákupu dluhopisů asi 100 tisíc Kč. Takže ty dluhopisy nekupují občané, ale bohatí občané - podnikatelé.

Mluvit o vlastenectví v tomto případě je dost od věci. Vlastenectví by bylo, kdyby podnikatelé platili daně doma a ne v daňových rájích.

0 0
možnosti
BT

drtivá většina podnikatelů platí daně tady, možná byste se divil ale částka 100 000 není zase pro tolik lidí vysoká

1 0
možnosti
  • Počet článků 32
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1328x
Hezky vlastenecky.

Seznam rubrik

Oblíbené stránky

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.