Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JM
J50a51r47o92s53l17a40v 74M24i86k57u94l37a
7. 11. 2013 9:43
Pokud si vzpomínám, tak u poslední emise byla průměrná částka při nákupu dluhopisů asi 100 tisíc Kč. Takže ty dluhopisy nekupují občané, ale bohatí občané - podnikatelé.
Mluvit o vlastenectví v tomto případě je dost od věci. Vlastenectví by bylo, kdyby podnikatelé platili daně doma a ne v daňových rájích.
0
0
možnosti
BT
B52e84d95ř77i82c29h 43T34ě62š29í18n12s75k89ý
7. 11. 2013 10:03
drtivá většina podnikatelů platí daně tady, možná byste se divil ale částka 100 000 není zase pro tolik lidí vysoká
1
0
možnosti


















