Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

ZU

Bohumil Hrabal to neříká. Řekl to, když Amerika ještě prosperovala.

0 0
možnosti
JR

J43a43r18a 14R87a81n82k

29. 3. 2015 20:42

Karma, vsude byli vitani a vedeli dopredu, ze Vyvadilova armada se pripravuje na harakiri;-)

http://uatoday.tv/politics/us-military-convoy-roll...

1 0
možnosti
Foto

On ten důstojník, který to prohlásil, má pramalou moc to naplnit. To se to říká ....

5 1
možnosti
MC

To, že to řekl je ale dobře, že to říká a je-li o tom přesvědčen je jen dobře. Jiná otázka by byla co by učinil pokud by toto spojenectví bylo falešné a i přes tuto informaci by zůstal hrdým důstojníkem těchto dragounů.

3 0
možnosti
AP

Byl jsem vítat Dragouny v Náchodě. Byly tam stovky lidí, možná i několik tisíc, byli všude podel cesty. Nikde jsem neviděl jediného komanče. A to je dobře.

7 0
možnosti
MC

Ano dobře.Pokud by přejeli p.Semelovou musela byEUpřehodnotit ke dragounům svůj postoj.;-)

4 0
možnosti
Foto

O90t50a13k14a46r 93S31e36k84l

29. 3. 2015 14:11

Karma. Právě jsem se vrátil .... ne z Hradu , ale od benzínky u dálnice , kde jsem s pár stovkami duší spřízněných pozdravil projíždějící konvoj americké armády , resp. jednotek NATO . Po často tristní a deprimující četbě blogů putinovců a "pátých kolonistů" vskutku osvěžující a povzbuzující zážitek.

Na severní Moravě , rudém to kraji , se najde opravdu dost lidí prozápadního a evropského smýšlení. Po neplánovaném zdržení způsobené poruchou techniky - mimochodem ,místy i otlučené a viditelně užívané na rozdíl od nablýskaných přehlídek kdysi- bylo i dosti času na diskuze i hovory.

Docela jsme se shodli na jedné věci. Konvoj není pouze jakousi o

manifestací o naší příslušnosti k NATO navenek , ale i dovnitř  , pro nás samotné. Zkrátka ,i kdyby se s. Vyvadil a jeho soukmenovci roztrhali ( v diskuzi se používalo jiné , kálecí sloveso) vojska NATO i my jsme tu !!!

P.S. ČT , osočovaná zdejšími blogery z nevyváženosti , při komentářích důsledně uvádí , že konvoj je jednak vítán , jednak hanoben .

Přísahám na holý pupek , že u "naší" benzinky u exitu Bílovec jsem žádného protestujícího neviděl. Neříkám , že nemohl být , ale já ho během tří hodin neviděl.:-)

12 1
možnosti
VV
Foto

Co kdybychom tedy využili této diskuze k tomu, jak udělat a co udělat, abychom se byli schopni ubránit sami, a to jak husiti Proti všem.

4 4
možnosti
VV

No to jste to zase pane docente rozsvitil.

Tak husiti se branili, oni podle vas a Aloise Jiraska neloupili.

A ted dejte navrh, jak se branit po zuby ozbrojenejm 150 milionum zfanatizovanejch rusu.

Ten by mne totiz strasne zjimal.

8 2
možnosti
RE

,,Každý má v Americe právo naložit se svým životem podle svého.."

Jasně. Lead, follow or go to hell!:-)

1 1
možnosti
ZU

Oni ti vojáci nespadají pod naši jurisdikci, mohou tak svobodně rozhodovat i o našich životech. ..

0 0
možnosti
  • Počet článků 351
  • Celková karma 15,30
  • Průměrná čtenost 918x
Kverulant a nespokojenec, už dosti starý na to, aby se na dění kolem sebe díval z nadhledu věčnosti....někdy se to daří, mnohdy ne.

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.