Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

jarinka

6. 3. 2011 9:16
Šla pravda světem

a na chudý duchem se smála...

Mirečku, pravdy se ovšem v těch řečičkách nedobereš, a proto mi s ní můžou akorát políbit záda... Už máš připravené pohorky?

0 0
možnosti

jarinka

6. 3. 2011 9:19
Re: Šla pravda světem

Já hlava dubová, zapomněla jsem na to. Blahopřeji k dnešnímu svátku!

0 0
možnosti
MC

greybeard-

6. 3. 2011 1:02
Money talks

vy to nevíte, pane? V politice neexistuje přátelství, to jsou jen blafy pro hloupé, tam rozhodují zájmy, bez ohledu na zájmy občanů.

0 0
možnosti
SS

strycek-Joe s.r.o.

5. 3. 2011 23:30
Muammar lotr není

ale ti co jej vyzbrojovali, ti ano Rv

0 0
možnosti
MR

iluminat

6. 3. 2011 0:32
Re: Muammar lotr není

ALE strycku Dzugasvili, jak muzes rict ze Tabor Miru byli lotri???

0 0
možnosti
MD

midou

5. 3. 2011 22:35
no a co

Eu bude zase zbraně dodávát,  akorát místo Kadafímu těm povstalcům. Čím víc zbraní,  tím víc pěněz na mzdy v EU, tak ať se mydlí...

0 0
možnosti
MR

iluminat

5. 3. 2011 22:31
on ten Quaddafi neni tak nepredvidatelny, kdyz za Reagana

si pamatuji jak kazdy tyden byvalo alespon jedno unesene letadlo, a jen nekdy to vzali smerem Kuba, ale ve vetsine za tim stal Qaddafi, byvali mrtvi az se Reagan dozral a bombardoval mu sidlo. A jako zazrakem to preslo. Par po hube udela u takovych spratku dobrotu. Ale ted je to jaksi jine, Reagan nikde v dohledu, a jestli to Qaddafi vyhraje, cert vi jestli bude takovym - sice nespolehlivym - spojencem Zapadu, a nebo na to pujde jinak, pokud to prosvikne, bude jeste hur. Muslimsky svet - teda ti jeho vladci, ne lid - ma moc penez a nevi roupama co by. A Evropa si toho jeste uzije, nic noveho pod sluncem, s Islamem jsme na noze uz od jeho poceti.

0 0
možnosti

lost

5. 3. 2011 22:29
nevím, co řešíte

..nejhorší spojenec je žádný spojenec.Stalin také patřil ke spojencům.

0 0
možnosti
  • Počet článků 27
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2158x
Řadový dělňásek, který v sobě objevil grafomanské sklony. (Na diskusích většinou používám nick "vosiczka")

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.