Diskuse
Lotr a nebo kámoš? (Nebo obojí?)
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
jarinka
Šla pravda světem
a na chudý duchem se smála...
Mirečku, pravdy se ovšem v těch řečičkách nedobereš, a proto mi s ní můžou akorát políbit záda... Už máš připravené pohorky?
jarinka
Re: Šla pravda světem
Já hlava dubová, zapomněla jsem na to. Blahopřeji k dnešnímu svátku!
greybeard-
Money talks
vy to nevíte, pane? V politice neexistuje přátelství, to jsou jen blafy pro hloupé, tam rozhodují zájmy, bez ohledu na zájmy občanů.
strycek-Joe s.r.o.
Muammar lotr není
ale ti co jej vyzbrojovali, ti ano 
iluminat
Re: Muammar lotr není
ALE strycku Dzugasvili, jak muzes rict ze Tabor Miru byli lotri???
midou
no a co
Eu bude zase zbraně dodávát, akorát místo Kadafímu těm povstalcům. Čím víc zbraní, tím víc pěněz na mzdy v EU, tak ať se mydlí...
iluminat
on ten Quaddafi neni tak nepredvidatelny, kdyz za Reagana
si pamatuji jak kazdy tyden byvalo alespon jedno unesene letadlo, a jen nekdy to vzali smerem Kuba, ale ve vetsine za tim stal Qaddafi, byvali mrtvi az se Reagan dozral a bombardoval mu sidlo. A jako zazrakem to preslo. Par po hube udela u takovych spratku dobrotu. Ale ted je to jaksi jine, Reagan nikde v dohledu, a jestli to Qaddafi vyhraje, cert vi jestli bude takovym - sice nespolehlivym - spojencem Zapadu, a nebo na to pujde jinak, pokud to prosvikne, bude jeste hur. Muslimsky svet - teda ti jeho vladci, ne lid - ma moc penez a nevi roupama co by. A Evropa si toho jeste uzije, nic noveho pod sluncem, s Islamem jsme na noze uz od jeho poceti.
lost
nevím, co řešíte
..nejhorší spojenec je žádný spojenec.Stalin také patřil ke spojencům.
- Počet článků 27
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2158x


















