Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

P

penelopka

15. 2. 2011 13:02
Souhlasím s autorem.

Napsal jste to hezky a rozumně.A souhlasím nejen proto, že studuju medicínu.To, že je od lékařů nemorální chtít víc peněz, paradoxně říkají hlavně lidé, kteří se slušně nechovají a nešetří vůči lékařům nadávkami.A jistě, je řada špatných lékařů - ale to je všude, ve všech povoláních, bohužel.Zajímalo by mě, jestli ti, kteří to křičí, se sami chovají slušně a svou práci odvádějí poctivě.

Předoktorováno?To se říká, ale copak lidé nečekají až 3 hod v čekárně na chirurgii, než se dostanou na řadu?Tak to asi předoktorováno není, na chirurgii určitě ne.

Další omyl je, že si někdo myslí, že doktoři mají pěkné platy - pokud si myslí, že lékař má 60 000, tak to pak chápu, že se jim doktorské protesty nelíbí. Jenže 60 000 teda řadový doktor nemám ani omylem.Má asi tolik, jako řidič autobusu - a oba mají zodpovědnost a velkou, ale lékař svou kvalifikaci získal za víc než 6 let tvrdého studia, řidiči stačila prostě autoškola - každý lékař může jít řídit autobus, ale může každý řidič dělat lékaře?

0 0
možnosti
ZBN
AL

nechci vyrusovat

15. 2. 2011 12:40
Re: Karma!

Zdeněčku, to drsné vydírání, obavy maminek chystajících se rodit a žadonících o předčasný porod než odejdete, to tlustou čarou neodmázneš. Bohužel zůstanou i ti neochotní i neschopní s titulem MUDr. A o "sponzorské" dary si neomaleně říkat nepřestanou.......

;-D;-D;-DRvRv

0 0
možnosti
  • Počet článků 27
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2158x
Řadový dělňásek, který v sobě objevil grafomanské sklony. (Na diskusích většinou používám nick "vosiczka")

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.