Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

ZZ

Sidonie_11

18. 7. 2011 12:27
Karma :)

Taky nechápu, proč musej mít všichni supermoderní mobil s 50 000 funkcemi. Mobil je hlavně na volání a SMS. Sice jsem dostala mobil s foťákem a možností připojení na internet a s MP3 přehrávačem, ale na focení mám klasický foťák, internet v mobilu nepotřebuju (buď mám přístup na PC, nebo se bez toho prostě obejdu) a MP3 používám minimálně, protože žere baterku a abych něco slyšela při cestě šalinou, busem nebo vlakem, tak to musí být zesílené tak, že je to na ohluchnutí. ;-D Ale budík na mobilu vítám, to jo. :-) (I když bych ho kolikrát ráno nejradši prohodila oknem... ;-D)

0 0
možnosti
MM

Vosiczka

18. 7. 2011 12:41
Re: Karma :)

Jó - budík! Tak na ten jsem zapomněl a přitom je to snad jediná funkce, kterou pravidelně používám...:-)

0 0
možnosti
A

AA00_multinekulturní_2

18. 7. 2011 7:34
...

Pěkný článek, i když já tak striktní nejsem. Jak píšete, mobil je TELEFON. A ten já používám celkem dost. SMS je nutné zlo, píšu jen v práci, když náhodou je hluk a není slyšet volání anebo když chci, aby dotyčný příjemce si informaci uchoval. Různé ty doby příchodů, adresy...Mimo volání sem tam kalendář, foťák tedy ano, ale spíše ho používám, když si také chci něco uchovat. Vyfotím třeba otevírací dobu oblíbené hospůdky, kdy má ordinační hodiny doktorka...

    Jen nechápu vaše lkaní nad vyzváněním v kině.Samozřejmě, je to neomalenost. Ale pro mě osobně je shlédnutí filmu naprosto soukromou záležitostí, kdy mi ostatní občanstvo vysloveně vadí. Doma je na to slušná aparatura (i když v hodně kinech už jsou také více než slušně vybaveni). Kino ? naposledy, myslím, r. ´97.:-)

0 0
možnosti
PH

petrhajek.bigbloger.lidovky.cz

18. 7. 2011 9:49
Re: ...

K tomu kinu: porad ani projektor nehradi velke platno (zvlaste ty hodne velke, jako treba IMAX) a i ten zvuk maji veskrze v kine lepsi. Driv jsem chodil do kina rad (pravda, tehdy jeste nebyly doma aparatury). Ale co je vrazedne je ten nástup "americké kultury" - krome mobilu a kecani taky srkani coly, susteni s popcornem, chozeni na zachod (kdyt 1l coly chce ven) nebo pro novy popcorn, kdyz nahodou dojde...

0 0
možnosti
PH

petrhajek.bigbloger.lidovky.cz

18. 7. 2011 1:12
ať má každý, co chce

já měl k mobilům podobný vztah, jako vy, moc jsem nevolal, SMS nerad, pohoda. Pro foťáky v mobilu mám nehezké slůvka. Pak přišel Android a zjistil jsem, že můžu mít v mobilu hromadu věcí, které jsou pro mě reálně užitečné - od jízních řádů, přes navigaci, hry, nouzové světlo a hromada drobných užitečností až po výpočty hyperfokálních vzdáleností pro foťák a východy a západy slunce.

Takže volám a textozprávuju pořd stejně, ale telefon používám jako takový digitální univerzální nástroj.

0 0
možnosti
MM

Vosiczka

18. 7. 2011 1:33
Re: ať má každý, co chce

Ale jo - pokud to je používáno smysluplným způsobem, tak je to jen dobře.R^

0 0
možnosti
MB

Bogarová

18. 7. 2011 0:48
Až seženete toho mazlíka s otvírákem a zapalovačem,

dejte mi vědět. Pořídím si ho, vypnu ho a s vypnutým otvírákem uteču do lesů!

0 0
možnosti
MM

Vosiczka

18. 7. 2011 1:32
Re: Až seženete toho mazlíka s otvírákem a zapalovačem,

:-)

0 0
možnosti
PJ

PájaZítra

18. 7. 2011 0:15
já asi držím nepsanej rekord minimálnosti mobilování

několik let moje investice do kreditu byly 400 Kč jednou za rok (ano, opakuju jedenkrát ročně) a to kvůli udržení aktivnosti čísla, celková doba ODCHOZÍCH hovorů se u mě pohybovala kolem pouhých 50 MINUT ROČNĚ, něco kreditu padlo na několik málo obyčejných SMS (tak 2-3 za měsíc) a na občasný poslání tajenky z křížovky, když byla nějaká zajímavá cena, jinak jsem si za zbytek dobíjel konto na uloz.to pro rychlejší sosání filmů a seriálů...

letos na jaře mi číslo definitivně zrušili, protože naposledy jsem dobíjel kredit loni v březnu (jsem už rok a půl bez jakýhokoli příjmu), tehdy jsem ho taky dovyčerpal, to jsem taky telefon natrvalo vypnul, beztak je z roku 2001 a má v háji akumulátor

jen nechápu, proč se každej tak strašně diví, když na dotaz na kontakt uvádím, že už telefon nemám? taky jsem kvůli absenci mobilu nedostal práci detektiva v supermarketu (prej příchody do a odchody z práce hlásej soukromým (sic! to už je vrchol!) mobilem

0 0
možnosti
MM

Vosiczka

18. 7. 2011 1:31
Re: já asi držím nepsanej rekord minimálnosti mobilování

Kdo dnes nemá mobilní telefon, jako by neexistoval. Nám dali v práci telefony služební, jenže u nás není moc dobrý signál a už jsem vykoumal, kam ho mám doma položit, aby se nikdo nedovolal...

0 0
možnosti
PKL

Politicky korektní lež

17. 7. 2011 23:36
no mne cizí mobil naštval zatím v jednom případě

a to když se mi nechtělo řídit, protože se pořád za volantem necítím úplně dobře a mám strach z nehody.

Tak jsem se svezla se známým v autě, který při řízení napsal několik esemesek. Pozornost na psaní sms vs. pozornost na řízení byla 10:1. auto několikrát mírně vybočilo z dráhy....

S nim už fakt nikdy nejedu

0 0
možnosti
  • Počet článků 27
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2158x
Řadový dělňásek, který v sobě objevil grafomanské sklony. (Na diskusích většinou používám nick "vosiczka")

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.