Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
A24n58t41o96n58í82n 85T73i10c94h53e54r45a
Nu i takové scénář jsou možné. Zkuste ale následující úvahu: není stále hlubší integrace, osekávání pravomocí států a ústupky a kompromisy ještě rychlejší cestou k rozhádání celé Evropy a přitopení pod už tak natlakovaným kotlem nespokojenosti?
V43o60k80o74u45n 80V44l60a13d98i44m69i87r
Nespokojeni mohou byt jen ti, kterym by jednotna legislativa EU branila v jejich zlodejinach. Proto s. Klaus proti EU tak broji.
K42a61r29e58l 55S85t88r77ž81a63n10o62v54s66k61ý
Spousta lidí raději věci řeší dynamitem než skalpelem. Všichni známe takové ty bouchače dveřmi:
Pepo, tohle jsi uříznul křivě, předělej to.
A víš ty co? Já se ti tady na to můžu...., ty jeden ......
A pak sedí doma na dávkách a tváří se, jak to firmě nandal.
V18l49a94d39i19m44í49r 35Š38n91e40k
Ha, pán je eurohujer

Ale souhlasím s tím, že uvidíme za 10 let. Možná i za pět.
Je však možné, že to vidět nechcete, což je charakteristický povahový rys všech eurosjednocovačů. Nevidět a neslyšet názor občanů 10, 20 a více let. Nu, pak se nemůžete divit, že takto dopadají vaše iluze o všeobecné lásce k EU, ze strany pracujícího lidu. Těžká srážka s realitou. Chápu...
V57l98a39s20t58i96m37i70l 50K34r54a50u49s
Umíte číst? Silně o tom pochybuji.
R66a65d67e61k 96J80a22r90o24š
Czexit by mohl být úspěšný, pokud bychom, kromě stabilního členství v NATO, maximálně posílili své politicko-spojenecké vztahy s USA. Na věrného spojence Ameriky by si zas tak Eurohujeři nemohli vyskakovat. Koukněme třebas na Izrael - kde by teď byl (a jak by to tam vypadalo), kdyby byl v EU. Ale USA ho nikdy nenechají padnout ani oslabit.
K81a51r63e14l 15S59t53r91ž35a90n65o24v38s88k48ý
A kde bychom měli trhy pro naši ekonomiku, která žije z toho, že vyváží výrobky ven? Možná tak průmysl přiškrtit na pětinu výkonu. Však my potřebujeme ročně dva tisíce nových škodovek, ne půl milionu Taky tam pak může pracovat dvě stě lidí a ne deset tisíc.
J54a71r53a 75R87a38n57k
Nadherne bylo ve vcerejsich zpravach BBC, jak Farage "vybuceli", uvidime, ale kazdemu je dnes jasne, ze to bude trvat pro Anglii vice nez 10 let, takze to uz ti bohati padesatnici budou mozna pod cimsi a nebo v domovech duchodcu, hlavne kdyz tem mladsim znicili ekonomii a i se pritom obohatili.
P79a49v42e26l 86G56ö54t91z77e
Jenze o tom to je. Pokud s vama partner vyjednava z pozice sily, nic kloudneho to dlouhodobe nikdy neprinese. A stejne to dopadne s EU. Vzajemny obchod je co svet svetem stoji, jsou k nemu duvody , byly a budou. To neni zadny vymysl EU. Problem je, ze EU se dostala do stavu, kdy z pozice sily vystupovat muze. Stejne jako kdysi nemecko, nebo Rusko. Nikdy to nic dobre neprineslo a neprinese ani ted. Prepocitavat tyhle veci na penize je kolosalni blbost a nepochopeni, o co tady jde.
V27i58k98t63o84r 34N38á76r28o90ž91n77ý
Když spolu jedná malý živnostník s velkým koncernem o nějaké zakázce , myslíte , že ten koncern s ním jedná jako rovný s rovným ?
J87i18ř97í 54Z87a65p58l42e16t76a14l
Byla jednou jedna holčička a ta se jmenovala Červená Karkulka. Hrozně obdivovala pana Junckera, který byl v té době dlouholetým předsedou Evropské komise, protože věřila, že centralizace a socialismus je ta správná cesta, která přinese všem lidem v Evropě nevídaný blahobyt a všichni lidé tak budou moci žít v lásce, radosti a prosperitě až na věky věků. A tak se i skutečně stalo.
Z96d43e85n74ě95k 71B60á24r58t20a
Karma.Dobře napsáno,bude zajímavé jak se budou chovat britští brexitáři až zjistí,že jim jejich výhra nic nepřinese.Žvanění o "Dnu nezávislosti",které předvádí Farage a nenaplněné očekávání,podpořené nalhanými nesmyslnosti to je dost slabá "výhra".Na britském referendu je nejzajímavější především to,že brexit ve skutečnosti nechtěl nikdo,ani největší bijci za brexit z řad politiku.Nakonec prohráli uplně všichni...Ta reakce českých "vlastencu" je opravdu zajímavá,nakonec jim bude vadit i to,že někdo hájí zájmy českých občanu pracujících v Británii a zájmy České republiky jako člena EU.
S56t64a66n37i98s22l30a43v 76J57a95h45o78d91a
Ve vašem zamyšlení chybí to základní: pohled na to co EU je, kam EU směřuje a kdo ji ovládá.
EU je projekt směřující k vytvoření jednotného centralistického superstátu - direktivního řízení s likvidací demokracie, evropských národů, jejich států a kultury, za pomoci neomarxistické ideologie a hromadné muslimské migrace. Jestli takovýto spolek má vytvořit ten správný blahobyt, tak se potom ptám pro koho?
- Počet článků 307
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2387x
Pěkně napsáno.


















